Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι έχουν φωτογραφική μνήμη αλλά μερικοί δεν έχουν φιλμ.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Εγκυμοσυνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145819 από trompas στις 03 Ιανουαρίου 2021, 6:57πμ

trompas

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας και καλή χρονιά να ευχηθώ.
Με όλο το θάρρος σας στέλνει αυτο το μήνυμα ενας 19χρονος   και θα ήθελε να σας ρωτήσει κάποια πράγματα που δεν γνωρίζει.


Χθες ήρθα σε ερωτική επαφή με τη κοπέλα μου.
Δυστυχώς κατα τη διαρκεια της επαφής εσπασε το προφυλακτικό.
Εσπασε όμως καθώς "Πήγαινα να μπω" με αποτέλεσμα να μην μπω γιατι καταλαβαμε οτι εσπασε.
Σε καμια περιπτωση δεν τελειωσα ουτε μεσα της ουτε καν εξω της.
Αυτό που φοβαμαι ειναι μηπως εκει που "πήγα να μπω" και εσπασε επεσαν καποια προσπερματικά υγρα πάνω στον κόλπο της και πρέπει να ανησυχήσουμε.
Το σκηνικό έγινε χθες (2/1/2021) και η κοπέλα μου περίμενε περίοδο ειτε σήμερα (3/1/2021) είτε αυριο στις (4/1/2021)
Η περίοδος της ηρθε κανονικα στις 3/1/2021 δηλαδή μία μέρα μετά το συμβάν. Υπάρχει περίπτωση να μην είναι περίοδος και να είναι κάτι άλλο?
Έχουμε αγχωθεί πολυ.
Καλή συνέχεια να σας ευχηθώ και ευχαριστώ για τον χρόνο σας ανεξάρτητα από το αν πάρω απάντηση ή όχι.
Να είστε καλά με υγεία.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145820 από kapapi04 στις 03 Ιανουαρίου 2021, 8:57πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

χαλαρωσε αφου της ηρθε περιοδος,δεν ειναι εγκυος και εξσλλου δεν τελειωσες μεσα της,κι αν ηταν να πιανουν παιδι με τα προσπερματικα ο πλυθησμος της Ελλαδας θα ηταν τριπλασιος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145824 από Jonathan στις 04 Ιανουαρίου 2021, 6:21μμ

Jonathan

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Συμφωνω με τον kapapi04 δεν υπάρχει ουδεμία περίπτωση να γίνει κάτι τέτοιο Σίγουρα δεν είναι περίοδος Μην αγχώνεσαι Σε καταλαβαίνω λογικό είναι να αγχώνεστε λόγω απειρίας έτσι πιστεύω εγώ Σε παρακαλώ κάνε την αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login