Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τχαχτύττηα είνια το υοππκταάσατο της αρκίβιεας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εχω πολυ άγχος 😅

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145857 από Depoi στις 14 Ιανουαρίου 2021, 2:11μμ

Depoi

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σάς θα ήθελα κάποια συμβουλή αν σας είναι εύκολο φυσικά,είμαι 19 και δεν έχω κάνει κάτι σεξουαλικό. Αλλά τελευταία το σκέφτομαι πολυ είναι ενας άνδρας που μου αρέσει πολυ και θα ήθελα η πρώτη μου φορά να ειναι με αυτόν,βαιβαια και ο ίδιος θέλει αν δεν το λέει γτ δεν θέλει να με πιέσει.Ξερω πως θελω να το κανω αν και φοβάμαι λιγο μα νοιώθω πως το σώμα μου θέλει και το ζητάει.Τι να κάνω φοβάμαι απ'τη μια μην κάνω κάτι λάθος και αν δεν είναι σωστό να το κάνω από τώρα.. Σάς ευχαριστώ πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145858 από NebulaSpirit στις 14 Ιανουαρίου 2021, 4:40μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Γιατί να μην είναι σωστό να το κάνεις από τώρα; 19 είσαι όχι 12. Αν το θες πραγματικά και πιστεύεις ότι και ο άλλος είναι έμπιστος κάντο. Δεν είναι και τίποτα σπουδαίο για να το γιγαντώνεις τόσο πολύ στο μυαλό σου. Σεξ κάνει όλος ο πλανήτης, δεν θα κάνεις κάτι που δεν κάνουν οι υπόλοιποι. Δεν υπάρχει σωστό ή λάθος. Απλά κάνεις αυτό που σου βγαίνει και σε ευχαριστεί να κάνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145899 από Akis2000 στις 03 Φεβρουαρίου 2021, 1:01μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το κάνεις όταν και όποτε είσαι έτοιμη. Όταν λες δεν έχεις κάνει κάτι σεξουαλικό να υποθέσω ολοκληρωμένο σεξ ή γενικά φάσωμα ή έστω και φιλί; Αν και έτσι όπως το περιγράφεις για να λες ότι υπάρχει κάποιος που θέλεις να το κάνεις και που το θέλει και αυτός αλλά δεν θέλει να σε πιέσει τότε υποθέτω πως έχετε σχέση, απλά δεν έχετε προχωρήσει πέρα από φιλί και φασώματα πάνω από ρούχα. Πάντως δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι για κάτι. εφόσον όπως είπα και στην αρχή νιώθεις έτοιμη σαν γυναίκα και νιώθεις σίγουρη και για τον άνθρωπο που ενδιαφέρεσαι μη το σκέφτεσαι και τόσο. Άφησέ το να συμβεί και πίστεψέ με, την επόμενη κιόλας μέρα θα πεις, «τόσο εύκολο ήταν»; Προσπάθησε να χαλαρώσεις όσο μπορείς (καθώς φαντάζομαι πως θα είναι να φτάνεις να κάνεις κάτι που περιμένεις τόσο καιρό) και κοίτα να το απολαύσεις χωρίς να σκέφτεσαι μήπως δεν πάει κάτι καλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login