Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μόνο ένα πράγμα είναι χειρότερο από το να σε κουτσομπολεύουν: Το να μη σε κουτσομπολεύουν.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Παρθενα δυσκολευεται λογω τ μεγεθους μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145869 από horsee4 στις 21 Ιανουαρίου 2021, 6:22πμ

horsee4

banned
μέλος από: 21/1/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
πως μπορω να τη διευκολύνω; χθες μου εκανε στοματικο (οπςω μπορουσε) κ αποφασίσαμε να κανουμε σεξ πρωτη φορα για εκεινη. σμρ μου εστειλε οτι ειμαι λιγο μεγαλος κ την πονεσα γιατι τωρα νιωθει πιασμενη. (το πεος μου ειναι 19εκ μηκος, 15εκ περιμετρικα παχος) συμβουλες;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145870 από Zerka στις 21 Ιανουαρίου 2021, 4:54μμ

Zerka

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Κοιτα πρεπει να αρχισεις να της βαζεις δαχτυλο ξερω γω μεσα σε λιγες βδομαδες θα εχει συνηθίσει και δεν υα ποναει τοσο...τελος λογικα δν θα μπορεις να μπαινεις ολος μεσα καθως εσυ δεν εχεις πεος κουπι εχεις...χαχαχα...ααα κανε και κανα γλυφο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145872 από horsee4 στις 22 Ιανουαρίου 2021, 6:40πμ

horsee4

banned
μέλος από: 21/1/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Zerka@21 Ιανουαρίου 2021)
Κοιτα πρεπει να αρχισεις να της βαζεις δαχτυλο ξερω γω μεσα σε λιγες βδομαδες θα εχει συνηθίσει και δεν υα ποναει τοσο...τελος λογικα δν θα μπορεις να μπαινεις ολος μεσα καθως εσυ δεν εχεις πεος κουπι εχεις...χαχαχα...ααα κανε και κανα γλυφο..


ναι ρ φιλε τη γλυφω, αλλα λεει πιανεται απτο σεξ. ξενερωσα λιγο γτ φανταζομαι με πρωκτικο δε θα μπορει να παρει τα ποδια της. ασε π στο τσιμπουκι βαζει δοντια σε οσο μπορει να παρει
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145873 από lida στις 22 Ιανουαρίου 2021, 7:08πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ηθικον δίδαγμα:
Αγόρια, το να την έχετε πολυ μεγαλη δεν είναι σιγουρα πλεονεκτημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145874 από NebulaSpirit στις 22 Ιανουαρίου 2021, 4:26μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Lida αυτό ισχύει και το λέω πολλά χρόνια τώρα! Το μεγάλο πέος ΔΕΝ είναι πλεονέκτημα και όσοι καμαρώνουν για το μεγάλο τους πέος απλά ΔΕΝ έχουν μεγάλο γιαυτό καμαρώνουν, γιατί στην πράξη το μεγάλο πέος σημαίνει και μεγάλο πρόβλημα στην πράξη.
Για τον φίλο που έχει το πρόβλημα τώρα. Σε νιώθω διότι είμαι πολύ κοντά με εσένα. Εμένα είναι 20εκ μήκος και 16εκ. πάχος. Οπότε ξέρω ακριβώς τι τραβάς... Στην πίπα ΠΑΝΤΑ θα νιώθεις δόντια είναι αναπόφευκτο και φυσικά ξέχνα deepthroat κλπ φαντασιώσεις. Όσον αφορά την πράξη τα δάχτυλα και τα λοιπά είναι απλά μύθοι. Δεν "ανοίγεις" κάτι με δάχτυλο στην πράξη αφού ο μυς εκεί απλά επανέρχεται αμέσως. Δύο πράγματα μόνο θα σε βοηθήσουν. Άφθονο καλό λιπαντικό και άπειρη υπομονή. Μικρές αργές και απαλές κινήσεις, ελαφρύ μέσα έξω 2-3 εκατοστά μόνο και μετά εκατοστό εκατοστό λίγο λίγο. Με πολύ λιπαντικό σε όλο το μήκος του πέους. Αυτό για μπροστά. Για πρωκτικό κλάψτα. Εκεί θες πολύ λιπαντικό και (το δυσκολότερο) να καταφέρεις να μπεις μισοκαυλωμένος (είναι πολύ δύσκολο γιατί μιλάμε για κώλο που η δουλειά του είναι να είναι σφιχτός αλλά μια δύο θα τον βρεις τον τρόπο) και μετά με αργό μέσα έξω πρακτικά να σου σηκωθεί όταν θα είναι ήδη μέσα. Αυτά κάνω εγώ και δουλεύουν. Προσωπικά χρησιμοποιώ ένα λιπαντικό με βάση νερού που όμως δεν υπάρχει στην Ελλάδα οπότε δεν μπορώ να σου προτείνω κάποιο συγκεκριμένο. Αλλά υποθέτω πως εύκολα θα βρεις αυτό που σε καλύπτει, απλά να προσέξεις να είναι λιπαντικό που δεν στεγνώνει γρήγορα. Το λέω διότι όταν δοκίμασα ένα λιπαντικό με βάση νερού γνωστής μάρκας στην Ελλάδα ήταν μια αποτυχία διότι στέγνωνε πάρα πολύ γρήγορα και έπρεπε να είμαι με το μπουκαλάκι στο χέρι.
Τέλος γενικά να προσέχεις την ταχύτητα και την δύναμη διότι μπορεί να προκαλέσεις πολύ συγκεκριμένα προβλήματα στις κοπέλες. Την έχω πάθει γιαυτό στο λέω και πίστεψε με αν έχεις λίγο φιλότιμο σαν άνθρωπος θα σε τρώνε οι τύψεις μια ζωή μετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login