Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν είχανε φωνή οι γκαρσονιέρες, θα πέφταν σαν ξερόφυλλα οι βέρες. (3.000 δίσκοι)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Άγριο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145871 από Slimshady στις 22 Ιανουαρίου 2021, 5:25πμ

Slimshady

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλημέρα. Πρόσφατα τα έφτιαξα με μια κοπέλα. Το μόνο που έχουμε προλάβει είναι να την γλύψω. Αυτή όχι. Τέλος πάντων, μιλάμε και μου είπε ότι της αρέσει το άγριο σεξ και αγχώθηκα γιατί είμαι παρθένος και δεν έχω ιδέα τι να κάνω. Αυτή έχει κάνει 4 φορές. Άρχισα να κάνω εξάσκηση μονοςβαλλά είδα ότι εάν το κάνω πολύ γρήγορα δεν κρατάω πολύ δηλαδή τέρμα γρήγορα να αντέχω 1-2 λεπτα. Παρόλαυτα εάν κάνω εναλλαγές από γρήγορα(όχι φουλ γρήγορα) σε αργά και κάνω ένα δύο διαλλειματα (20 δευτερόλεπτα ας πούμε) πριν τελειώσω κρατάω ένα 20λεπτο. Μπορώ να κάνω γρήγορα σεξ όμως να πηγαίνω και αργά? 50/50 ας πούμε. Επιπλέον όταν κάνω κανονικά σεξ θα τελειώνω πιο γρήγορα από ότι μόνος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145879 από kapapi04 στις 25 Ιανουαρίου 2021, 12:30πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
να μαθεις να κρατιεσαι γιατι σε βλεπω να χωριζεις,,,,
οταν θα σου ερχεται να τελειωσεις να σταματας να παρεις μια ανασα
η να τραβιεσαι εξω
το παν ειναι η διαρκεια ,,,οχι η προσωπικη ευχαριστηση
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #145882 από Vang στις 28 Ιανουαρίου 2021, 5:35πμ

Vang

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2020
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λάθος, το παν δεν είναι η διάρκεια αλλά η προσωπική ευχαρίστηση ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΎΟ. Γνώμη μου είναι ότι πρέπει να επικοινωνήσεις όσα πιστεύεις με την κοπέλα ή γενικώς να αφήσεις τα άγχη (γτ με το άγχος δε θα περάσεις καλά) και να κάνετε ό,τι σας βγει. Η πρώτη φορά δεν είναι απαραίτητα καλή, σταδιακά θα σας βγει. Επίσης, στο σεξ κρατάς περισσότερο απ ότι όταν παίζεις μόνος γιατί στο σεξ κάνεις και μικροδιαλείμματα. Αν τελικά υπάρξει χημεία μεταξύ σας όταν το κάνετε έχει καλώς, αν όχι τότε απλά δεν ταιριάζετε σ αυτό και καλύτερα να πάτε και οι δύο παρακάτω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login