Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις τη λύση, αλλά ότι πρέπει να τη δικαιολογήσεις και σε άλλους.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ξύρισμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145880 από Elizabeth07 στις 25 Ιανουαρίου 2021, 4:52πμ

Elizabeth07

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Πότε ξυριστίκατε πρώτη φορά στην ευαίσθητη περιοχή;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145896 από NebulaSpirit στις 02 Φεβρουαρίου 2021, 6:04πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει κάποια στάνταρ ηλικία για αυτό. Εγώ προσωπικά άρχισα γύρω στα 13 νομίζω όταν και ξεκίνησαν ουσιαστικά να βγαίνουν κανονικές τρίχες εκεί. Από τότε τον ξυρίζω πάντα. Αλλά υπάρχουν και πολλοί που δεν τον ξυρίζουν καθόλου. Άρα είναι σχετικό με το τι θέλει ο καθένας. Δεν υπάρχει πάντως κάποια στάνταρ ηλικία για να ξεκινήσεις, το ξεκινάς όποτε και αν εσύ θες. Ο λόγος που εγώ ξεκίνησα ήταν και αισθητικός (δεν μου άρεσε η ιδέα του θάμνου) αλλά και πάνω από όλα υγιεινής διότι όπως και να το κάνουμε μια περιοχή χωρίς τρίχες μπορεί πάντα να καθαριστεί και να διατηρηθεί μέσα στην ημέρα καθαρή πολύ πιο εύκολα από ότι αν είχε τρίχες.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145898 από Akis2000 στις 03 Φεβρουαρίου 2021, 12:52μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ξυριζόμουν ποτέ μέχρι που σε μία φάση μίας βραδιάς με μία κοπέλα που μιλούσαμε μόνο μέσω φβ και είπαμε να βρεθούμε απλά για σεξ μετά που τελειώσαμε και όπως ήμασταν ξαπλωμένοι στο κρεβάτι και λέγαμε διάφορα μου πετάει μία «να φας τις μπούκλες σου». Στην αρχή δεν κατάλαβα τι είπε και μετά με έκανε νόημα ότι απευθυνόταν στις τρίχες μου εκεί χαμηλά. Τότε με ρώτησε πως και δεν τις ξυρίζω. Της είπα ότι δεν το είχα σκεφτεί ποτέ και μου είπε δεν είναι ανάγκη να το κάνεις εντελώς, απλά να τις ψαλιδίσω. Τις επόμενες ημέρες με είχε βάλει σε σκέψεις. Έτσι ξεκίνησα να τις κοντύνω. Κάθε φορά και λίγο παραπάνω. Όσο περνούσαν η μέρες είχε πάρει αφροδισιακό χαρακτήρα η όλη διαδικασία μέχρι που έφτασα να τις πάρω εντελώς. Άλλη φάση. Στην αρχή ήταν υπέροχη αίσθηση ιδίως όταν έφτασα να το ξυρίσω τελείως και μάλιστα κόντρα. Μετά όμως ήρθαν τα δύσκολα. Πρώτα εμφανίστηκαν σπιράκια τα οποία βέβαια με τον καιρό έφυγαν. Μετά όμως ήρθαν οι πρώτες τρίχες και μαζί με αυτές και οι πρώτες ενοχλήσεις καθώς ένιωθα να με τσιμπάνε. Πλέον έχω μάθει να το χειρίζομαι τόσο το θέμα με τα σπιράκια όσο και αυτό τα τσιμπήματα. Πληροφοριακά κάνουν 3 μήνες κάθε φορά από την στιγμή που θα το ξυρίσεις για να φτάσουν στο σημείο να ξαναβγούν πλήρως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145908 από _giannhss_._ στις 05 Φεβρουαρίου 2021, 4:27πμ

_giannhss_._

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ελίζαμπεθ ξυριστικα χθες αλλά τα αρχιδια δεν ξέρω πώς να τα ξυρησω Μήπως ξες πως;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login