Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σοβιέτα φοράνε οι Ρωσσίδες. Στη Σερβία φοράνε σερβιέτα.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Προσπεραμτικα υγρα και εγκυμοσυνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145885 από Mary05 στις 30 Ιανουαρίου 2021, 6:32πμ

Mary05

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπερα ..ειχα περιοδο στις 25 δεκεμβριου ..η περιοδος μου τελειωσε στις 1 ιανουαριου και την επομενη μερα ειχαμε επαφη με το αγορι μου...χρησιμοιποιησαμε προφυλαξεις αλλα υπηρχε ενα θεμα και για 1-2 λεπτα καναμρ χωρις...εχω πεθναει απο το αυχος μου για πιθανοτητα εγκυμοσυνης απο προσπερματικα...γινεται;;
Να πω εδω οτι εχω αστατο κυκλο και τωρα εχω καθυστερηση 5 μερες..συμπτωμα αλλο δεν εχω παραμονο πρησμενο στηθος ...Λετε να ειμαι εγκυος;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145886 από lida στις 31 Ιανουαρίου 2021, 5:40πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

H πιθανότητα εγκυμοσύνης από τα προσπερματικά είναι πολυ μικρή. Επίσης οι μερες αμεσως μετα την περίοδο κανονικα δεν ειναι γονιμες. Αρα το να εισαι εγκυος εχει παρα πολυ μικρη πιθανοτητα. Αφου εχεις αστατο κυκλο οι 5 μερες καθυστερηση δεν σημαινουν τιποτα. Καλου κακου κανε και ενα τεστ για να ησυχασεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145889 από Mary05 στις 01 Φεβρουαρίου 2021, 5:41πμ

Mary05

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση...γτ εχω διαβασει πως μπορεις να μεινεις εγκυος απο τα υγρα αυτα αλλα πχ αν ο ανδρας δεν προλαβει να τραβηχτει εγκαιρα...τωρα στην δικη μου περιπτωση σε αυτα τα 1-2 λεπτα και χωρις να τελειωσει καθολου το αγορι μου ...υπαρχει πιθανοτητα;; εχω φοβερο αγχος και ακομα να αδιαθετησω ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145890 από Mary05 στις 01 Φεβρουαρίου 2021, 5:50πμ

Mary05

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Επισης να πω οτι εχω πρηξιμο στην κοιλια και λιγες ζαλαδες που πιστευω να οφειλονται και στο υπερβολικο μου αγχος αυτο τον καιρο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login