Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Στρουμφάκια στα Ελληνικά – ΟΧΙ το τωρινό ξέρασμα, αλλά εκείνα με το Σοφοκλή Πέππα και τη Χρυσούλα Διαβάτη. Ο Δρακουμέλ να δίνει ρέστα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αυνανισμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145914 από Elizabeth07 στις 07 Φεβρουαρίου 2021, 12:19πμ

Elizabeth07

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Γειά σας. Ειμαι 14 ετών και φέτος ξεκίνησα να αυνανιζομαι. Δεν κανω πολλά. Απλά βάζω δάκτυλο. Συγκεκριμένα 1. Δεν θέλω να βάλω περισσότερα μήπως σπάσει ο παρθενικος υμένας, αν δεν έχει σπάσει είδη. Τέλος πάντων το πρόβλημα μου είναι πως δεν μπορώ να εντοπίσω την κλειτοριδα μου. Έχω διαβάσει ότι είναι μια μικρή μπάλιτσα εκεί που ξεκινάει το αοιδοιο. Εγώ δεν βρισκω κάποια μπάλιτσα. Υπάρχει περίπτωση να έχω κάποιο ανατομικό προβλημα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145917 από NebulaSpirit στις 08 Φεβρουαρίου 2021, 7:10πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Αν είχες κάποιο ανατομικό πρόβλημα νομίζω θα το είχες καταλάβει μέχρι σήμερα. Κλειτορίδα από κλειτορίδα διαφέρει πολλές φορές σε μέγεθος. Γενικά δεν είναι απαραίτητο πως θα νιώσεις στα δάχτυλα σου κάτι σαν μπαλίτσα. Είναι πιθανό να έχει αρκετό δέρμα εκεί και να κρύβει αυτή την αίσθηση μπαλίτσας. Γενικά η κλειτορίδα είναι το σημείο που θα σου δώσει την απόλαυση και τους οργασμούς. Αν πειραματιστείς και ψάξεις λίγο το σημείο εκεί σίγουρα θα καταλάβεις που είναι.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145922 από Akis2000 στις 09 Φεβρουαρίου 2021, 6:41πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να σπάσει το πιο πιθανό να είχες και κάποια απώλεια αίματος. Άσε που από όσο έχουμε ακούσει δεν σπάει τόσο εύκολα λόγω της μεγάλης ελαστικότητας και αντοχής. Συνήθως σπάει είτε από κάποια ατυχήματα (βλέπε σέλα ποδηλάτου) ή μετά από πράξη και που σε εξαιρετικά σπάνια περιπτώσεις υψηλής αντοχής ούτε και τότε ακόμα. Πάντως με τα δάχτυλα και με απλή εισχώρηση δεν νομίζω να υπάρξει θέμα. Ωστόσο νομίζω ότι για να έρθεις σε κορύφωση δεν είναι απαραίτητη η εισχώρηση δαχτύλων ή κάποιου άλλου αντικειμένου. Και ένα απλό τρίψιμο μπορεί να κάνει την δουλεία. Έχω ακούσει από μαξιλάρι μέχρι με την πίεση του νερού από το τηλέφωνο του ντουζ στο συγκεκριμένο σημείο. Όσον αφορά τον εντοπισμό τι να πω, κάποια στιγμή θα βρεις και εσύ το σημείο “G” αν και στο μέλλον είναι εξίσου σημαντικό να καταφέρει να το βρει και ο παρτενέρ σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145924 από Mario16 στις 09 Φεβρουαρίου 2021, 9:47πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Όχι δεν έχεις κάποιο ανατομικό πρόβλημα σίγουρα.στο πάνω μέρος που ενώνονται τα χειλάκια εκεί βρίσκεται εάν τα ανοίξεις λιγάκι θα την βρεις.καμια ανάγκη να ψάχνεις βαθιά με δάχτυλο δεν βρίσκεται εκεί
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145925 από Elizabeth07 στις 09 Φεβρουαρίου 2021, 11:08πμ

Elizabeth07

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Όταν τρίβω σε ένα σημείο που νομίζω ότι είναι η κλειτοριδα μετά από κάποια δεύτερα νιώθω πως θέλω να ουρησω. Όμως δεν έχει γίνει ποτέ. Υπάρχει περίπτωση να είμαι κοντά στο να 'τελειώσω';
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145926 από Mario16 στις 09 Φεβρουαρίου 2021, 12:04μμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Ναι πρέπει να το συνεχίσεις και θα έρθει έντονος οργασμός squirt νομίζω θα το απολαύσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145930 από lida στις 10 Φεβρουαρίου 2021, 10:40πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
1) Exei δικιο ο Μαριο. Η κλειτοριδα είναι πανω και μπορει να σκεπαζεται απο τα χειλη.
2) Ο οργασμος squirt προερχεται απο το σημειο G που δεν εχει σχεση με την κλειτοριδα.
3) Elisabeth παίξε και θα ανακαλυψεις πολλα ευχαριστα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146961 από Mario16 στις 20 Φεβρουαρίου 2021, 3:28πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Αγαπητή Lida σε αρκετές γυναίκες το σημείο G βρίσκεται πίσω από την κλειτορίδα σε απόσταση αναπνοής. Διεγείροντας μόνο την κλειτορίδα έρχονται σε squirt αρκετά εύκολα ..σε κάποιες είναι δύσκολο και ακατόρθωτο σε άλλες είναι ευκολότερο και χωρίς να διεγείρουν το σημείο G
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146971 από EL.N στις 22 Φεβρουαρίου 2021, 3:17πμ

EL.N

μέλος από: 22/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα... Εχω 2 θεματα.. Αρχικα, να ξεκινησω απο το γεγονος πως ειμαι 20 ετων, παρθενα και ακομα δεν εχω κανει καμια σχεση.. Καμια φορα ομως, νιωθω την αναγκη να αυνανιστω ( χωρις διεισδυση ομως γιατι φοβαμαι μην παψω πλεον να ειμαι παρθενα), τοσο πολυ, που δεν μπορω να το σκεφτομαι.. 4 χρονια τωρα καταπιεζα επιτυχως αυτη την αναγκη.. Ομως απο το Μαρτιο, αρχιζα παλι να αυνανιζομαι, καμια φορα παρακολουθωντας ερωτικα βιντεο (για τη διεγερση).. Το θεμα μου ειναι, οτι νιωθω ΣΥΝΕΧΩΣ πως κανω κατι κακο.. με αποτελεσμα μετα να νιωθω τυψεις και ασχημα που το εκανα (αφου εχω "ολοκληρωσει").. Ξερω πως ειναι φυσιολογικο να αυνανιζομαι σε αυτη την ηλικια και πως πολλες συνομηλικες μου εχουν ξεκινησει και απο πιο νωρις, αλλα τη στιγμη που μου ερχεται η επιθυμια, απευθειας αισθανομαι τυψεις και νιωθω ασχημα, με αποτελεσμα να καταπιεζω για αλλη μια φορα τον εαυτο μου ( Αυτο το διαστημα μενω στο πατρικο μου, αλλα η επιθυμια δεν γνωριζει μερη)
δεν ξερω τι να κανω, βοηθηστε με
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login