Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο γάμος είναι η πραγματικότητα, η αγάπη είναι η ουτοπία. Μπέρδεψέ τα αυτά τα δύο και η τιμωρία θα είναι μεγάλη.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρώτη φορά μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145918 από Leothess στις 09 Φεβρουαρίου 2021, 3:07πμ

Leothess

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας!!! Γνώρισα έναν τύπο πολύ εντάξει και από εμφάνιση και από χαρακτήρα... Βγήκαμε είπαμε ο ένας για τον άλλον είπαμε και καφέ και επειδή υπήρχε έλξη και τους δύο μας στον γυρισμό μέσα στο αμάξι του φιληθηκαμε και τελικά φτάσαμε στο να γίνεται φάση. Το θέμα είναι ότι ο τύπος ξεκηνησε και έπαιζε με της ρώγες μου κάτι που δεν περίμενα να μου αρέσει. Το κατάλαβε ότι μόυ αρέσει και το συνέχιζε λίγο έως ποίο πολύ έντονα και αυτό μου άρεσε το τσίμπημα το ρουφιγμα και το το τράβηγμα. Το θέμα είναι ότι δεν ήξερα στα 29 μου ότι υπάρχει περίπτωση να μου αρέσει κάτι τόσο εξτρημ για εμένα και πόσο μάλλον ότι μπορεί να φέρει και σε ηδονή γιατί αλήθεια σας λέω δεν έγινε σεξουαλική επαφή μόνο αυτό περιορίστηκαμε στα φιλια και στης ρώγες μου. Τί φάση παιδιά αν ξέρει κάποιος είναι φυσιολογικό αυτό όπου μόυ άρεσε;;;; Να το ξανά δοκιμάσω μαζί του;;;; Έχει τύχει και σε κάποιον άλλον να τού συμβεί να έρθει σε ηδονή έτσι η μπαα;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145921 από Akis2000 στις 09 Φεβρουαρίου 2021, 6:23πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όταν λες ότι δεν ήξερες ότι στα 29σου θα σου αρέσει κάτι τόσο xtream αναφέρεσαι σε αυτά που σου έκανε ή το ότι τελικά πήγες με άντρα; Γιατί έτσι όπως το ξεκίνησες στην αρχή έδωσες την εντύπωση ή πως το είχες ξανά κάνει ή πως εδώ και καιρό ήσουν προετοιμασμένος από μέσα σου και απλά περίμενες την στιγμή που θα σου συμβεί με κάποιον. Πάντως αν συμβαίνει το δεύτερο τι να πω, είναι καλό που δεν απογοητεύτηκες ή δεν ξενέρωσες όχι τόσο κατά την διάρκεια, όσο μετά την κορύφωση. Γιατί από προσωπική εμπειρία πάντα το είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου να δοκιμάσω με άντρα και ενώ απλά μέχρι κάποια στιγμή είχα μόνο διαδικτυακές εμπειρίες, είχα έναν ενδοιασμό εάν θα ήθελα να το κάνω και με κάποιον ζωντανά καθώς στο chat κάθε φορά που τελείωνα ξενέρωνα αμέσως μέχρι την επόμενη φορά που θα μου ξανά έρθει η επιθυμία. Μέχρι που τελικά κάποια στιγμή το δοκίμασα και εντάξει, δεν μπορώ να πω ότι ήταν σούπερ ουάου, αλλά τουλάχιστον δεν ένιωσα και ξενέρα μετά. Συνολικά πήγα τρεις φορές με τρεις διαφορετικούς μέσα σε δύο καλοκαίρια. Δεν λέω ότι το έχω βάλει συστηματικά στην ζωή μου κάτι τέτοιο καθώς με ελκύουν μόνο γυναίκες όταν είμαι έξω, ωστόσο όμως ανάλογα με την περίπτωση και την φάση που μπορεί να βρίσκομαι δεν αποκλείω την προοπτική να ξανά γίνει κάποια στιγμή. Πληροφοριακά η πρώτη φορά ήταν εμπειρία της πρώτης φοράς, είχε την σημασία της, η δεύτερη ήταν την επόμενη χρονιά και δεν είναι κάτι που θα μου μείνει καθώς έγινε πολύ βιαστικά γιατί τελείωναν οι διακοπές μου και οι ευκαιρίες να γνωρίσω κάποιον άγνωστο και η Τρίτη έγινε την επόμενη ημέρα, μία μέρα πριν τελειώσουν οι διακοπές και μπορώ να πω ότι ήταν η καλύτερη από όλες καθώς για πρώτη φορά ένιωσα να φτάνω σε κορύφωση σε παθητικό ρόλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145932 από Leothess στις 10 Φεβρουαρίου 2021, 11:07πμ

Leothess

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εννοώ ότι ήταν πρώτη φορά το παιχνίδι με της ρώγες μου που μου έκανε ο άλλος και με ερέθιζε και με έφτασε γρήγορα σε ηδονή χωρίς πλάκα δεν έχυσα ούτε των έπαιζα αν και ήμουν τέρμα καυλομενος.... Αυτό ρώτησα αν τυχόν έχει συμβεί και σε κανέναν άλλον;;; Εγώ ποτέ μου δεν είχα παίξει με της ρώγες μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152640 από Dometianos στις 31 Ιουλίου 2021, 7:02πμ

Dometianos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/7/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ο ερεθισμος στις ρωγες , ειναι μοναδικος. Εγω, τουλαχιστον, το θελω πολυ και το ζητω. Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου, ειχα τετοιο θεμα. Αφου,για να καταλαβετε, οταν ακομα και το φανελακι που φοραω, με ερεθισει, τρελαινομαι. Ειναι ενα σημαντικο κομματι στην σεξουαλικη μου επαφη, ακομα και οταν τον παιζω μονος μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152642 από dimitris 76 στις 01 Αυγούστου 2021, 4:23πμ

dimitris 76

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2021
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας κατι άσχετο. Σε 3 μήνες μπαίνω στα 18 και το πεος μου ειναι 14.5 εκ. σε στυση πιστεύετε θα μεγαλώσει έστω και λίγο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login