Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το φως ταξιδεύει πιο γρήγορα απ' τον ήχο. Γι' αυτό οι περισσότεροι φαίνονται φωτισμένοι, μέχρι να τους ακούσεις να μιλάνε.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Νωρίτερα περίοδος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #147003 από Sara4 στις 02 Μαρτίου 2021, 7:09πμ

Sara4

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γειά σας,

Όποιος μπορεί ας μου απαντήσει σας παρακαλώ γιατί έχω αγχωθεί πάρα πολύ. Κανονικά περιμένω περίοδο σε 11 μέρες αλλά μου ήρθε σήμερα. Έχω πάθει ένα μικρό σοκ γιατί έχω διαβάσει διαφορα..Υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει κάτι;; Ελεύθερο έρωτα με το αγόρι μου δεν κάνουμε, πάντα με προφύλαξη, όμως μια φορά αυτον τον μηνα μετα από 1 ώρα αφου είχε τελειώσει σκουπιστει και ντυθεί μπήκε ελάχιστα (οχι ολόκληρο)και για λιγότερο από ένα λεπτό μέσα χωρίς προφυλακτικό.
Το σκέφτομαι συνέχεια και μου έχει καρφωθεί η ιδέα ότι μπορεί να έχει γίνει κάτι.. Υπάρχει περίπτωση;;

Πατακαλω ας μου πει κάποιος...
Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #147004 από Mario16 στις 02 Μαρτίου 2021, 8:37πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όχι καμία ανησυχία να μην έχεις το να αργήσει μπορεί να οφείλεται σε αρκετούς λόγους ( πχ αλλαγή κύκλου) εφόσον σου ήρθε δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147005 από Sara4 στις 02 Μαρτίου 2021, 8:51πμ

Sara4

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ παρα πολυ για την απάντηση σου, αλήθεια!
Απλά ξέρεις έχω διαβάσει πχ για την φευδοπεριοδο που εμφανίζεται αίμα ΝΩΡΊΤΕΡΑ απο την προβλεπόμενη ημερομηνία αλλά εν τέλη δεν είναι περίοδος αλλά το προκαλεί η εμφύτευση (?) Και ναι οπότε κάθισα και σκέφτηκα αν υπάρχει περίπτωση με αυτό το λίγο που κάναμε να έγινε κάτι και αυτό που έχω να μην είναι περίοδος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login