Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ενθυλάκωση είναι πιο επικίνδυνη και από τον αμίαντο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

βοήθειαα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #147013 από lamaa στις 07 Μαρτίου 2021, 2:12πμ

lamaa

μέλος από: 7/3/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
λοιπον ειμαι σχεδον δεκαπεντε χρονων και εχω περασει διαφορα στην ζωη μου, που ειναι δυσκολο να παρω μπρος. δεν ξέρω πως να το εξηγησω αλλα στα ερωτικα μου θεματα τουλάχιστον, ειμαι αρκετα μπερδεμενη και απλα θα ηθελα να ακουσω μια γνωμη απο καποιο ατομο μηπως και με βοηθησει. δεν εχω κανει ποτε φαση (ναι ξερω πως δε χρειαζεται να βιαζομαι) και απλα ολοι μου οι φιλοι εχουνε κανει, βασικα ολη η περιοχη που μενω εχει κανει φαση και εγω δεν εχω κανει ποτέ μου. θελω να κανω απλα δεν εχει τυχει ακομα. επισης δε θα ελεγα πως ειμαι και 'χαλια' για να μη θελει κανεις. μου εχουν πει στο παρελθον διαφορα ατομα αλλα δεν ηθελα, λογω του οτι δεν εχω ξανα κανει και ολοι ειναι αρκετα προχωρημένοι και απλα αμα κανω κατι λαθος; θα απογοητευτεί το ατομο που θα κανουμε και μετα θα γινω ρεζίλι. θελω ομως πολυ να δοκιμασω. μονο που ειναι κατι ακομα που με κραταει και αυτο 'πισω'. απλα δε θελω να παω να φασωνομαι με ατομα που δεν εχω συναισθήματα και τετοια. γενικα θελω να βρω αγορι και να το παμε σιγα σιγα. αυτο που θελω να πω ειναι πως θα ηθελα μια σχεση και να ζησω ολες αυτες τις ωραιες στιγμες που περνανε τα παιδια στην ηλικια μου τουλάχιστον, παρα να φασωνομαι με ενα ατομο και μετα την αλλη μερα να ειναι με αλλη σαν να με εχει για να περασει την ωρα του. δηλαδη ενα απλο φιλι πως ειναι; κλεινεις τα ματια και μετα που στριβεις το κεφαλι; Μετά πως παει ολο αυτο με την γλώσσα; με μπερδευει αρκετα ολο αυτο το θέμα και αγχώνομαι. (επίσης εχω διαβασει πολλα αρθρα σχετικά με το φιλι, εχω δει βιντεάκια στο YouTube και εχω συμβουλευτεί αρκετους γνωστούς για το πως ειναι ενα κανονικο φιλι με γλωσσα) Εχω να τα φτιαξω με ενα αγόρι ενάμισι χρονο και ειμαι πισω γιατι δεν είχαμε κανει ποτε κατι και εγω μεγαλωνω και αμα τα φτιαξω με κάποιον δε θα ξερω τι μου γινεται. Γενικα σαν ατομο ειμαι πολυ αποφασισμένο και θελω να κανω σωστες επιλογες. Για να τα φτιαξω με ενα ατομο θελω να ειμαι σιγουρη διότι έχω πληγωθεί στο παρελθον και πιστευω δε μου αξιζει παλι όλο αυτό. Πραγματικα ευχαριστώ οσοι κατσατε και το διαβασατε ειστε υπέροχοι ☺️
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147014 από lida στις 07 Μαρτίου 2021, 6:11πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δεν υπαρχει λογος να εχεις αγχος για το φασωμα. Δεν γινεσαι ρεζιλι αν δεν εισαι εμπειρη αλλα οταν το παιζεις πρωταρα ειναι πιο καλα. Στο φασωμα κανεις οτι σου ερχεται και οσο πιο τολμηρο ειναι τοσο αρεσει στα αγορια. Και μην πολυπιστευεις στις απειρες εμπειριες που αυτοδιαφημιζονται τα αγορια.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #147015 από Mario16 στις 07 Μαρτίου 2021, 6:19πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Lida είσαι πολύ έμπειρη και ο τρόπος της σεξουαλικής σου ζωής διαφέρει τελείως από της Lamas... Εσύ ψάχνεις σεξουαλική ικανοποίηση με πολλά διαφορετικά άτομα και η Lamaa θέλει ψυχολογική και στοργική σχέση με ένα καλό παιδί ... Κοπέλα μου μην αγχώνεσαι για τίποτα και μην δεχτείς κανέναν να γίνεις κανενός το παιχνιδάκι του.. γνώρισε κάποιον τελείως φιλικά και μετά όλα θα έρθουν από μόνα τους ...εάν δεις ότι η προθέσεις του είναι μόνο σεξουαλικές τότε ρίξε άκυρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148193 από Keftes στις 08 Απριλίου 2021, 1:46πμ

Keftes

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Είμαι στην ηλικία σου και μπορώ να σε καταλάβω αρκετά αφού και εγώ αν και έχω κάνει κάτι με αγόρι δεν θέλω τις «ξεπέτες» παρόλο που τα περισσότερα άτομα που κάνω παρέα αυτό θέλουν. Δεν χρειάζεται να ανησυχείς για τίποτα μερικές φορές είναι και καλύτερο να μην έχει γίνει τίποτα γιατί σε ηλικίες πχ 13 τα αγόρια που μπορεί να βρεις θα συνειδητοποιήσεις αργότερα ότι δεν άξιζαν. Όμως αν υπάρξει κάποιο αγόρι που να σου αρέσει πολύ μην φοβηθείς δεν υπάρχει λόγος και κυρίως μην πεις ψέμματα ότι έχεις ξανακάνει φάση δεν υπάρχει λόγος. Θα σε καθοδηγήσει εκείνος και θα καταλάβεις ότι πραγματικά είναι κάτι εύκολο. Γκουντ λακ γκερλλ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login