Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί έχουνε λυσσάξει όλα τα sites να στρογγυλεύουν τις γωνίες;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Προβλημα(?) Με το Πεος!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148042 από tomakis στις 14 Μαρτίου 2021, 11:48πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Μην ντρεπεσαι καθολου τη μαμα σου ακουσε με γιατι τα ιδια χαζα εκανα και εγω και αδίκως ταλαιπωρήθηκα. Η μαμα σου πιστευω δεν ειναι πανω απο 50 χρονων ετσι δεν ειναι ; Μπορει να σε βοηθησει και να λυθει αμεσα και ευκολα το προβλημα σου χωρις να τρεχεις σε γιατρους
Ζω την ιδια ακριβως ιστορια φιλε μεσα απο τη δικια σου. Ακουσε με και θα με ευγνομωνεις μετα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148043 από Akis Ziwgas στις 14 Μαρτίου 2021, 12:05μμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tomakis@14 Μαρτίου 2021)
Μην ντρεπεσαι καθολου τη μαμα σου ακουσε με γιατι τα ιδια χαζα εκανα και εγω και αδίκως ταλαιπωρήθηκα. Η μαμα σου πιστευω δεν ειναι πανω απο 50 χρονων ετσι δεν ειναι ; Μπορει να σε βοηθησει και να λυθει αμεσα και ευκολα το προβλημα σου χωρις να τρεχεις σε γιατρους
Ζω την ιδια ακριβως ιστορια φιλε μεσα απο τη δικια σου. Ακουσε με και θα με ευγνομωνεις μετα


Με ολο το θαρρος υπαρχει καποιος τροπος να σου στειλω σε βιντεο το προβλημα μου για να καταλαβεις την περιπτωση? Αν δεν θες ή αηδιαζεις δεκτο εννοειται το καταλαβαινω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148044 από tomakis στις 14 Μαρτίου 2021, 12:33μμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Δεν εχω προβλημα να βοηθησω θελω ,αλλα με βιντεο δεν νομιζω να αντιμετωπίζεται με σοβαρότητα το θεμα αυτο ,και πως να γινει άλλωστε . Ακουσε με φιλε ομως . Γιατι τοσο ντροπη με τους γονεις σου ; Εισαι παιδι τους και 18 χρονων . Οι γονεις σου ηλικια; Θα βρεθει λυση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148045 από tomakis στις 14 Μαρτίου 2021, 1:10μμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tomakis@13 Μαρτίου 2021)
Έγραψε:(lida@12 Μαρτίου 2021)
Έγραψε:(Akis Ziwgas@12 Μαρτίου 2021)

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΥΣΗ το κεφαλακι ναι μεν βγαινει ολοκληρο εξω αλλα ποναει λιιγο και αργει σε σχεση με το οταν δεν ειναι σε στυση..



Δεν ειμαι ειδικη αλλα νομιζω οτι ξερω το προβλημα σου. Ειχε το ιδιο θεμα το δευτερο μου αγορι. Αυτος ηταν παρθενος και εγω οχι. Το πουλι του σαν το δικο σου πονουσε οταν σηκωνοτανε και το κεφαλακι δεν εβγαινε ολο εξω ευκολα. Ομως την πρωτη φορα που καναμε ολοκληρωμενο σεξ πονεσε παραπανω και ματωσε το πουλι του. Τοτε καναμε και πλακα οτι αντρας ματωσε που εχασε την παρθενια του. Χαχαχα!!! Ομως τοτε εσπασε λιγο το μικρο πετσακι και απο τοτε ολα εγιναν κανονικα. Νομιζω οτι και συ δεν εχεις κανει ακομα κανονικο σεξ και ελπιζω και σε σενα να πανε ολα καλα μετα την πρωτη σου φορα.



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148047 από tomakis στις 14 Μαρτίου 2021, 1:55μμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tomakis@14 Μαρτίου 2021)
Έγραψε:(tomakis@13 Μαρτίου 2021)
Έγραψε:(lida@12 Μαρτίου 2021)
Έγραψε:(Akis Ziwgas@12 Μαρτίου 2021)

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΥΣΗ το κεφαλακι ναι μεν βγαινει ολοκληρο εξω αλλα ποναει λιιγο και αργει σε σχεση με το οταν δεν ειναι σε στυση..



Δεν ειμαι ειδικη αλλα νομιζω οτι ξερω το προβλημα σου. Ειχε το ιδιο θεμα το δευτερο μου αγορι. Αυτος ηταν παρθενος και εγω οχι. Το πουλι του σαν το δικο σου πονουσε οταν σηκωνοτανε και το κεφαλακι δεν εβγαινε ολο εξω ευκολα. Ομως την πρωτη φορα που καναμε ολοκληρωμενο σεξ πονεσε παραπανω και ματωσε το πουλι του. Τοτε καναμε και πλακα οτι αντρας ματωσε που εχασε την παρθενια του. Χαχαχα!!! Ομως τοτε εσπασε λιγο το μικρο πετσακι και απο τοτε ολα εγιναν κανονικα. Νομιζω οτι και συ δεν εχεις κανει ακομα κανονικο σεξ και ελπιζω και σε σενα να πανε ολα καλα μετα την πρωτη σου φορα.





προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148048 από tomakis στις 14 Μαρτίου 2021, 2:02μμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Αυτο που λεε η lida ειναι ο χαλινος .η μεμβράνη που ενώνει στο πισω μερος το κεφαλακι με το πετσακι
Δεν εχει καμια απολυτως σχεση με το προβλημα τύπου φιμωσης που απασχολει ολα σχεδον τα αγορια !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149342 από George Papadopoulos στις 08 Μαΐου 2021, 1:09μμ

George Papadopoulos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/5/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κι εγώ το έχω περάσει . Πήγαινα σε γιατρό όταν ήμουν δημοτικό για να μου το κατεβάζει . Η αλήθεια είναι ότι ντρέπομαι κι εγώ να με βοηθάει η μαμά μου . Αν θες βοήθεια και για να καταλάβω περισσότερο , στείλε μου το βίντεο να σου πω τι να κανείς καθημερινά . Ένα τιπ: όταν πηγαίνεις για κατούρημα όσο μπορείς να το κατεβάζεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149358 από Akis Ziwgas στις 09 Μαΐου 2021, 7:16πμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(George Papadopoulos@08 Μαΐου 2021)
Κι εγώ το έχω περάσει . Πήγαινα σε γιατρό όταν ήμουν δημοτικό για να μου το κατεβάζει . Η αλήθεια είναι ότι ντρέπομαι κι εγώ να με βοηθάει η μαμά μου . Αν θες βοήθεια και για να καταλάβω περισσότερο , στείλε μου το βίντεο να σου πω τι να κανείς καθημερινά . Ένα τιπ: όταν πηγαίνεις για κατούρημα όσο μπορείς να το κατεβάζεις


Οκ που μπορω να στο στειλω?Αυτο κανω αλλα δε βλεπω διαφορα😕
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149359 από pousaibro στις 09 Μαΐου 2021, 7:58πμ

pousaibro

μέλος από: 5/5/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φιλε παίζει να έχω το ίδιο θεμα και είμαστε ίδια ηλικία. Όταν είμαι ξεκαυλωτος το πετσακι κατεβαίνει κανονικά. Όταν ομως είμαι καυλωμένος η βάλανος απελευθερώνεται αλλά μαζευεται ολο ακριβως από κάτω, δηλαδη στο τελείωμα της. Το θεμα πρέπει να είναι με τον χαλινο, να μην είναι τόσο ελαστικός όσο θα επρεπε. Πες μου λιγο εάν εννοεις αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149360 από Akis Ziwgas στις 09 Μαΐου 2021, 12:36μμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pousaibro@09 Μαΐου 2021)
Φιλε παίζει να έχω το ίδιο θεμα και είμαστε ίδια ηλικία. Όταν είμαι ξεκαυλωτος το πετσακι κατεβαίνει κανονικά. Όταν ομως είμαι καυλωμένος η βάλανος απελευθερώνεται αλλά μαζευεται ολο ακριβως από κάτω, δηλαδη στο τελείωμα της. Το θεμα πρέπει να είναι με τον χαλινο, να μην είναι τόσο ελαστικός όσο θα επρεπε. Πες μου λιγο εάν εννοεις αυτο


Πωω αυτο ακριβως αδελφε.. Εσυ τι κανεις?Υπαρχει κατι να κανουμε μονοι μας, πρεπει να παμε σε γιατρο ή δεμ πειραζει?

Επισης μηπως ξερεις απο θεμα σεξ τι παιζει? Δηλαδη την πρωτη φορα θα σκιστει? Θα πονεσει?Πως θα γινει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login