Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σιγά, η πατρίδα κοιμάται
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Προβλημα(?) Με το Πεος!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #147039 από Akis Ziwgas στις 12 Μαρτίου 2021, 7:19πμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Χαιρετώ το team..
Με λενε Ακη και ειμαι 18 χρονων..

Οταν ημουν μικρος 8-9 ετων δεν μπορουσα να αποκαλυψω τη βαλανο του πεος μου (κεφαλακι)..Παρα τις προσπαθειες καθημερινα , δεν γινοταν διοτι πονουσα..Στα 10 χρονων μου επαθα κοιλη και εκανα χειρουργειο..Μαζι με την κοιλη ηταν ευκαιρεια να κανω χειρουργιο και για το κεφαλακι γιαυτο και το εκανα..

ΜΕΤΑ το χειρουργιο το κεφαλακι εβγαινε κανονικα και για ενα διαστημα εβγαζα συνεχεια για να συνηθισω.
Απο τοτε ομως που εφτασα 13-14 και ανακαλυπτα την χρησιμοτητα του πεους και αρχισα να τον παιζω παρατηρησα πως οταν δεν ειναι σε στυση το κεφαλακι αποκαλυπτεται γρηγορα και με ευκολια..

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΥΣΗ το κεφαλακι ναι μεν βγαινει ολοκληρο εξω αλλα ποναει λιιγο και αργει σε σχεση με το οταν δεν ειναι σε στυση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147041 από lamaa στις 12 Μαρτίου 2021, 8:02πμ

lamaa

μέλος από: 7/3/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σου Ακη, δε γνωρίζω πως να σε βοηθησω με αυτο το θεμα αλλά εύχομαι να πανε ολα καλα και να βρεις λυση στο θεμα σου. Σκεψου πως στην τελική θα λυθει αυτο το θεμα και ειμαι σίγουρη πως ολα θα πανε καλα και μην ανησυχείς, ελπίζω να σε βοηθησει καποιος και σκεψου θετικά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147042 από lida στις 12 Μαρτίου 2021, 1:20μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Akis Ziwgas@12 Μαρτίου 2021)

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΥΣΗ το κεφαλακι ναι μεν βγαινει ολοκληρο εξω αλλα ποναει λιιγο και αργει σε σχεση με το οταν δεν ειναι σε στυση..



Δεν ειμαι ειδικη αλλα νομιζω οτι ξερω το προβλημα σου. Ειχε το ιδιο θεμα το δευτερο μου αγορι. Αυτος ηταν παρθενος και εγω οχι. Το πουλι του σαν το δικο σου πονουσε οταν σηκωνοτανε και το κεφαλακι δεν εβγαινε ολο εξω ευκολα. Ομως την πρωτη φορα που καναμε ολοκληρωμενο σεξ πονεσε παραπανω και ματωσε το πουλι του. Τοτε καναμε και πλακα οτι αντρας ματωσε που εχασε την παρθενια του. Χαχαχα!!! Ομως τοτε εσπασε λιγο το μικρο πετσακι και απο τοτε ολα εγιναν κανονικα. Νομιζω οτι και συ δεν εχεις κανει ακομα κανονικο σεξ και ελπιζω και σε σενα να πανε ολα καλα μετα την πρωτη σου φορα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #147044 από tomakis στις 13 Μαρτίου 2021, 3:20πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ακη εχω βιώσει προσωπικά το όλο θεμα και ελπίζω να σε βοηθήσω. Απ ότι καταλαβαίνω όπως και εγώ έτσι και εσυ δεν έκανες περιτομή ,αλλά ο γιατρος στο κατέβασε ξεκολλώντας την ποσθη απο το κεφαλακι.Αν το ειχες αφήσει αρκετό καιρο χωρίς να το κατεβαζεις ειναι πιθανο πολυ ,οπως ειχε συμβει και σε εμενα να ξανακολησε.Να σκεφτεις οτι εγω το εζησα αυτο τρεις φορες .....! Πολυ ευχαριστως να σε δωσω οτι επιπλεον πληροφορια θελεις !!ειχα ακριβως το ιδιο θεμα αν σε βοηθησα κανε αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147045 από tomakis στις 13 Μαρτίου 2021, 3:23πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@12 Μαρτίου 2021)
Έγραψε:(Akis Ziwgas@12 Μαρτίου 2021)

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΥΣΗ το κεφαλακι ναι μεν βγαινει ολοκληρο εξω αλλα ποναει λιιγο και αργει σε σχεση με το οταν δεν ειναι σε στυση..



Δεν ειμαι ειδικη αλλα νομιζω οτι ξερω το προβλημα σου. Ειχε το ιδιο θεμα το δευτερο μου αγορι. Αυτος ηταν παρθενος και εγω οχι. Το πουλι του σαν το δικο σου πονουσε οταν σηκωνοτανε και το κεφαλακι δεν εβγαινε ολο εξω ευκολα. Ομως την πρωτη φορα που καναμε ολοκληρωμενο σεξ πονεσε παραπανω και ματωσε το πουλι του. Τοτε καναμε και πλακα οτι αντρας ματωσε που εχασε την παρθενια του. Χαχαχα!!! Ομως τοτε εσπασε λιγο το μικρο πετσακι και απο τοτε ολα εγιναν κανονικα. Νομιζω οτι και συ δεν εχεις κανει ακομα κανονικο σεξ και ελπιζω και σε σενα να πανε ολα καλα μετα την πρωτη σου φορα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148037 από Akis Ziwgas στις 14 Μαρτίου 2021, 7:40πμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tomakis@13 Μαρτίου 2021)
Ακη εχω βιώσει προσωπικά το όλο θεμα και ελπίζω να σε βοηθήσω. Απ ότι καταλαβαίνω όπως και εγώ έτσι και εσυ δεν έκανες περιτομή ,αλλά ο γιατρος στο κατέβασε ξεκολλώντας την ποσθη απο το κεφαλακι.Αν το ειχες αφήσει αρκετό καιρο χωρίς να το κατεβαζεις ειναι πιθανο πολυ ,οπως ειχε συμβει και σε εμενα να ξανακολησε.Να σκεφτεις οτι εγω το εζησα αυτο τρεις φορες .....! Πολυ ευχαριστως να σε δωσω οτι επιπλεον πληροφορια θελεις !!ειχα ακριβως το ιδιο θεμα αν σε βοηθησα κανε αποδεκτή


Φιλε εσυ πως το αντιμετωπισες? Εκανες κατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148038 από tomakis στις 14 Μαρτίου 2021, 7:54πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Μου το ξεκολλούσε η παιδίατρος φιλε συνεχως και μετα οσο αφηνα την μητερα μου και το παρακολουθούσε ημουν Ενταξει μετα παλι ξανακολουσε ,δυστυχως!!!Εσενα στο εχει δει γιατρος η γονεις προσφατα; Δεν ειναι θεμα παρθενιας παντως οπως απαντησε η κοπέλα αλλα οφειλετε στο οτι ειχες φιμωση το πετσακι σου ειναι σφιχτο το κεφαλακι μεγαλο και δεν το δουλευεις συχνα ωστε να μην κολαει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148039 από Akis Ziwgas στις 14 Μαρτίου 2021, 10:32πμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tomakis@14 Μαρτίου 2021)
Μου το ξεκολλούσε η παιδίατρος φιλε συνεχως και μετα οσο αφηνα την μητερα μου και το παρακολουθούσε ημουν Ενταξει μετα παλι ξανακολουσε ,δυστυχως!!!Εσενα στο εχει δει γιατρος η γονεις προσφατα; Δεν ειναι θεμα παρθενιας παντως οπως απαντησε η κοπέλα αλλα οφειλετε στο οτι ειχες φιμωση το πετσακι σου ειναι σφιχτο το κεφαλακι μεγαλο και δεν το δουλευεις συχνα ωστε να μην κολαει


Κοιτα οταν ημουν μικρος (δημοτικος φαση) μου λεγανε οι γονεις μου οτι πρεπει να ανοιξει για να βγει το κεφαλακι και οτι αυτο το κανει καθε παιδι..Αλλα επειδη εγω φοβομουν, πηγαμε σε γιατρο και μαζι με το χειρουργειο της κοιλης καναμε και αυτο..Μετα επρεπε συνεχως για ενα διαστημα να το ανεβοκατεβαζω για να συνηθιζω και ετσι και το εκανα..Και μετα απλα τον επαιζα...Οποτε δε θυμαμαι ξερω γω να εχω να τον παιξω η γενικοτερα να τραβηξω πισω το πετσακι για πολυ καιρο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148040 από tomakis στις 14 Μαρτίου 2021, 11:12πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Εμενα μου το κατέβαζε η γιατρος καθε φορά που στην εξέταση που έκανε το έβρισκε κολλημένο. Ήταν μια διαδικασία επίπονη που δεν θα την ξεχάσω ποτε μιας και η παιδίατρος ηταν και γυναίκα και για αυτη τη δουλεια ,χρησιμοποιούσε και την επισης γυναικα βοηθο της. Η βοηθος και η μαμα μου κρατούσαν η μια τα χερια και η αλλη τα ποδια μου ,και η γιατρος παλευε μαζι μου ,μεχρι να αποκαλύψει το κεφαλακι.Να σκεφτεις πως την τελευταια φορα που εγινε αυτο Ημουν 15-16 ετών εγω. Κάθε φορα μετα την διαδικασια αυτη μου το παρακολουθούσε η μαμα μου και η θεια μου αν και εγω δυσανασχετουσα γιατι ντρεπομουν,με ξαπλώναν και αφου μου το κατέβαζαν έβαζαν και αλοιφουλα απ οσο θυμαμαι......Εσενα   Δεν στο κατεβαζε ο γιατρος οταν σε εξεταζε;θυμασαι την διαδικασία; πονουσες πολυ;μετα η μητερα σου δεν στο εκανε ;τωρα το εχεις δειξει στη μητερα σου εσυ για να σε πει τη γνωμη της ; Η αποψη μου ειναι οτι η μαμα σου μπορει να βοηθησει . Οτιδηποτε θελεις ρωτησε με ελευθερα να σε ενημερωσω . Αν θες μπορω να ψαξω να σου πω και την αλοιφη που εδεινε η γιατρος και μου εβαζε μετα η μαμα μουΔεν ειναι κατι που πρεπει να σε ανησυχει ομως πρεπει να ανοιξει το πουλακι σου και αυτο να γινεται ευκολα ειτε σε στύση ειτε οχι ,οποτε ,μην το αμελείς γιατι ειναι κριμα να εχεις θεματα στην ερωτική επαφη οταν γινει. Μην ντρεπεσαι καθολου δεν υπαρχει λογος...ζητησε τη βοηθεια της μαμας σου (λεω μαμας γιατι με τη μαμα μας ειμαστε πιο κοντα πιστευω )και εχουμε μεγαλυτερη ανεση να μιλησουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148041 από Akis Ziwgas στις 14 Μαρτίου 2021, 11:33πμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tomakis@14 Μαρτίου 2021)
Εμενα μου το κατέβαζε η γιατρος καθε φορά που στην εξέταση που έκανε το έβρισκε κολλημένο. Ήταν μια διαδικασία επίπονη που δεν θα την ξεχάσω ποτε μιας και η παιδίατρος ηταν και γυναίκα και για αυτη τη δουλεια ,χρησιμοποιούσε και την επισης γυναικα βοηθο της. Η βοηθος και η μαμα μου κρατούσαν η μια τα χερια και η αλλη τα ποδια μου ,και η γιατρος παλευε μαζι μου ,μεχρι να αποκαλύψει το κεφαλακι.Να σκεφτεις πως την τελευταια φορα που εγινε αυτο Ημουν 15-16 ετών εγω. Κάθε φορα μετα την διαδικασια αυτη μου το παρακολουθούσε η μαμα μου και η θεια μου αν και εγω δυσανασχετουσα γιατι ντρεπομουν,με ξαπλώναν και αφου μου το κατέβαζαν έβαζαν και αλοιφουλα απ οσο θυμαμαι......Εσενα   Δεν στο κατεβαζε ο γιατρος οταν σε εξεταζε;θυμασαι την διαδικασία; πονουσες πολυ;μετα η μητερα σου δεν στο εκανε ;τωρα το εχεις δειξει στη μητερα σου εσυ για να σε πει τη γνωμη της ; Η αποψη μου ειναι οτι η μαμα σου μπορει να βοηθησει . Οτιδηποτε θελεις ρωτησε με ελευθερα να σε ενημερωσω . Αν θες μπορω να ψαξω να σου πω και την αλοιφη που εδεινε η γιατρος και μου εβαζε μετα η μαμα μουΔεν ειναι κατι που πρεπει να σε ανησυχει ομως πρεπει να ανοιξει το πουλακι σου και αυτο να γινεται ευκολα ειτε σε στύση ειτε οχι ,οποτε ,μην το αμελείς γιατι ειναι κριμα να εχεις θεματα στην ερωτική επαφη οταν γινει. Μην ντρεπεσαι καθολου δεν υπαρχει λογος...ζητησε τη βοηθεια της μαμας σου (λεω μαμας γιατι με τη μαμα μας ειμαστε πιο κοντα πιστευω )και εχουμε μεγαλυτερη ανεση να μιλησουμε


Αδελφε να σου πω την αληθεια μετα το χειρουργειο πηγα μια και τελευταια φορα μετα απο ενα μηνα για να εξετασει ο γιατρος αν ολα πηγαν καλα..Τα βρηκε ολα φυσιολογικα (και απο κοιλη και απο το πεος-πετσακι) και απλα λεει να συνεχισω να το ανεβοκατεβαζω..Και απλα συνεχισα να το ανεβοκατεβαζω..Και γενικα απο το χειρουργιο και μετα το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα που δεν ασχοληθηκα καθολου με το πεος πετσακι να το κατεβασω κλπ ηταν για καμια βδομαδα..Επισης πονουσα μονος τις πρωτες μερες λιιιγο απλα πονουσα πολυ τις πρωτες δυο τρεις φορες που κατουρησα μετα το χειρουργειο..Απο την μανα μου ντρεπομαι πολυ και γενικα απτην οικογενεια μου, εχουμε να μιλησουμε για το θεμα απο τοτε που ημουν δημοτικο.
Οταν δεν ειναι σε στυση ανεβοκατεβαινει ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ..Οταν ειναι σε στυση κατεβαινει και παλι απλα λιγο πιο αργα και αισθανομαι μια μικρη ενοχληση κ πρεπει να βαλω λιγη δυναμη για να κατεβει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login