Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Πρόβλημα με την κοπέλα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148051 από Tergia2004 στις 15 Μαρτίου 2021, 5:26πμ

Tergia2004

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Είμαι 17 και η κοπέλα μου 16 έχουμε ολοκληρώσει εδώ και 1 χρόνο αλλά τον τελευταίο μήνα κάθε φορά που το κάνουμε κατουριέται και μου έχει πει ότι προσπαθεί να κρατηθεί αλλα δεν μπορεί. Τι θέμα μπορεί να έχει; Αυτή μου έχει πει ότι το απλά νιώθει ότι θέλει να πάει τουαλέτα και έχει τύχει και να σταματήσουμε για αυτό, και όταν πάει τουαλέτα δεν θέλει πια να κατουρήσει, αλλά όταν προχωράμε απλά κατουράει και ενώ την αγαπάω είναι λίγο αηδιαστικό. Απλά προσπαθώ να την πίσω ότι μπορεί να τύχει σε όλους μας και τετοια. Τι μπορεί να γίνεται; Πως μπορεί να σταματήσει ας πούμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148052 από tomakis στις 15 Μαρτίου 2021, 5:44πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ασχολησου λιγο περισσοτερο μαζι της με τα προκαταρκτικά φιλε να δεις αν θα εχει το ιδιο θεμα
Γυναικολογο εχει παει ;του το εχει πει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148053 από Tergia2004 στις 15 Μαρτίου 2021, 5:57πμ

Tergia2004

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Όχι δεν έχει πάει γιατί δεν έχει πει καν στους γονείς της ότι τα έχουμε όχι να πει πως το έχει κάνει κι ολας είναι λίγο υπερβολικοί από όσο ξέρω.και για τα προκαταρκτικά έχει τύχει και όταν απλά την γλυφό να το παθαίνει και προσπάθησα πάλι να την κάνω να μη νοιώσει άβολα αλλά πραγματικά σιχάθηκα, τουλάχιστον δεν έχει ουτε τη μυρωδιά, ούτε το χρωμα από τα ουρά γιατί τότε θα ήταν τελειως αηδία
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148054 από tomakis στις 15 Μαρτίου 2021, 6:46πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Φιλε ετσιβοπως μου το λες δεν ειναι ουρα και ειναι οτι το καλιτερο .....ειναι χυσια της ...εχεις καποιον αλλο τροπο να μιλησουμε πιο αμμεσα μηπως;;

Σημείωση moderator: Δεν επιτρέπονται οι προσωπικές επαφές μεταξύ των μελών του ftou.gr
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148056 από lida στις 15 Μαρτίου 2021, 12:09μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτα που περιγραφεις θυμιζουν πολυ squirting (αν δεν ξερεις ψαξτο στο google). Oμως στην κοπελα σου γινεται πολυ ευκολα. Συνηθως γινεται σπανια και με ειδικη διεργασια. Θα επρεπε να εχει και ισχυρο οργασμο. Βασικα τα υγρα ειναι πολυ αραιομενα ουρα και πρωτεινες.

Σημείωση moderator: Ανανέωσε το email σου στο προφίλ σου επειδή τα emails του ftou.gr κάνουν bounce.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148058 από Tergia2004 στις 15 Μαρτίου 2021, 2:20μμ

Tergia2004

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αυτό μπορεί κάπως να το σταματήσει γιατί κάθε φορά που έρχεται πρέπει να αλλάζω σεντόνια και δεν μπορούμε να κάνουμε και τπτ σε τουαλέτες γιατί θα γίνουμε χάλια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148071 από NebulaSpirit στις 16 Μαρτίου 2021, 5:54μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Ρε φίλε αυτό είναι το όνειρο κάθε άντρα και εσύ θέλεις να σταματήσει; Δεν μπορεί να σταματήσει διότι πολύ απλά δεν το ελέγχει. Όπως και εσύ δεν ελέγχεις την στιγμή που χύνεις. Αν δεν σου αρέσει αυτό τότε πρέπει πολύ απλά να βρεις άλλη κοπέλα διότι αυτό δεν θα σταματήσει. Ο μόνος τρόπος να σταματήσει είναι να μην απολαμβάνει πλέον το σεξ που κάνει μαζί σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148072 από Tergia2004 στις 17 Μαρτίου 2021, 2:59πμ

Tergia2004

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Δεν είναι ρε παιδιά τόσο ότι δεν μου αρέσει απλά μου δημιουργεί θέμα σε πολλά δλδ δεν μπορούμε να κάνουμε τπτ εκτός σπιτιού αφού θα γίνουμε χάλια και κάθε φορά που κάνουμε κάτι τα σεντόνια γίνονται χάλια και πρέπει να αλλάζω ,να πω ότι μένω με τους γονείς μου όποτε είναι λίγο άβολο.Και εννοείτε ότι δεν θα χωρίσω για αυτό μην λέμε βλακείες την αγαπάω και έχουμε σχέση αρκετό καιρό. Έχει κανένας καμία λύση για να σταματήσει η τουλάχιστον τρόπο να μην γινόμαστε χάλια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148073 από NebulaSpirit στις 17 Μαρτίου 2021, 8:19πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Να σταματήσει δεν υπάρχει τρόπος, ξέχνα το αυτό. Ακόμα και αν υπήρχε τρόπος θα ήταν λάθος να της κόψεις την απόλαυση απλά και μόνο επειδή δεν σε βολεύει. Για να μην κάνεις τα σεντόνια χάλια η λύση που χρησιμοποιώ εγώ με την κοπέλα μου που κάνει πάντα squirt είναι τα υποσέντονα. Τα πουλάνε στα σούπερ μάρκετ και είναι φθηνά. Έχουν το ίδιο υλικό με τις πάνες και απορροφάν τα πάντα. Το στρώνεις κάτω από την κοπέλα στο σημείο που είναι να πέσει το πράγμα και κάνεις την δουλειά σου όμορφα και απλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148118 από Tergia2004 στις 29 Μαρτίου 2021, 5:22πμ

Tergia2004

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λοιπόν το δοκίμασα και έχω να σου πω ευχαριστώ γιατί τώρα έχει γίνει πολύ πιο άνετη η φάση και το απολαμβάνουμε και οι δυο το ίδιο αν και ακόμα έξω δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Έχεις να προτείνεις καμία λύση και για έξω ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login