Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Mε δίκασαν ερήμην και με καταδίκασαν εις θάνατον ερήμην. Tους είπα ότι μπορούν να με εκτελέσουν ερήμην.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Λαθος Εκσπερματωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148057 από Akis Ziwgas στις 15 Μαρτίου 2021, 2:17μμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια..
Αρχικα ηθελα να βαλω τιτλο προωρη εκσπερματωση αλλα δεν ξερω αμα ειναι σιγουρα αυτο..
(Ειμαι 18 χρονων γ λυκειου παρθενος και η κοπελα μου 15 α λυκειου παρθενα, τα εχουμε 2μιση μηνες)

Λοιπον, για να ξεκαθαρισω ειναι η πρωτη μου σχεση, εχουμε κανει πραματα (πιπα,χαδια,μαλακια) αλλα δεν εχουμε ολοκληρωσει..

Ημασταν πριν μια εβδομαδα σε ενα σπιτι φιλου, ολοι ειχαν κλειδωθει σε ενα δωματιο χορευαν κλπ και εγω και η κοπελα μου καθομασταν στο αλλο..
Αρχισαμε λοιπον τα φιλια μετα πηγαμε στα χαδια και ξεκινησαμε φασωμα..Της βγαζω μπλουζα μου βγαζει και αυτη, ξεντυνομαστε και συνεχιζουμε τα φιλια..
Καποια στιγμη, αποφασισμενοι να κανουμε για πρωτη φορα σεξ, καθομαι στον καναπε και με το που παει να κατσει πανω μου , εκσπερματωσα και την γεμισα με σπερμα στον κωλο(οχι μεσα , στα κωλομαγουλα, δεν προλαβε να μπει)! Ντραπηκα φουλ και αυτη ηθελε να γελασει το καταλαβα..

Αλλα ρε παιδια γιατι συνεβη αυτο?Επειδη ειναι πρωτη φορα?Ειναι προβλημα ή απλα ετυχε?

*Να σημειωσω πως πριν παμε στο σπιτι ειχα τραβηξει ηδη μια μαλακια καλου κακου αλλα και παλι συνεβη..

**Τις αλλες φορες που μου τον επαιζα η μου επαιρνε πιπα δεν εχυνα γρηγορα..

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148070 από iliaskat στις 16 Μαρτίου 2021, 10:51πμ

iliaskat

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2020
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φιλε μου. Δεν θεωρώ οτι υπάρχει λάθος εξπερματωση. Εγώ το ονομάζω κορύφωση της ηδονης που νιωθεις για την κοπελα σου, οσο πιο γκαβλωμενος εισαι και τη θες τοσο πιο ευκολα τελειωνεις θεωρώ. Δεν νομίζω οτι εχεις προβλημα, απλά ηταν το αγχος ισως, της πρωτης φοράς. Η θεληση σου να την ικανοποιήσεις και να πανε ολα καλα. Στο λεω γιατι το εχω παθει και εγώ τη πρωτη μου φορά. Η αίσθηση που ειχα μενοντας γυμνός, να ερχομαι σε επαφη με το γυμνο κορμι της κοπελας μου ηταν το κάτι άλλο. Ηθελα τοσο πολυ να κανουμε σεξ και νομιζα οτι με το που με ακουμπωσε θα εχυνα. Ε, καπως ετσι εγινε, μολις μπηκα μεσα της σχεδον σε seconds τελειωσα. Την επομενη φορα τα πηγαμε καλύτερα, μεχρι που βρηκαμε τα πατήματα μας. Προσπαθησε να μην αγχώνεσαι και ολα θα πανε καλά. Απο τεχνικής αποψης θα μπορούσα να προτείνω, όταν νομιζεις οτι θα τελειωσεις, να σταματας λίγο , και μετα να ξαναδίνεις.
Ελπίζω να σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login