Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Απαισιόδοξος λέγεται ο αισιόδοξος με εμπειρία.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Κολλητός και Πίπα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148122 από Hitchcock στις 31 Μαρτίου 2021, 2:34πμ

Hitchcock

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Χελόου. Λοιπόν το θέμα μου είναι κάπως περίεργο αλλά θα προσπαθήσω να το εξηγήσω όσο καλύτερα γίνετε. Με τον κολλητό μου γνωριζόμαστε περίπου 6 χρόνια. Και οι δυο είμαστε 16. Και είμαστε και οι δυο χωρίς σχέση. Το πρόβλημα είναι ότι τον θέλω ΦΟΥΛ. Καυλώνω στην ιδέα ότι θα μπορούσαμε να τον παίζουμε μαζί ή να πέρνουμε πίπα ο ένας στον άλλον. Το θέμα όμως είναι ότι δεν του το έχω εκφράσει ποτέ και δεν ξέρω πως θα αντιδράσει. Α ξέχασα να πω ότι έχουμε μέίνει πολλές φορές μόνοι μας και μου πετάει πολλές φορές διάφορα για το sex για πίπες και για τέτοια. Καυλώνω κάθε φορά που τον βλέπω. Τι να κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148128 από Akis2000 στις 31 Μαρτίου 2021, 2:15μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να υποθέσω ότι οι συζητήσεις περί πίπας που σου πετάει κάθε τόσο αναφέρεται σε πίπα από γυναίκα, σωστά; Γιατί αλλιώς δεν νομίζω να έμπαινες στην διαδικασία να ζητήσεις την άποψή μας αλλά θα έμπαινες κατευθείαν στο ψητό με τον φίλο σου. Πάντως στην ηλικία σας δεν είναι παράξενο και σπάνιο στα πλαίσια των νέων εμπειριών και πάνω στο κόκκινο που χτυπάνε οι ορμόνες σας να φτάνουν δύο φίλοι να τραβούνε μαζί. Τώρα όσον αφορά το κάτι παραπάνω, ναι είναι κάπως λιγότερο συνήθεις αλλά όχι και πολύ σπάνιο επίσης. Πρώτα όμως θα πρέπει να προηγηθεί το προηγούμενο. Και αυτό θα συμβεί σαφώς σε κάποια από τις φορές που θα έχετε χρόνο και χώρο στη διάθεσή σας και κάπου εκεί μία πρόταση για κοινή παρακολούθηση βιντεάκι που θα ανέβαζε την διάθεση και των δύο θα βοηθούσε πάρα πολύ. Και πίστεψέ με, μία τέτοια κοινή εμπειρία δεν είναι πολύ σίγουρο, ωστόσο όμως δημιουργεί αρκετές συνθήκες και προϋποθέσεις για μία πρώτη εμπειρία επαφής. Βέβαια όλα αυτά εφόσον ψυχολογήσεις σε κάποιο βαθμό την κατάσταση. Δεν θα ήθελες μία τέτοια ενέργεια να έφερνε σε πάρα πολύ αμήχανη στιγμή των κολλητό σου που θα ρισκάριζε την φιλία σας. Ξέρω ότι σε αγχώνω με αυτό το τελευταίο ωστόσο όμως οφείλω να αναφέρω και ένα τέτοιο ενδεχόμενο. Καλή επιτυχία εύχομαι εάν και εφόσον επιχειρήσεις κάποια κίνηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148131 από Hitchcock στις 31 Μαρτίου 2021, 11:01μμ

Hitchcock

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έχω προσπαθήσει αρκετές φορές να κάνω κάποια τέτοια κίνηση, αλλά το θέμα είναι ότι ψηλοντρέπεται, οπότε θέλω να βρω τον κατάλληλο τρόπο να του το πρωτείνο ή με κάποιον τρόπο να τον κάνω να μου το προτέίνει εκείνος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148144 από chris88 στις 01 Απριλίου 2021, 8:41πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
δύσκολη περίπτωση με κολλητούς. εγώ που είμαι μεγάλος φαν της ομαδικής μαλακίας και θέλω σαν τρελός να βαρέσω με τον κολλητό μου κωλώνω απίστευτα να το προτείνω. Γνωριζόμαστε 23 χρόνια και είναι μαλακία τώρα να φτάσουμε σε αμηχανίες και παρεξηγήσεις. Ίσως θα ήταν καλύτερα να του το ζητούσα όταν ήμασταν μικροί. Για μένα προσπάθησε το τώρα που είστε μικροί και μέσα στις ορμόνες, τις καύλες και τους πειραματισμούς της εφηβείας. Εννοείται πρώτα με μία τσοντούλα και μαλακία. Όχι κατευθείαν στα βαθιά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148174 από Hitchcock στις 02 Απριλίου 2021, 4:35μμ

Hitchcock

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
chris88 μήπως έχεις καμία ιδέα πως να του το πρωτείνο....διότι είναι λίγο ντροπαλός και δεν έχω βρει ακόμα τον κατάληλο τρόπο....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148175 από chris88 στις 02 Απριλίου 2021, 11:17μμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Όπως είπα και πριν δεν έχω βαρέσει με κολλητό για να μπορέσω να σου πω πως να ξεκινήσεις. Εδώ στο φόρουμ έχουν αναφερθεί τρόποι κατά καιρούς. Αυτό που μου έρχεται στο μυαλό είναι να βάλετε καμια τσόντα να δείτε για χαβαλέ όσο είστε αραχτοί κι έτσι όπως παίζει να τους πεις ότι καύλωσες και θες να βαρέσεις μια και να την πετάξεις έξω. Δεν λέω ότι θα δουλέψει σίγουρα αλλά λέω αυτό που έχω διαβάσει εδώ. Εγώ έχω βαρέσει παρέα μόνο με άτομα που έχω γνωρίζει σε κάποια site.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148183 από nikos 128765 στις 06 Απριλίου 2021, 10:08πμ

nikos 128765

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/3/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
σιγουρα αν κατσετε βραδι χαλαρα μονοι και δειτε καμια τσοντουλα θα καυλωσει κ κεινοσ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login