Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα PC χωρίς COBOL και Fortran είναι σαν μια σοκολάτα χωρίς κέτσαπ και μουστάρδα.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

ξυρισμα πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148184 από kostasks1 στις 07 Απριλίου 2021, 1:56πμ

kostasks1

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα, ειμαι 20, εχω μηχανη ξυρισματος μια μικρη, λεγετα browns και ξυριζω με αυτη την περιοχη εκει κατω. Απλα το θεμα μου ειναι, υπαρχει περιπτωση να βγαλω περισσοτερες με τετοια ξυριστικη; Γιατι εχω ηδη καποιες τριχες πανω στο πεος και δεν θελω να βγαλω περισσοτερες εκει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148185 από tomakis στις 07 Απριλίου 2021, 6:15πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Φίλε οι μηχανές για αποτρίχωση σε ευαίσθητες περιοχές ειναι ειδικές !!!! Δεν ξερω τι ακριβως Braun ειναι αυτη για να σε πω αν κανει. Προσεχε παντως στο πεος πανω που λες ειδικα !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148186 από chris88 στις 07 Απριλίου 2021, 7:03πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Προσοχή με τις μηχανές ξυρίσματος εκεί κάτω! Είμαι παθών! Υπάρχουν ξυριστικές που αναφέρουν αν είναι κατάλληλες και για τα γεννητικά όργανα. Εγώ προσωπικά παίρνω τα πολλά με την ξυριστική και μετά ξυράφι. Τώρα για τις τρίχες πάνω στο πέος θες δεν θες θα τις πάρεις. Είτε τις αφήσεις είτε τις ξυρίσεις θα μακρύνουν όπως και να έχει. Εγώ πάντως που έχω το ίδιο θέμα και τις ξυρίζω δεν είδα καμία διαφορά στον ρυθμό ανάπτυξης τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login