Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Επίδομα διατροφής είναι η συνέπεια του λάθους δύο ανθρώπων, που το πληρώνει μόνο ο ένας.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Θέμα με το πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148214 από King_231709 στις 09 Απριλίου 2021, 5:53μμ

King_231709

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδια!Αν και το θέμα είναι πολυσυζητημένο θέλω να σας παραθέσω και το δικό μου «πρόβλημα» γιατί με βασανίζει αρκετα μεγάλο διάστημα.Είμαι 19 ετών και κατά τον αυνανισμό όλα αυτά τα χρόνια παρατηρώ ότι για να το απολαύσω και να ολοκληρώσω , δεν κατεβάζω το πετσακι εντελώς αλλα αποκαλύπτω το κεφαλάκι μέχρι την μέση η ελάχιστα.Όταν «ανεβοκατεβάζω» το πετσακι τελείως με ταχύτητα αισθάνομαι ότι κολλάει κάπως , με αποτέλεσμα να κόβεται η κίνηση και να αισθάνομαι ένα σφίξιμο και ελάχιστη εως μηδενική απόλαυση.Μπορω να πω ότι φτάνει στα όρια της δυσφορίας.Να προσθέσω ότι τόσο σε χαλάρωση όσο και σε στύση το κεφάλι του πεους αποκαλύπτεται ολόκληρο με σχετική ευκολία και καθόλου πόνο.Το ίδιο ακριβώς θέμα έχω και κατά την μαλακια και την πίπα από την κοπέλα μου (και απολες τις προηγουμενες γκομενες μου.Δεν είναι κάτι μεμονωμένο).Ενώ το απολαμβάνω σαν διαδικασία σπάνια με κάνουν από μόνες τους να τελειώσω με στομα η χέρι και καταλήγω στο τέλος της όλης φάσης να τον «παίζω»και λίγα δευτερόλεπτα μόνος μου για να τελειώσω.Στο σεξ δεν υπάρχει κανένα ζήτημα.Η πράξη γίνεται με το κεφαλάκι καθόλη τη διάρκεια πληρως έξω όπως πρέπει και τελειώνω με άνεση.Έχει κανείς αντίστοιχο θέμα;Ξέρω ότι κανονικά κατά τον αυνανισμό πρέπει να αποκαλύπτεται πλήρως το κεφαλάκι.Μήπως έχω βραχύ χάλινο που μου περιορίζει την κίνηση του πετσακιου η κάποιο είδος φίμωσης;Μήπως χρειάζομαι επέμβαση για να ανεβοκατεβαίνει με μεγαλύτερη άνεση το πετσακι;Συγγνώμη αν σας κούρασα παιδιά πραγματικα!Παρακαλώ οποίος έχει αντίστοιχο θέμα η γνωρίζει κάτι παραπάνω να μου απαντήσει.Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148217 από tomakis στις 10 Απριλίου 2021, 3:20πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου φοβαμε μην εχει συμφυσεις η ελαφριάς μορφής φιμωση. Πες μου αν θες ηλικιασου και σε τι βαθμο αποκαλύπτεται το κεφαλακι οταν το κατεβαζεις για να βοηθησω περισσοτερο αν μπορεσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148218 από tomakis στις 10 Απριλίου 2021, 3:59πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ξερω μαλλον τι συμβαινει φιλε μου τι χα καιωεγω και μου το κανε γιατρος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148219 από tomakis στις 10 Απριλίου 2021, 4:39πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Insta;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148222 από King_231709 στις 10 Απριλίου 2021, 11:22πμ

King_231709

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αδερφέ ευχαριστώ για την απάντηση σου!Ειμαι 19 ετών.Όπως λέω και πάνω το κεφαλάκι τοσο σε χαλάρωση όσο και σε στύση αποκαλύπτεται πλήρως και με σχετική(όχι απόλυτη όμως)ευκολία.Στο σεξ δεν έχω θέμα.Ωστόσο κατά τον αυνανισμό-και το στοματικό απτην κοπέλα μου για να το απολαύσω το πετσακι κατεβαίνει ελάχιστα και αποκαλύπτεται λιγότερο απτό μισό κεφαλάκι.Αν ανεβοκατεβαίνει τελείως και με ταχύτητα αισθάνομαι σαν να κολλάει σε σημεία με αποτέλεσμα να κόβεται η κίνηση και να αισθάνομαι σφίξιμο μέχρι και δυσφορία.Τι να πω...δυστυχώς δεν έχω ινστα φίλε όποτε αν μπορείς απάντησε μου εδώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148223 από tomakis στις 10 Απριλίου 2021, 1:46μμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ποτε σε εχει εξετασει γιατρος το πουλι σου τελευταια φιλε; δεν σε κατεβασε το πετσακι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148233 από Aidbdin45 στις 12 Απριλίου 2021, 6:42πμ

Aidbdin45

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(King_231709@09 Απριλίου 2021)
Καλησπέρα παιδια!Αν και το θέμα είναι πολυσυζητημένο θέλω να σας παραθέσω και το δικό μου «πρόβλημα» γιατί με βασανίζει αρκετα μεγάλο διάστημα.Είμαι 19 ετών και κατά τον αυνανισμό όλα αυτά τα χρόνια παρατηρώ ότι για να το απολαύσω και να ολοκληρώσω , δεν κατεβάζω το πετσακι εντελώς αλλα αποκαλύπτω το κεφαλάκι μέχρι την μέση η ελάχιστα.Όταν «ανεβοκατεβάζω» το πετσακι τελείως με ταχύτητα αισθάνομαι ότι κολλάει κάπως , με αποτέλεσμα να κόβεται η κίνηση και να αισθάνομαι ένα σφίξιμο και ελάχιστη εως μηδενική απόλαυση.Μπορω να πω ότι φτάνει στα όρια της δυσφορίας.Να προσθέσω ότι τόσο σε χαλάρωση όσο και σε στύση το κεφάλι του πεους αποκαλύπτεται ολόκληρο με σχετική ευκολία και καθόλου πόνο.Το ίδιο ακριβώς θέμα έχω και κατά την μαλακια και την πίπα από την κοπέλα μου (και απολες τις προηγουμενες γκομενες μου.Δεν είναι κάτι μεμονωμένο).Ενώ το απολαμβάνω σαν διαδικασία σπάνια με κάνουν από μόνες τους να τελειώσω με στομα η χέρι και καταλήγω στο τέλος της όλης φάσης να τον «παίζω»και λίγα δευτερόλεπτα μόνος μου για να τελειώσω.Στο σεξ δεν υπάρχει κανένα ζήτημα.Η πράξη γίνεται με το κεφαλάκι καθόλη τη διάρκεια πληρως έξω όπως πρέπει και τελειώνω με άνεση.Έχει κανείς αντίστοιχο θέμα;Ξέρω ότι κανονικά κατά τον αυνανισμό πρέπει να αποκαλύπτεται πλήρως το κεφαλάκι.Μήπως έχω βραχύ χάλινο που μου περιορίζει την κίνηση του πετσακιου η κάποιο είδος φίμωσης;Μήπως χρειάζομαι επέμβαση για να ανεβοκατεβαίνει με μεγαλύτερη άνεση το πετσακι;Συγγνώμη αν σας κούρασα παιδιά πραγματικα!Παρακαλώ οποίος έχει αντίστοιχο θέμα η γνωρίζει κάτι παραπάνω να μου απαντήσει.Ευχαριστώ!

Παιδιά εμένα μου λένε να την παίξουμε μαζί με τους φίλους μου αλλά εγώ όταν την παίζω δεν καταβιβάζω το πετσακι και νιώθω ότι θα μου πουν κάτι η θα γίνω ρεζιλι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login