Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν είχανε φωνή οι γκαρσονιέρες, θα πέφταν σαν ξερόφυλλα οι βέρες. (3.000 δίσκοι)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Γειτόνισσα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148224 από BigBoss στις 10 Απριλίου 2021, 4:34μμ

BigBoss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, μένω σε ένα στενό και καταλαβαίνετε πως στα στενά τα μπαλκόνια από τις πολυκατοικίες
Είναι σχετικά κοντά, εχθές που πήγα να τον παίξω στον υπολογιστή παρατήρησα πως η γειτόνισσα απέναντι απλωνε τα ρούχα, εγω είχα τις κουρτίνες και δεν με είχε δει ( να σημειωθεί πως είναι λίγο μεγάλη δηλαδή είναι στα 40 50), σκέφτομαι να πάω επίτηδες να τον παίξω για να με δει και αν δεν με δει να κάνω κανένα θόρυβο για να με προσέξει υι λέτε; το έχετε κάνει ποτέ;
Όπως είπα θέλω πολύ να κάνω σεξ και αυτή είναι μια λύση εύκολη μάλιστα
Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148225 από Mario16 στις 10 Απριλίου 2021, 5:22μμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Αυτό που λες είναι απαράδεκτο..είναι σεξουαλικη παρενόχληση..και εάν το κάνεις ελπίζω να έχει το κινητό στο χέρι της να σε τραβήξει βίντεο και να πάει στη αστυνομία
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148227 από lida στις 11 Απριλίου 2021, 2:42πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(BigBoss@10 Απριλίου 2021)
Όπως είπα θέλω πολύ να κάνω σεξ και αυτή είναι μια λύση εύκολη μάλιστα

Φιλε το μυαλο σου δεν δουλευει σωστα. Ειναι που λενε σε εχει βαρεσει η αγαμια. Ετσι οπως πας υπαρχει κινδυνος να καταληξεις ακομα και σε βιασμο. Μπορει να υπερβαλω αλλα πρεπει να το κοιταξεις. Ισως θα πρεπει να πας σε πληρωμενο σεξ για να ξελαμπικαρεις. Σκεψου το για το καλο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login