Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Γάμος: Ο σκουπιδοτενεκές του έρωτα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

100% straight?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #149262 από Big Chungus στις 24 Απριλίου 2021, 2:40πμ

Big Chungus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Χαιρετώ όλα τα μέλη του φτου.Ειμαι αγόρι 18 χρόνων και εδω και σχεδόν 1 χρόνο με απασχολεί σοβαρό θεμα σεξουαλικού προσανατολισμού.Ας αρχίσω απ'το οτι αδιαμφισβήτητα μου αρέσουν οι κοπέλες (απο τοτε που θυμάμαι τον εαυτό μου).Ημουν ερωτευμένος με πολλες δημοτικό γυμνάσιο...
Ολα κυλουσαν νορμαλ τελος πάντων.Ορμες και μ@λακια στο έπακρον.Για να μην τα πολυλογώ στα 17 μου είδα τυχαία μια φωτογραφία ομοφυλοφιλικου περιεχομένου και απο τότε μου κολλησε στο μυαλό.Ολα ξεκίνησαν από τότε καθως δεν θα το αρνηθώ πολλές φορές αυνανιζομαι με τέτοιο υλικό.Να τονίσω οτι ποτε δεν εχω δει ερωτικα κάποιον φίλο μου γτ νομίζω ότι ειναι κατι περα της φύσης μου.Οταν βρίσκομαι έξω κοιτάω κοπέλες και κάποιες με τραβανε.Εχω τον ψυχαναγκασμο να βλέπω οποιονδήποτε άντρα στον δρόμο και να προσπαθήσω να φανταστώ πως θα ηταν το σεξ μαζι του και φρικαρω καθως σκέφτομαι πως δεν μπορώ να κανω κατι τέτοιο στην πραγματικότητα.Με λιγα λόγια νομίζω πως μου έχει γινει εμμονή και δεν ξέρω πως να ελευθερωθω απο αυτο το πράμα.Ξυπναω και κοιμάμαι με την ίδια σκέψη.Τα χω γράψει ολα στα αρχιδια μου διάβασμα γυμναστική καθότι δινω και φέτος και ουσιαστικά δεν ζω.Δεν ξέρω αν παίζει ρολο πως γνωρίζω άτομα για τα οποια έχει βγει μια βρώμα τελος πάντων οτι είναι ομοφ. και αυτο με κάνει να τρομοκρατουμαι ακομα πιο πολυ.Να τονίσω πως δεν εχω δώσει ούτε φιλι σε καμία. Γενικά πριν γίνει αυτο το μπέρδεμα τελος πάντων ήξερα ποιος ειμαι και τι κανω.Εχω σκεφτεί πολλες φορές την αυτοκτονία.Με λιγα λόγια ερεθίζομαι με τέτοιες φωτο και βίντεο αλλα ποτε δεν εχω σκεφτεί να κανω κατι με κάποιον γτ πολυ απλα δεν μπορώ να ερωτευτώ κάποιον του ίδιου φυλου.Ειναι της εφηβείας ρε παιδιά;Χιλια σορρυ για το μεγάλο κείμενο αλλα ήθελα να το βγάλω απο μέσα μου και ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε απάντηση-βοήθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149263 από aswtos στις 24 Απριλίου 2021, 3:50πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ηρεμησε φιλε. Gay με το ζορι δεν έγινε κανένας. Λογικό ειναι να σε καυλώνουν κ τα ομοφυλοφυλικα σεξουαλικά ερεθισματα. Σε όλους μπορει να συμβει. Είσαι κ σε μια ηλικια που οι καυλες βαρανε κοκκινο. Μολις βρεις μια κοπελα, ξεφυγεις από τη μαλακια και νιωσεις την απολαυση του σεξ θα σου φυγει κάθε τετοια σκεψη...και ακομη και αν δεν σου φυγει δεν πειράζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149267 από Akis2000 στις 25 Απριλίου 2021, 1:35πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Θα ξεκινούσα από το άγχος σου και τις αυτοκτονικές τάσεις τις οποίες σε έχουν γεννήσει αυτές οι ανησυχίες σου ως προς τον σεξουαλικό σου προσδιορισμό. Όταν κάποια στιγμή κάθεσαι και το βλέπεις πιο ήρεμα καταλαβαίνεις ότι αυτού του είδους η αντίδραση είναι λίγο υπερβολική. Βέβαια ίσως είναι λίγο δύσκολο να το αντιλήφθης και λόγο ηλικίας βέβαια. Πάντως σου λέω ότι δραματοποιείς την κατάσταση πολύ περισσότερο από όσο θα έπρεπε. Η φύση του κάθε ανθρώπου αφορά τον ίδιο και μόνο τον άνθρωπο και κανέναν άλλο. Ζούμε βέβαια σε μία κοινωνία που μας κάνει σε πρώτη φάση να μην μοιάζει να ξεχωρίζουμε από το υπόλοιπο κοινωνικό σύνολο (στην πλειοψηφία του τουλάχιστον) και όσο κακό και αν είναι αυτό, τυγχάνει να είναι ρεαλιστικό. Αν σε απασχολεί ο περύγιρος φρόντισε να το κρατήσεις μέσα σου και απλά κοίτα να συμβιβαστείς εσύ με τον εαυτό σου για όποιες προτιμήσεις νιώθεις ότι θα έχεις στο μέλλον. Μιλάω για το μέλλον γιατί μπορεί να είναι κάτι στην παρούσα φάση της ηλικίας σου. Και πάμε τώρα στο θέμα.
Το ότι δεν έχεις κάνει τίποτα αν κατάλαβα καλά με κάποια κοπέλα ίσως να παίζει και αυτό τον ρόλο του. η επιθυμία σου για σεξ έχει κλονίσει όλα σου τα ορμονικά κύτταρα και όταν είσαι πίσω από μία οθόνη σε ανάβει το κάθε τι σεξουαλικό. Συνηθισμένο δείχνει. Πάντως τα όλα όσα περιγράφεις δείχνουν ότι δεν είσαι γκέι γιατί όπως λες σε ανάβουν τα κορίτσια. Bi δεν μπορώ να πω με σιγουριά γιατί θα πρέπει να δεις εάν αυτό που νιώθεις προς το αντρικό φύλλο έχει να κάνει με προτίμηση ή με περιστασιακή επιθυμία λόγω έλλειψη σεξ. Νομίζω πως όλα θα μπουν σε μία σειρά μόλις κάνεις κάτι με κοπέλα. Υπάρχουν σίγουρα πάρα πολλά ακόμα που θα μπορούσα να πω πάνω σε αυτό το παράξενο συναίσθημα που λες ότι νιώθεις γύρω από το ομοφυλοφιλικό σεξ αλλά νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα πρώτα να έχεις μία πρώτη επαφή με κάποιο κορίτσι γιατί αλλιώς θα μπουν και άλλα πράγματα στο μυαλό σου και ίσως να σε συγχύσουν ακόμα περισσότερο από το να σε βοηθήσουν. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και γρήγορα να ξεκαθαρίσεις πολλά πράγματα μέσα σου. Ελπίζω να βοήθησα κάπως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149268 από Big Chungus στις 25 Απριλίου 2021, 2:15πμ

Big Chungus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καταρχάς δεν εχω νιώσει ποτέ ερωτική/συναισθηματική ελξη για αγόρι.Απλα ορισμένες φορές με φτιάχνουν κατα κάποιο τρόπο οι γκει τσοντες.Γι'αυτον ακριβώς τον λόγο βρίσκομαι σε αυτο το μπέρδεμα.Δλδ αμα ήμουν 101% στρειτ δεν θα φτιαχνομουν αυστηρά και μονο με τις κανονικες;Και τελος πάντων με στεναχωρει αφάνταστα το γεγονός ότι αντι να ειμαι 100% σίγουρος για το τι θελω και τι μ'αρέσει, κάθομαι και τρωγομαι προσπαθώντας να καταλάβω αν ολη αυτη η σύγχυση που ζω αξίζει να με απασχολεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #149269 από lida στις 25 Απριλίου 2021, 8:41πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οι επιστημονες εχουν καταληξει οτι κανενας μας αρσενικος ή θηλυκος δεν ειναι 100% straight. Ολοι εχουμε και καποιο ποσοστο gay το οποιο μπορει να ειναι μικρο ή μεγαλο και μπορει ή να μην εκδηλωνεται ή να εκδηλωνεται κατω απο ορισμενες συνθηκες. Πολυ απλα ολοι ειμαστε εν δυναμει bi. Αρα μην προβληματιζεσαι και ασε τον εαυτο σου ελευθερο χωρις αναστολες και τυψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149270 από Big Chungus στις 25 Απριλίου 2021, 9:12πμ

Big Chungus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Θέλω να καταλήξω σε ενα συμπέρασμα όμως...μηπως ειναι ολα στο μυαλό μου;αν ημουν γκει δεν θα το ήξερα απο μικρός;Η εστω μπαι δεν θα ένιωθα το ίδιο που νιώθω για τις γυναίκες και για τους άντρες;Γιατι να με ταλαιπωρεί αυτο το θέμα ενω βλέπω πως ολοι οι φίλοι μου δεν αντιμετωπίζουν κατι τέτοιο και ζουν μια χαρα την ζωη τους;Όποιος έχει περάσει κατι παρόμοιο και έχει όρεξη να το συζητήσει θα τον ευχαριστούσα ιδιαιτέρως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149271 από lida στις 25 Απριλίου 2021, 11:35πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ποιο ειναι το προβλημα σου? Ναι εχω περασει παρομοιο αλλα δεν με προβληματισε. Ειμαι κοριτσι και παντα μου αρεσαν τα αγορια. Ομως καποιες στιγμες μου αρεσουν και τα κοριτσια και μερικες φορες εγινε πραξη. Δηλαδη κατα καποιο ποσοστο ειμαι bi. Και ζω μια χαρα τη ζωη μου. Γιατι σε απασχολει? Δέξου τον εαυτο σου οπως ειναι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149272 από Big Chungus στις 25 Απριλίου 2021, 1:11μμ

Big Chungus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ποσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται;και αν μπορείς πες μου τι ειναι αυτο που σε ωθησε να κανεις κάτι με το ίδιο φύλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149273 από lida στις 26 Απριλίου 2021, 12:33πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Εκλεισα πριν λιγους μηνες τα 18. Ενοιωσα ελξη ειχα την περιεργεια και αφησα τον εαυτο μου ελευθερο. Τις λιγες φορες που εγινε ηταν περιστασιακο. Δεν το επιδιωκω. Τα αγορια με γεμιζουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login