Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάθετε από τα λάθη των γονιών σας. Χρησιμοποιήστε αντισύλληψη.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Απο str8 gay?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #149274 από Big Chungus στις 26 Απριλίου 2021, 9:26πμ

Big Chungus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
13 χρονών ανακάλυψα την μαλακια βλέποντας κανονικά στρειτ πορνο + φαντασιώσεις με γυναίκες στα 17 αρχισα να βλέπω και γκει πορνό και τώρα τελευταία βλέπω ακομα περισσότερo (gay).Για κάποιον λογο δεν με αναβει τοσο οσο παλιότερα το str8.Αρα 1.Είναι δυνατόν να γινω καθαρα ομοφυλόφιλος στα 17; 2.Μηπως τελικά ειμαι αμφι 3.Προσωρινό θεμα ορμονών;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149275 από 6teen στις 27 Απριλίου 2021, 1:29πμ

6teen

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εχε κατα νου οτι οι σεξουαλικές προτιμήσεις εκδηλώνονται συνήθως στην εφηβεία οποτς ειναι πιθανό να εξιταρεσε κυρίως απο ομόφυλα άτομα θα σου πρότεινα με οτι σου επιφυλάσσει αυτη η κατάσταση να εξοικειωθείς και το απολαύσεις καθως ναι υπαρχει περίπτωση να εχεις ομοφυλοφιλικες ορμές κατι που δεν ειναι καθόλου κακο.κακο θα ειναι μονο αν εσυ δε το αποδεκτεις αν προκύψει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149276 από Big Chungus στις 27 Απριλίου 2021, 1:50πμ

Big Chungus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση να ειναι για προσωρινό διάστημα της εφηβείας;Το λεω γιατί δεν μπορώ να δω ερωτικά κάποιον άντρα και γενικα πριν αρχίσω να βλέπω γκει πορνο δεν μου είχε περάσει απ'το μυαλό καμια τέτοια σκέψη.Γενικοτερα δεν μ'αρέσουν οι άντρες αυτο θέλω να πω δεν με γεμίζουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149302 από MperdemenhK στις 03 Μαΐου 2021, 9:50πμ

MperdemenhK

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Δεν είμαι εδώ για να σου πω αυτό που θες να ακούσεις ή το αντίθετο,απλά θέλω να πω κάποια πράγματα.Υπάρχουν κλίμακες στον σεξουαλικό προσανατολισμό,δεν είναι είτε στρέιτ είτε γκέι.Εφόσον από τα 13 σου σου αρέσουν οι γυναίκες το κόβω κομμάτι δύσκολο να αλλάξεις τελείως κιόλας..το πολύ να είσαι ετεροφυλόφιλος με ομοφυλοφιλικές τάσεις ή στην "χειρότερη" bi,εσύ θα δεις με τον καιρό.Επίσης,μερικές φορές οι φαντασιώσεις μας ή αυτό που μας εξιτάρει όταν είμαστε μόνοι μας μπορεί να είναι διαφορετικό από αυτό που μας αρέσει να κάνουμε στην ζωή μας,ή μπορεί απλά να είναι και μια φάση που θα περάσει.Αυτα που λέω είναι ξεκάθαρα υποθέσεις και εσύ ξέρεις την πραγματική απάντηση,πάντως μην σε αγχωνει,ξέρεις ότι στην εφηβεία οι ορμόνες μας είναι στα ύψη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149312 από Big Chungus στις 05 Μαΐου 2021, 10:11πμ

Big Chungus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ναι και γω θελω να πιστεύω ότι ειναι απλα μια φάση απλα φοβαμαι οταν ερθει η στιγμή να προσεγγίσω κάποια θα σκέφτομαι συνέχεια ολα αυτα και θα νιώθω ξεφτιλας τελείως πχ δεν μου αξίζει κάποια κοπελα κλπ...τελος πάντων ειναι περίεργη φάση...ευχαριστώ για την απάντηση πάντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login