Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

διαφορα ηλικιας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #149344 από antw στις 08 Μαΐου 2021, 3:55μμ

antw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/5/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
γνωρισα εναν στο ιντερνετ και μου αρεσε ειμαι 14 και αυτος 29 θελω να τον γνωρισω απο κοντα με καυλωνει εχω κανονισει να παω ή οχι. Θελω να του παρω πιπα αν και δεν εχω εμπειρια. Φενεται εμπιστος. Να βγω μαζι του για φαση ή οχι. !ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #149346 από lida στις 09 Μαΐου 2021, 1:12πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην εισαι και πολυ σιγουρη για την ηλικια του τυπου. Ισως ειναι αρκετα μεγαλυτερος. Το ιντερνετ ειναι γεματο απο μεγαλους που παριστανουν τους πιο μικρους για να ψαρεψουν πιτσιρικες σαν εσενα. Αυτο το "φαινεται εμπιστος" μην εισαι και τοσο σιγουρη. Παντα υπαρχει ρισκο. Το τι μπορει να κυκλοφορει στο ιντερνετ το ξερουμε. Εσυ θα αποφασισεις τι θα κανεις. Παντως μην νομιζεις οτι ο τυπος θα αρκεστει με φαση μονον.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #149347 από MperdemenhK στις 09 Μαΐου 2021, 1:56πμ

MperdemenhK

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Είμαι λίγο μεγαλύτερη σου ωστόσο θα σου πω την γνώμη μου.Γενικά καλό είναι αυτά να τα αποφεύγεις,να βλέπεις πρώτα αν υπάρχουν κοινή γνωστοί,αν δεν υπάρχουν δεν νομίζω πως είναι και η καλύτερη ιδέα να τον συναντήσεις και ούτε να του στείλεις τίποτα, ωστόσο εσύ διαλέγεις τι θα κάνεις.Ξερω ότι είμαστε σε μια ηλικία που οι ορμόνες είναι στα ύψη,αλλά καλό είναι να περιμένεις τον κατάλληλο και να μην είναι ένας τυχαίος που γνώρισες εν μέσω διαδικτύου.Αν θες ντε και καλά να τον συναντήσεις τουλάχιστον να είναι η παρέα σου λίγο πιο κάτω ώστε αν γίνει κάτι να μπορεί να σωθεί η κατάσταση.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #149348 από antw στις 09 Μαΐου 2021, 5:20πμ

antw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/5/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αυτος μου μιαλει πολυ γλυκα του λεω διαφορα πως θελω να συναντηθουμε και μου λεει αν θες ενατξει αλλα οχι ακομα μιλαμε γενικα πολυ και θελω οτι ειναι να κανω να το κανω μαζι του (οχι σεξ) πρωτη φορα φαση
προφίλάλλα...
Μήνυμα #149354 από lida στις 09 Μαΐου 2021, 6:01πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ο τυπος ακολουθειτην κλασικη μεθοδο των παιδεραστων. Προσεχε!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #149355 από MperdemenhK στις 09 Μαΐου 2021, 6:03πμ

MperdemenhK

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γλυκά μπορεί να μας μιλήσει οποιοδήποτε άτομο,το θέμα είναι να μπορούμε να βάζουμε κάποια όρια.Ειναι ένας ΆΝΤΡΑΣ 29 χρονών και μπορεί παραπάνω,εσύ είσαι ένα κορίτσι 14 χρονών,σου φαίνεται πολύ λογική αυτή η διαφορά ηλικίας;;γιατί και βάση νόμου είναι καταδικαστέα,άμα το μάθουν οι γονείς σου μέσα μπορούν να τον πάνε.Ειναι παααρα πολύ ριψοκίνδυνο αυτό που πας να κάνεις και κατά 98% δεν θα βγει σε καλό.Take care.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #149361 από lida στις 09 Μαΐου 2021, 2:17μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ακουσε antw μου. Eimai 18 χρονων απο το Δεκεμβρη και δεν ειμαι καμια παρθενοπη. Αρχισα να κανω σεξ απο τα 13 μου. Εχω αλλαξει αρκετους συντροφους ως τωρα και εχω κανει πολλα και διαφορα αλλα. Ομως ποτε δεν ειχα σχεση με ατομο που γνωρισα στο ιντερνετ. Παντα ηταν αγορια γνωστα ή γνωστα γνωστων ή φιλικα κλπ. Με ατομα που τα βλεπεις και ξερεις πληροφοριες για αυτα εχεις μια σιγουρια. Δεν ειναι το ιδιο με καποιον που δηθεν γνωρισες με μια οθονη και ενα πληκτρολογιο. Πολλες φορες μιλαω κι εγω στο ιντερνετ με αγνωστους λεμε οτι ναναι και βρωμικα αλλα ποτε δεν δινω πραγματικα στοιχεια μου, δεν εχω στειλει σεξουαλικη φωτο μου ή βιντεο και ας ζητανε. Επισης δεν δεχομαι ποτε να συναντησω κανεναν απο κοντα. Αν επιμενει σε αυτα που αρνουμαι διακοπτω τη συνδεση. Μια φορα μονον οταν ημουνα 15 συναντησα καποιον. Μου ειχε πει οτι ειναι 18 αλλα πριν συναντηθουμε το εκανε 25 και οταν τον ειδα ηταν πανω απο 40. Εφυγα τρεχοντας και απο τοτε δεν δεχομαι καμια συναντηση με ατομα απο το ιντερνετ. Δεν μπορει να ξερεις τι ειναι ο καθενας. Ανωμαλοι, παιδεραστες, βιαστες, σαδιστες, νταβατζηδες ακομα και δολοφονοι κυκλοφορουν μπολικοι στο ιντερνετ. Μπορει να συμβει οτιδηποτε. Χρειαζεται προσοχη μεγαλη. Καλο ειναι να αποφευγεις τελειως συναντησεις με αγνωστους. Μην εμπιστευεσαι οσο ευγενικοι και γλυκοι ειναι μαζι σου. Ολοι οι παιδεραστες και λοιποι ανωμαλοι ετσι φερονται για να κερδισουν την εμπιστοσυνη σου. Μη λες ποτε πραγματικα σου στοιχεια και μη στελνεις σεξ φωτος. Αν τελικα δεχθεις συναντηση να ειναι σε δημοσιο χωρο με κοσμο. Το θεμα δεν ειναι η ηλικια βασικα. Ειχα κι εγω στα 15 σχεση με 30ρη. Το θεμα ειναι τι κινδυνους μπορει να διατρεχεις απο αγνωστους. Νασαι καλα και να προσεχεις.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login