Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πρόσκοπος: Ένα παιδί που ντύνεται σαν ηλίθιος και ακολουθεί τις οδηγίες ενός ηλίθιου που είναι ντυμένος σαν παιδί.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πρόβλημα βοήθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #150385 από Paok454 στις 19 Μαΐου 2021, 6:26πμ

Paok454

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι αγόρι 16 χρόνων, τους τελευταίους 6 μήνες έχω ενα πρόβλημα. Πολλές φορές με πιάνει κάτι σαν όρεξη για να δω gay τσόντες, βλέπω και χυνω, μόλις χυσω αηδιάζω και αναρωτιέμαι γιατί το εκανα. Δεν μου αρέσουν καθόλου οι άντρες ίσα ίσα έχω φασωθει και με κορίτσια και από πάντα μου άρεσαν και μου αρέσουν μόνο τα κορίτσια. Απλώς για κάποιο λόγο έχω ορέξεις να βλέπω gay τσόντες και όντως καυλώνω με αυτές, αλλά το θέμα είναι ότι όταν έχω καθαρό μυαλό αηδιάζω κατευθείαν όταν σκέφτομαι να δω gay τσόντα. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει γιατί δεν θέλω να είμαι gay ούτε bi. Αν ξέρει κάποιος να μου πει έναν τρόπο για να σταματήσουν να μου αρέσουν ότι έχει σχέση με gay. Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150386 από chris88 στις 19 Μαΐου 2021, 7:01πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Καλησπέρα.
Αρχικά, το να ερεθίζεσαι με άλλους άντρες δεν είναι κακό και δεν είναι και απαραιτήτως gay. Εμένα για παράδειγμα μου αρέσει να συναντιέμαι με άλλα παλικάρια και να βαράμε μαλακία παρέα με τσόντα και συζήτηση. Θεωρώ τον εαυτό μου όμως straight διότι έχω δοκιμάσει παραπάνω πράγματα με άντρες και δεν με ενθουσίασε. Δηλαδή μπορεί να βαράω ομαδική μαλακία με άντρες αλλά τα λοιπά σεξουαλικά μόνο με γυναίκες. Τώρα στην ηλικία που βρίσκεσαι και με τις ορμόνες να βαράνε κόκκινο πολλά πράγματα θα σε καυλώνουν. Είτε gay είτε straight. Τρόπος να σταματήσει να σου αρέσει ότι έχει σχέση με gay δεν νομίζω πως υπάρχει. Αν φοβάσαι τυχόν αντιδράσεις από φίλους κράτα το για τον εαυτό σου και κάνε την καύλα σου με ότι σε καυλώνει περισσότερο. Είτε gay είτε straight.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150387 από Big Chungus στις 20 Μαΐου 2021, 6:48πμ

Big Chungus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εχω ακριβώς μα ακριβώς το ιδιο θεμα.Οι διαφορές μας είναι 3.Εγω ταλαιπωριεμαι εδω και 1μιση χρόνο,δεν εχω κανει απολύτως τίποτα με κοπέλα και δεν ειμαι παοκ.Παντως ειναι πολυ ψυχοφθόρο ολο αυτο και το χειρότερο ειναι οτι δεν τολμας να το πεις σε φίλο γιατί...καταλαβαίνεις...νομίζω πως η ύστατη λύση είναι να επιχειρήσουμε να κάνουμε κατι με άντρα τι να πω.Δηλαδή ή προσπαθείς οσο γίνεται να το απενεχοποιησεις μεσα σου και το χεις στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου ή απλά δοκιμαζεις κατι με άντρα οπως λεει ο Chris
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150388 από chris88 στις 20 Μαΐου 2021, 6:58πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Η μόνη λύση είναι η δοκιμή. Εγώ όταν βαράω μαλακία με άλλους καυλώνω που τους βλέπω αλλά δεν με τραβάει να κάνω κάτι παραπάνω. Κι αυτό επειδή δοκίμασα και κατέληξα πως δεν με φτιάχνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150389 από selba72 στις 20 Μαΐου 2021, 10:45πμ

selba72

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Το καλύτερο είναι να δοκιμάσεις να είσαι σίγουρος τι σου αρέσει.μπορεί να είσαι bisexual και να σου αρέσουν και άντρες και γυναίκες.αυτο υποδηλώνει ότι μπορεί να είσαι ηφαίστειο.ομως μην το αφήσεις ξεκαθάρισε το.αν και υπάρχει για τα αγόρια και το δάκτυλο πίσω ώστε αν δεις ότι ερεθιζεσαι οκ σίγουρα σου αρέσουν και τα αγόρια.κιεγω βλέπω σαν γυναίκα πολλές τσοντες με λεσβίες.ανάλογα με την εποχή τα ερεθίσματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150395 από chris88 στις 21 Μαΐου 2021, 2:54πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έγραψε:(selba72@20 Μαΐου 2021)
Το καλύτερο είναι να δοκιμάσεις να είσαι σίγουρος τι σου αρέσει.μπορεί να είσαι bisexual και να σου αρέσουν και άντρες και γυναίκες.αυτο υποδηλώνει ότι μπορεί να είσαι ηφαίστειο.ομως μην το αφήσεις ξεκαθάρισε το.αν και υπάρχει για τα αγόρια και το δάκτυλο πίσω ώστε αν δεις ότι ερεθιζεσαι οκ σίγουρα σου αρέσουν και τα αγόρια.κιεγω βλέπω σαν γυναίκα πολλές τσοντες με λεσβίες.ανάλογα με την εποχή τα ερεθίσματα


Θα διαφωνήσω για το δάχτυλο. Υπάρχουν πολλοί straight που τους αρέσει το δάχτυλο διότι ερεθίζει τον προστάτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #150396 από lida στις 21 Μαΐου 2021, 4:48πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έχω καταλάβει ότι σε όλους τους άντρες αρέσει το δάχτυλο πίσω. Όμως πρέπει να ξεπεράσουν την προκατάληψη του gay. Μια φίλη μου που το έκανε στον δικό της έφαγε σφαλιάρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150397 από chris88 στις 21 Μαΐου 2021, 5:59πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@21 Μαΐου 2021)
Έχω καταλάβει ότι σε όλους τους άντρες αρέσει το δάχτυλο πίσω. Όμως πρέπει να ξεπεράσουν την προκατάληψη του gay. Μια φίλη μου που το έκανε στον δικό της έφαγε σφαλιάρα.


Βασικά δεν ξέρουν ότι τους αρέσει επειδή δεν θέλουν να δοκιμάσουν. Ίσως να έχουν δοκιμάσει με το δικό τους δάχτυλο αλλά αν στο κάνει η κοπέλα είναι κατά τη γνώμη μου απείρως καλύτερο. Εγώ προσωπικά το ζητούσα και το ζητάω από τις κοπέλες και μέχρι στιγμής δεν υπήρξε κάποιο θέμα να με παρεξηγήσουν για gay. Αντιθέτως η έκπληξη που λαμβάνουν στο τέλος της εντυπωσιάζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login