Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Διαδραστική φλασιά: Φύσα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μεγάλη κλειτορίδα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #150391 από selba72 στις 20 Μαΐου 2021, 11:00πμ

selba72

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Είμαι 34 ετών και με θεωρούν όμορφη.είμαι ακομπλεξάριστη και μαρεσει πολύ να κάνω γυμνισμό.επειδη τα τελευταία χρόνια κάνω bodybuilding εχει μεγαλώσει η κλειτορίδα μου.ειδικα λόγω του λοκνταουν έκανα πολλές ώρες και έπαιρνα χάπια από Αμερική που με βοήθησαν.όταν πηγα να αγοράσω μαγιό ειδα ότι πεταγόταν σαν μικρό πέος.Η κοπέλα υπάλληλος που είδε την εφαρμογή του μαγιό μου λέει πρόβλημα..λεω το βλέπω είναι πολύ εφαρμοστό.Πηρα μεγαλύτερο αλλα όταν ερεθίζομαι γίνεται πολύ μεγάλη και προεξέχει.Στην γιατρό μου που πηγα μέτρησε 2,8 cm.μου είπε τεράστια.δεν ξέρω τι να κάνω κάνω ερωτα δεν με ενοχλεί αλλα όταν βγαίνω δεν φοραω εσώρουχο και μου φαίνεται μπορεί να δουν άθελα μου.ηοποιαδηποτε παρέμβαση ιατρική με επέμβαση ουτε να το σκεπτομαι.το μονο που αναρωτιέμαι είναι αν θα μεγαλώσει αν και εχω σταματήσει τα χάπια μια μυς.απόψεις θελω.ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #150394 από Lenadr στις 20 Μαΐου 2021, 10:33μμ

Lenadr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/5/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ιδιο θεμα ειχα και εγω !!!! Η κλειτοριδα ηταν σαν τσουτσουνακι αλλα σε καποια επισκεψη η γιατρος μου ρωτησε αν θελω και την φτιάξαμε ταυτοχρονα με το θεμα της ποσθης που μου κατεβασε, και ετσι εγινε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150398 από selba72 στις 21 Μαΐου 2021, 7:09πμ

selba72

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολύ.Και μένα μου εχει προτείνει αλλα μακρια όχι για το οικονομικό αλλα δεν ξέρω ομως φοβαμαι αισθητικές επεμβάσεις.εσενα ποσο σου είναι;Σημερα στην παραλία που έκανα μπάνιο είχε σηκωθεί ήταν τεράστια.οποτε αναζητώ μέρη έρημα.ασε που σε πλαζ όταν πάω να αλλάξω με ακολουθούν για να δουν ..τι να δουν;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150401 από Lenadr στις 22 Μαΐου 2021, 5:03πμ

Lenadr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/5/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εμενα μου ειπε πως ειναι 3,5 και οταν ερεθίζομαι ακομη μεγαλυτερη!εχει πετσακι εσενα που πηγαινει πανω κατω οταν χαϊδεύεσαι ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150402 από selba72 στις 23 Μαΐου 2021, 4:16πμ

selba72

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Σου δημιουργεί πρόβλημα,πρώτα στην εμφάνιση αν φοράς κάτι εφαρμοστό;Μετα στο σεξ πολλοι μου έχουν πει ότι τους εμποδίζει και τους ξενερώνει.όταν ερεθίζομαι είναι τσουτσουνακι και φοραω αν και σπάνια μαγιό και δεν πέφτει.σε άλλους άνδρες αρέσει σε άλλους όχι.μια φίλη που την είδε χθες πως έγινε πίσω από το μαγιό...τι να πω εμπειρία φοβερη.επιστρεψαμε και συνεχεια κολλημενη πάνω εκεί..σημερα εχω το ίδιο τρομερό ερεθισμό ,βαζω το δάκτυλο απαλά και έκανα μια ώρα να τελειώσω ,και γεμισε το σεντόνι.δεν θα το εχω πρόβλημα bisexual είμαι οποτε θα το απολαμβάνω .απλα θελω να μάθω πως και σε άλλες γυναίκες γίνεται καποια νέα τακτική που να φέρει τον μαξ οργασμο.Φιλακια ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150403 από selba72 στις 23 Μαΐου 2021, 4:19πμ

selba72

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ναι έχει πετσακι αλλα το πιέζω Γιάν βγει το κεφάλι μονο και να την χαϊδεύω γύρω γύρω οποτε εχω τρομερη ηδονή .αν δε βλέπω και πορνό τρελαινομαι.το πετσακι δεν το θελω εκεί.γιαυτο κατεβάζω.όταν την χαϊδεύω με γρήγορους ρυθμούς όπως εχθές που το γλύψιμο της κολλητής μου δεν είχε την ταχύτητα που γούσταρα αφηνόμουν μονη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158746 από Panosthegreat στις 21 Ιουλίου 2022, 5:00πμ

Panosthegreat

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πόσο τυχερή..... Φυσιολογικό η όχι μου αρέσει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158748 από kapapi04 στις 21 Ιουλίου 2022, 2:36μμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Μην κομπλαρεις είναι μέρος του σώματος σου ν
Προσωπικά μια ερεθισμένη κλειτορίδα μου αρέσει
Καί δεν χορταινω να την γλείφω δεν θα με πείραζε η σύντροφος μου να την είχε μεγάλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login