Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Σεξ μέγεθος και ανακάλυψη σεξουαλικότητας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #150400 από tboy4u στις 21 Μαΐου 2021, 2:54μμ

tboy4u

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας, είμαι 24 χρονών και δεν έχω πάει ποτέ με γυναίκα, από μικρός είχα διάφορες φαντασιώσεις με άντρες καθώς με έλκυαν περισσότερο και κάποια στιγμή έκανα σεξ και με άτομα τις ηλικίας μου είτε ως ενεργητικός είτε ως παθητικός.

Μετά από αποχή 1 χρόνου από το σεξ λόγω της καραντίνας σταμάτησα να συναντάω άτομα για σεξ και καθόλη την διάρκεια της καραντίνας ανακάλυψα ότι καυλώνω και με str8 τσόντες, και ξαφνικά άρχισε να μου αρέσει σαν ιδέα να δοκιμάσω να πάω με γυναίκα και να κάνω κάποιες φαντασιώσεις μου πραγματικότητα, πχ να πηδάω την άλλη σε στάση σπαγκάτο και να βάζω το πέος μου στα βυζιά της.

Το πρόβλημα είναι ότι λόγω μεγέθους ντρέπομαι να πάω καθώς τον έχω 12,6 με 13cm και δεν είναι πολύ χοντρός σε πάχος (περίπου 4cm με 4,3 πάχος).

Πόσο σημαντικό θεωρείτε ότι είναι το μέγεθος για μια γυναίκα? θα πήγαινε με κάποιον που τον έχει "μικρό" η θα έριχνε άκυρο με την πρώτη?
Θα ήθελα γνώμες από αγόρια και από κορίτσια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150410 από Strong -motherfucker στις 24 Μαΐου 2021, 1:30μμ

Strong -motherfucker

Εικονίδιο
μέλος από: 24/5/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε μου μια χαρά είσαι σε όλα σημασία έχει η τέχνη και όχι το μέγεθος..νομίζω ότι αυτά πλέων έχουν ξεπεραστεί και οι γυναίκες κοιτάνε την ποιότητα όχι την εμφάνιση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login