Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ασπρόμαυρη τηλεόραση με λάμπες – Ανοίγεις την τηλεόραση, φτιάχνεις καφέ, πίνεις το μισό και ύυυυυυστερα δείχνει εικόνα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Str8 or bi

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #150408 από B_boy στις 24 Μαΐου 2021, 9:17πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,
Έχω το εξής θέμα,μέχρι τώρα έχω εμπειριες μόνο με γυναίκες.
Η σκέψη ν φιλήσω άντρα με αηδιάζει, αλλά θέλω πολύ να πιάσω ένα πέος στα χερι η στο στόμα και έχω τρελή φαντασίωση να το πάρω στο κωλο.
Μέχρι τώρα μόνο δαχτυλο μου έχουν βάλει (γυναίκα) αλλα η σκέψη να νιώθω τους σπασμούς ενός πέους   τελειώνει μέσα μου με τρελαίνει.
Θα ήθελα την γνώμη σας και θα ήθελα να κάνω (από άντρες και γυναίκες) πως είναι να νιώθεις τους σπασμούς και το σπερμα μέσα σου
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #150409 από selba72 στις 24 Μαΐου 2021, 10:49πμ

selba72

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι φοβερό αίσθημα κάθε φορά που ανοιγει η πίσω πόρτα να υποδεχτεί εισβολέα είναι πρωτόγνωρη.αν μπορείς να σφίξεις λίγο τον εισβολέα δηλδ με την τρύπα σου να το σφίξεις πολύ θα έχεις καλύτερη αίσθηση και ηδονή.μπορεί να σου τσιμπάει τις ρώγες σου και να στο παίζει...αν χύσει ει μέσα σου προσεχε το αυτο τοτε θα νιώσεις τρέλα τα καυτά ζουμιά του .θα τον κρατήσεις οσο μπορείς μέσα να κολυμπήσει στα χυσακια του .και θα κυλήσεις το ποπουδακι σου πιο πολύ πάνω του.σαν γυναίκα επειδη χαιδευομαι τρέλα στην κλειτορίδα εχει τύχει να εχω οργασμο όταν χύνει .ή με στραπον όταν μπαίνει καποια φίλη είναι τελειο.δοκιμασε το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login