Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από την πόρτα σου περνώ κι έρχομαι τοίχο τοίχο, κι αν δε μ' ανοίξεις να σε δω, για σύνθημα θα βήχω...
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Πίπα πονόλαιμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #150412 από Egoo στις 25 Μαΐου 2021, 1:49μμ

Egoo

μέλος από: 2/5/2021
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καταρχάς είμαι μπαησεξουαλ και εχω σχέση με αγόρι....Εχτες πήρα πίπα στο αγόρι μου και επειδη αυτός όταν μου παίρνει το χώνει όλο μέσα αποφάσισα να δοκιμάσω και εγώ κάτι τύπου deep throat για πρώτη φορά... Δεν πόνεσα ή κάτι τέτοιο εκείνη την στιγμή αλλά σήμερα όλη μέρα νιώθω ενοχλήσεις στον λαιμό μου... Αυτό είναι φυσιολογικό; υπάρχει κάποια τεχνική για μα το αποφυγω;
Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #150414 από Vang στις 26 Μαΐου 2021, 12:09πμ

Vang

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2020
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μου έχει συμβεί και μένα με το πρώην αγόρι μου ο οποίος την είχε μεγάλη και όσες φορές την έπαιρνα όλη στο λαιμό μετά είχα αυτές τις ενοχλήσεις που λες και εσύ. Και το έψαχνα μέχρι και στο reddit να δω γνώμες και πανικοβαλόμουν χωρίς λόγο! Μην ανησυχείς δεν είναι κάτι, εγώ είχα αυτές τις ενοχλήσεις για λίγες μέρες και μετά ήμουν εντάξει! Οπότε φυσιολογικό είναι αλλά πώς να το αποφύγεις δεν έχω ιδέα. Υποθέτω όταν κάνουμε deep throat αυτά παθαίνουμε χαχα (προσωπικά μ αρέσει πολύ). Ίσως μια καραμέλα τύπου trachisan ή στρεπφεν να μαλακώνουν το λαιμό και να το κάνουν πιο υποφερτό. Πάντως αν διαρκούν πολύ αυτές οι ενοχλήσεις καλύτερα να αποφεύγεις το deep throat. Και γενικώς να κάνεις όσα σ αρέσουν αλλά να ξέρεις και τα όρια σου! Ελπίζω να βοήθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150415 από Egoo στις 26 Μαΐου 2021, 1:53πμ

Egoo

μέλος από: 2/5/2021
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Με καθησυχασες αρκετά σε ευχαριστώ... Ναι και εμένα μου άρεσε πολυ χεχ.. Σήμερα δεν το νιώθω καθόλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login