Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κι αν έχει ο γάιδαρος φωνή, για ψάλτη δεν τον παίρνουν.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Αυνανισμός κοριτσιών και περίοδος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #151557 από Tamaki στις 02 Ιουλίου 2021, 1:37μμ

Tamaki

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2021
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Απορίες προς τα κορίτσια:
1) πότε και πως πως αρχίσατε να αυνανιζεστε
2) πόσο συχνά
3)αυνανιζεστε κατά την διάρκεια περιόδου;

             Υπόσχομαι αποδεκτή σε όποιον απαντήσει
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #151558 από Elizabeth07 στις 02 Ιουλίου 2021, 3:11μμ

Elizabeth07

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1)πριν περίπου έναν χρόνο (στα 14 μου). Μέχρι τότε δεν ήξερα που παν τα τέσσερα με αυτό το θέμα. Δεν ήξερα ούτε τα βασικά πχ. κλειτοριδα. Στην καραντίνα λοιπόν αρχισα να εξοικειωνομαι πιο πολύ με το σώμα μου και βρήκα πολλές πληροφορίες στο Internet.
2) Προσωπικά επειδή δεν έχω φτάσει ποτέ σε οργασμο ώστε να είναι ένα ευχάριστο συμβάν για εμένα και να θέλω να το ξανακάνω, δεν αυνανιζομε πολύ συχνά. Και όποτε αυνανιζομαι τρίβω απλά την περιοχή της κλειτοριδας και μετά από λίγο σταματαω. Πιο συγκεκριμένα 1-2 φορές την εβδομάδα.
3) Εγώ δεν αυνανιζομαι κατά την διάρκεια της περιόδου. Σιχαίνομαι να πιανω το αίμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #151562 από lida στις 03 Ιουλίου 2021, 3:25πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
1. Από πολύ μικρή μου άρεσε να χαιδευομαι εκεί. Ήμουνα κάπου 10 με 11 όταν είχα παίξει αρκετή ώρα με την κλειτοριδα μου και ένοιωσα οργασμό. Ήταν μια αίσθηση που δεν είχα ξανά και στην αρχή νόμισα ότι χάλασα κάτι χάχαχα. Ρώτησα τη μητέρα μου που είναι γιατρος και μου έξηγησε. Έτσι συνέχισα και κάθε φορά ήταν και πιο ωραία.
2. Από τότε το έκανα πολύ συχνά, οπωσδηποτε κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ, αλλά και όταν είχα διέγερση ή ευκαιρία.
3. Η περίοδος δεν με εμποδίζει απλά το κάνω εξωτερικά και πιο μαλακά. Ακόμα και από τότε που είχα κανονικές επαφές με αγόρια δεν σταμάτησα να αυνανιζομαι. Απλά χρησιμοποιουσα πιο εξελιγμένες μεθόδους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login