Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αυτοπεποίθηση είναι το αίσθημα που έχεις πριν συνειδητοποιήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Εφηβεία και σεξουαλικότητα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #151607 από Harry0000 στις 18 Ιουλίου 2021, 5:15πμ

Harry0000

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2021
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας! Έμαθα σήμερα γι' αυτό το forum και θέλησα να εγγραφτώ γιατί ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις.

Αρχικά είμαι 13 χρονών. Από τα 12 βλέπω τσόντες κ.τ.λ. Όσο έβλεπα straight τσόντες όλα πήγαιναν καλά, έως ότου αρχίσω να ανακαλύπτω τις gay τσόντες. Από τότε άλλες φορές βλέπω straight και άλλες φορές gay. Έχω κορίτσι, είμαι αρκετά έως πολύ δημοφιλής στο σχολείο μου και ποτέ δεν θα ήθελα να έχω σχέση με κάποιον φίλο/συμμαθητή μου, αλλά παρόλα αυτά θα ήθελα κάποιους να τους δω γυμνούς. Πάντα ονειρευόμουν και συνεχίζω και θα συνεχίσω να ονειρεύομαι να παντρευτώ και να κάνω οικογένεια... Αυτό σημαίνει ότι είμαι gay ή bi;

Επίσης, εδώ και έναν χρόνο όπως προανέφερα έχω κορίτσι και τα πηγαίνουμε πάρα πολύ καλά, αλλά όπως είναι και το λογικό δεν θέλει ( και ούτε εγώ θέλω ) ακόμα να κάνουμε σεξ. Απόλυτα κατανοητό. Αλλά έλα που κάθε βράδυ ονειρεύομαι την συγκεκριμένη κι εμένα στο κρεβάτι... Αυτό είναι φυσιολογικό που από μικρή σχετικά ηλικία ονειρεύομαι τέτοια πράγματα; ( Σόρυ αν φανώ λίγο περίεργος 😂😂😂 )

Τέλος, το πέος μου είναι 16 cm. Είμαι καλά; Και δεύτερον όσο αφορά το πέος, όταν είμαι καυλωμένος η γραμμή δεν είναι όλη έξω. Δηλαδή είναι η μισή. ( Δεν ξέρω αν το διατύπωσα καλά ). Αυτό είναι φυσιολογικό;


Ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #151621 από nick580 στις 23 Ιουλίου 2021, 3:41μμ

nick580

μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

είσαι πολύ μικρός για να βάζεις ταμπέλες από τώρα φιλαράκι. αφού σε ελκύουν οι γυναίκες όλα κ.αλά απόλαυσε τη φάση με την κοπέλα σ και όλα τα άλλα θα γίνουν. μη καταπιέσεις πάντως τον ευαυτό σου αν θελήσεις κάποτε να πειραματιστείς. να το κάνεις μη το διατυμπανήσεις βέβαια γτ γενικά υπάρχουν πολλοί κλειστόμυαλοι π θ σε κοροιδεύουν. σχετικά με την ηλικία είσαι όντως μικρός για σέξ (κατάλληλη ηλικία θα έλεγα 15-16) αν βέβαια εισαι απο αυτος π δεν κρατιούνται γτ προσωπικά θεωρα καλυτερα στα 17-18. τέλος το πέος σ είναι πάρα πολύ καλό( ειδικά για την ηλικία σ θα έλεγα και μεγάλο). εγώ είμαι 19 κι τον έχω 15,5 και όλα καλά. εσύ που είσαι και 13 μέχρι τα 18 θα σ μεγαλώσει σίγουρα. μπορεί να φτάσεις 18 εκατοστά και παραπάνω και ν έχεις ένα μεγάλο πέος. τέλος το να φαντασιώνεσαι σεξ δεν είναι ντροπή. όλοι οι έφηβοι το κάνουν. μπορεί και να φαντασίωθεις και πιο extreme καταστάσεις π μπορεί και να σ φαίνονται και σε εισαγωγικά ανώμαλες. πάλι είναι οκ. η συμβουλή μ είναι να ζήσεις τη φάση με τα κορίτσια ( ή και αγόρια) στο έπακρο οταν θ ερθει η ώρα και ν μη ντραπείς για κάτι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login