Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Γουστάρω τον Κολλητό μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #151614 από Hitchcock στις 20 Ιουλίου 2021, 12:55μμ

Hitchcock

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λοιπόν, λοιπόν έχω ένα μικτό πρόβλημα. Γουστάρω πάρα πολύ τον κολλητό μου. Φαντάζομαι να κάνουμε πολλά πράγματα μαζί. Καυλώνω τρομερά ότσν σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να του παίρνω πίπα. Θέλω πάρα πολύ να του το πω αλλά φοβάμαι ότι αν του το πω τόσο απότωμα θα του φανεί κάπως. Μπορέίτε να προτέίνεται κάποιον τρόπο με τον οποίο μπορώ να του το δείξω;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #151615 από Elizabeth07 στις 20 Ιουλίου 2021, 2:48μμ

Elizabeth07

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ξέρεις τις σεξουαλικες προτιμήσεις του κολλητού σου; Πιστεύεις πως θα του φαινόταν ενδιαφέρουσα μια τέτοια πρόταση;
Αν πιστεύεις πως είναι άνετος με αυτά τα θέματα θα σε συμβούλευα να του το πεις ευθέως. Αν δεν είναι και τόσο άνετος μπορείς αρχικά να τον ρωτήσεις πλαγίως πως θα του φαινόταν να έκανε κάτι με ένα αγόρι. Αν είναι θετικός σε μια τέτοια πρόταση μπορείς να του το πεις χωρίς βιασυνη και να του ξεκαθαρίσεις πως αν δεν θέλει δεν θα ξανασυμβεί κτλ. Αν δεν του φανεί καλή η ιδέα του να κάνει κάτι με αγόρι, πιστεύω πως πρέπει να το αφήσεις εκεί και να μην του ξαναπροτεινεις κάτι τέτοιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #151617 από B_boy στις 21 Ιουλίου 2021, 6:32πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,
Θα μπορούσες ακόμα το κλασικό ,να βάλετε τσόντα.
Ακόμα αν έχετε άνεση χώρου, κάνε πχ ντουζ και βγες ψιλογυμνος...σε χαλαρή φάση να δεις αντιδράσεις.
Το καλύτερο θα ήταν σε καμία παραλια...να παίξει φάση γυμνισμου η έστω να αλλάξεις μπροστά του..σχετικά κοντά για να δεις αντιδράσεις...
Αποδεκτή αν σε κάλυψα..και αν κάνεις κάτι πες μας
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #151618 από Johnnnn στις 21 Ιουλίου 2021, 7:07πμ

Johnnnn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/7/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θέλετε να μπούμε στο chat να συζητήσουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #151619 από Hitchcock στις 21 Ιουλίου 2021, 7:31πμ

Hitchcock

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ναι να μπούμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login