Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Γιατί ο ήλιος ενώ ξανθαίνει τα μαλλιά, σκουραίνει το δέρμα;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Χελπ/επείγον

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152687 από ProfessionalSimp στις 17 Αυγούστου 2021, 6:56μμ

ProfessionalSimp

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον, εγω και το αγόρι μου καναμε φαση ακριβώς 7 μερες πριν και υπήρξε στιγμή που ανέβηκα αγκαλια πανω στα μπουτια/προς dick (lap δηλαδη) και γενικα τριβομασταν αρκετα. Το ένιωσα μαλιστα κάποιες στιγμες να πιέζει προς την είσοδο του αιδοίου, αλλα δεν μπορούσα να προσδιορίσω αν ήταν η κεφαλη ή η βαση. Επίσης ανεβοκατέβαινα αρκετα συχνα απο πανω του λόγω του "κοσμου" που περνούσε απο τη μερια. Το πρόβλημα ειναι πως αργότερα την ιδια μερα αυτος εξήγησε πως οταν γύρισε σπίτι ειδε σημάδια υγρών πανω στην βερμούδα (και κατα συνέπεια στο εσώρουχο) προς τα αριστερά, το σημείο δηλαδή στο οποιο ηταν σίγουρα η κεφαλη του πεος την ωρα που εφυγαν.Εξηγησε ομως πως αποκλείεται να ηταν κανονική εκσπερμάτιση, καθώς θα το ένιωθε. Επομένως μιλαμε για προεκσπερματικα υγρα. Υπάρχουν πολλες πιθανότητες να πέρασαν και απο τις 4 στρώσεις ρουχων (2+2) και στη συνέχεια να περασαν στον δικο μου κολπο;
Υπάρχουν με αλλα λογια πιθανότητες ανεπιθύμητης εγκυμοσύνης;
(Ξερω οτι ειναι καπως χαζη απορία απλα εχουμε αγχωθεί κάπως και οι 2)

ΥΓ: ο κυκλος μου τους τελευταίους μήνες ειναι γυρω στις 35+ μερες και το περιστατικό συνέβη την 26η (δυο μερες μετα την ημερα ωορρηξίας). Προς το παρόν αναμένω ακομα να ερθει περιοδος χωρις να εχω καθυστέρηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #152688 από B_boy στις 17 Αυγούστου 2021, 10:49μμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 1

Αποδεκτή απάντηση

ΑΠΟΚΛΕΊΕΤΑΙ...
πλιζ διάβασε σε κάποια έγκυρη σελίδα, τι και πως σχετικά με το σεξ και την εγκυμοσύνη.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152689 από kapapi04 στις 19 Αυγούστου 2021, 12:15πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Όχι κοπέλα μου μείνε ήσυχη δεν πιάνεις παιδί έτσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login