Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Τα γουρούνια που δαιμονίστηκαν και έπεσαν στη θάλασσα. Σε περιοχή χωρίς θάλασσα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν προλαβαίνω να τελειώσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152730 από vasilis512004 στις 04 Σεπτεμβρίου 2021, 7:05πμ

vasilis512004

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια στο φόρουμ είμαι 17 και η κοπέλα μου 14 και εδώ και κάποιο καιρό έχουμε ολοκληρώσει την σχέση μας.Είμαι ο πρώτος της και από τότε που αρχίσαμε ζήτημα να έχω τελειώσει 1-2 φορές. Κάθε φορά μου λέει ότι δεν αντέχει και θέλει να πάει στην τουαλέτα να κατουρήσει και με σταματάει. Φταίει που είναι μικρή η μπορεί να έχει άλλο θέμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152732 από Topoulakitsiou στις 04 Σεπτεμβρίου 2021, 1:35μμ

Topoulakitsiou

μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ξέρεις παίζουν ρόλο εκατομμύριοι παράγοντες μπορεί να ντρέπετε και να μην στο λέει κάτι το απόλυτα φυσιολογικό για την ηλικία της μπορεί μπορεί εκατομμύρια πράγματα. Μην ξεχνάς φίλε ότι ακόμα αναπτιζεται... Κάνε κουράγιο να μεγαλώσει λίγο και θα δεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152734 από vasilis512004 στις 05 Σεπτεμβρίου 2021, 1:45πμ

vasilis512004

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω να ντρέπεται επειδή υπάρχουν φορές που έχω τελειώσει και γενικά είμαστε καιρο μαζί. Της έχω προτείνει να πάει σε γιατρό αλλά ντρέπεται εκεί. Και έτσι δεν περνάει κανείς καλά απλά νομίζει ότι θέλει να πάει τουαλέτα και δεν προλαβαίνω να τελειώσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #152735 από Topoulakitsiou στις 05 Σεπτεμβρίου 2021, 7:54πμ

Topoulakitsiou

μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(vasilis512004@05 Σεπτεμβρίου 2021)
Δεν νομίζω να ντρέπεται επειδή υπάρχουν φορές που έχω τελειώσει και γενικά είμαστε καιρο μαζί. Της έχω προτείνει να πάει σε γιατρό αλλά ντρέπεται εκεί. Και έτσι δεν περνάει κανείς καλά απλά νομίζει ότι θέλει να πάει τουαλέτα και δεν προλαβαίνω να
κοίτα το θεωρώ λίγο φυσιολογικό διότι είναι στην ανάπτυξη.. Αν εξακολουθεί να υπάρχει το πρόβλημα πρεπει να πάει σε έναν γιατρο αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152736 από vasilis512004 στις 05 Σεπτεμβρίου 2021, 9:41πμ

vasilis512004

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Οκ απλά νόμιζα ότι δεν θα έχει θέμα επειδή και πριν προχωρήσουμε το είχαμε πάρει ομαλά και δεν την πίεζα το ήθελε και αυτή.Δλδ 14 είναι όποτε έχει αναπτυχθεί αρκετά.Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152745 από vasilis512004 στις 08 Σεπτεμβρίου 2021, 7:10πμ

vasilis512004

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έχει κανείς να προτείνει καμία λύση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153859 από Joan στις 03 Οκτωβρίου 2021, 12:28μμ

Joan

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μπορει
1. Να μην αρκετα υγρη και γι αυτο να την ποναει η τριβη μετα απο λιγη ωρα.
2. μπορει να νιωθει αβολα
3. μπορει να το κανετε καπως σκληρα και να αισθανεται οντως οτι κατουριεται επειδη το πεος σου πιεζει την ουροδοχο κυστη οσο το κανετε. Η λυση ειναι απλως να κατουρησει πριν ξεκινησει η φαση.
Η λυση στο προβλημα ειναι να της πεις το προβλημα σου ακριβως οπως ειναι και να την ρωτησεις γιατι θελει να σταματησετε. Ισως ειναι κατι που δεν εχεις φανταστει και ντρεπεται να σου πει. Εαν για καποιο λογο δεν μπορειτε να συνεχισετε το σεξ τοτε προτεινε της επειτα να σου περνει πιπα μεχρι να τελειωσεις. Μετα την κανεις εσυ να τελειωσει ειτε με χερι ειτε με το στομα.
αποδεκτη εαν βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156170 από Lydiak στις 05 Ιανουαρίου 2022, 6:49μμ

Lydiak

μέλος από: 5/1/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Χαίρεται, πάει καιρός από ότι βλέπω αλλά μπορεί να δώσει λύση σε κάποιον άλλο που ίσως έχει το ίδιο θέμα ή και σε εσένα αν βασανίζεται ακόμα, λοιπόν αν και εφόσον η κοπέλα σου είναι σούπερ υγρή κατά την διάρκεια και δεν μπαίνεις με δυσκολία, έχω την εντύπωση ότι θα είναι σκουίρτερ και απλά ντρέπεται να αφήσει τον εαυτό της ελεύθερο με την φοβία ότι θα κατουρηθεί, για αυτό μάθε επί του θέματος και συζήτησε το μαζί της ώστε να γνωρίζει τι πρόκειται να συμβεί, πες της να προετοιμαστεί και να κατουρήσει πριν την συνεύρεση και αν νιώσει ότι κατουριέται πάλι κατά την διάρκεια να αφεθεί και να το ευχαριστηθεί ❤️
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login