Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αυτός που ζωγραφίζει με το μυαλό είναι ζωγράφος. Αυτός που ζωγραφίζει με τα χέρια είναι μπογιατζής.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Ένας από τις εκατομμύριες περιπτώσεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152731 από Topoulakitsiou στις 04 Σεπτεμβρίου 2021, 1:26μμ

Topoulakitsiou

μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ναι! Ξέρω ότι το έχουν γράψει άλλοι πόσοι αλλά αληθινά χρειάζομαι μια απάντηση. Ο πατέρας μου βλέπει πορνο (βασικά τον έπιασα πριν από καιρό τώρα δεν ξέρω τι κάνει) και ειναι γύρω στα 45 με 46. Φυσικά και εγώ βλέπω αλλά το να το βλεπει παντρεμένος άνθρωπος μου κολλάει στο λαιμό... Το μονο που θέλω είναι να ξέρω αν είναι φυσιολογικό
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #152733 από nick580 στις 04 Σεπτεμβρίου 2021, 4:42μμ

nick580

μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εννοείτε ότι είναι φυσιολογικό. Σχεδόν όλοι οι άνδρες βλέπουν. Και φυσικά πάρα πολλοί μη σου πω όλοι οι παντρεμένοι βλέπουν . είναι απλώς μια ερωτική ταινία τίποτα το κακό και δεν έχει σχέση με τον γάμο.κακώς τα έχεις ταυτίσει στο μυαλό σου ( ότι είναι κακό οι παντρεμένοι να βλέπουν πορνό) . Άλλωστε ο πατέρας σου δεν είναι και γέρος είναι ακόμα νέος άνδρας και προφανώς έχει ορμές. δεν γίνετε να κάνει συνεχώς σεξ είτε διότι λόγω των καθημερινών υποχρεώσεων κουράζεται είτε γιατί μπορεί να μη θέλει η μητέρα σου και κάπως πρέπει να εκτονωθεί. Με λίγα λόγια χαλάρωσε δεν τρέχει κάτι. Το πορνό είναι για να το απολαμβάνουν όλοι οι άνθρωποι ακόμα και οι γονείς μας και δεν συνιστά μομφη για κανέναν δεσμευμένο παντρεμένο κτλπ . Ελπίζω να σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login