Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα αισθήματά μου είναι ανάμεικτα. Είναι σα να βλέπεις την πεθερά σου να πέφτει στο γκρεμό μαζί με το αυτοκίνητό σου.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Pipa

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152746 από Στέλλα στις 09 Σεπτεμβρίου 2021, 3:00πμ

Στέλλα

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Sosssss!!!erwthsh pros ta agoria!protimate paijimo h na sas paroun pipa kai an to deutero uparxei sugkekrimenos tropos pou ginetai?as m ejhghsei kapoiios pws ginetai h pipa eimaii se adiejodo😧
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152747 από Paokskg στις 09 Σεπτεμβρίου 2021, 3:43πμ

Paokskg

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εμένα προσωπικά και στους περισσότερους βσκ μας αρέσει παραπάνω η πίπα, αν και πιστεύω ότι ότι και να κάνει μια κοπέλα που την γουστάρεις πολύ σε καυλωνει το ίδιο ότι και να κάνετε. Τώρα κοιτά συγκεκριμένος τρόπος δεν υπάρχει αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που μας αρέσουν πολύ και κάποια όχι. Αρχικά μην ακουμπάς τα δόντια σου όταν του παίρνεις πίπα είναι χάλια. Μετά δοκίμαζε να του την ρουφάς λίγο συνέχεια ξες, είναι ωραίο. Επίσης δοκιμασε να την βάλεις όλη μέσα στον λαιμό σου αν μπορείς αλλά αργά αργά και δεν είναι και για συνεχεία. Ποιο πολύ σάλιοσε το χέρι σου και με το στόμα σου μαζί να του παίρνεις πίπα για να καλύπτεις όλο τον πουτσο ξες. Άντε καλή επιτυχία 😉
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152749 από nick580 στις 09 Σεπτεμβρίου 2021, 4:22πμ

nick580

μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
εννοείται ότι μας αρέσει η πίπα περισσότερο. είμαι αγόρι αλλά νομίζω μπορώ να βοηθήσω. αρχικά είναι σημαντικό να προσέξεις όσο είναι δυνατόν να μην ακουμπούν τα δόντια σου για να μην τον πονέσεις. πάρε μια άνετη στάση ώστε να βολεύει την κίνηση του σώματος σου και άρχισε να ρουφάς απαλά. είναι πολύ ωραίο ν χρησιμοποιείς και την γλώσσα ειδικά να γλείφεις την βάλανο ( αυτό το λέω και για όσο τον έχεις μέσα). ξεκίνα στη αρχή να ρουφάς με ένα νορμάλ ρυθμό και στην συνέχεια δυνάμωνε. πρέπει και τα χείλοι σου να ακουμπούν το πέος σε όλη την διαδικασία δλδ να γίνεται τριβή με αυτά ( δεν είμαι σιγορος για το χείλος) . κράτα το με το χέρι σου στην αρχή από την βάση για να ελέγχεις πόσο βαθιά θα το βάζεις γιατί μπορεί να σε πιέσει και ο ίδιος για να μπεις πιο βαθιά ( αν εάν νιώσεις ότι μπορείς χωρίς το χέρι να το βγάλεις γιατί είναι πιο ωραίο σαν εικόνα) μπορείς αν θέλεις να το μαλακίζεις και λίγο την στιγμή που ρουφάς. χρησιμοποίησε μπόλικο σάλιο (βγάλε δλδ σάλια πάνω στο πέος έιναι ωραίο) . SOS ΠΟΛΥ σημαντικό είναι να ρουφήξεις και τους όρχεις. θα τον τρελάνεις( ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙς ΤΗΝ ΠΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ κάτι που είναι πολύ συχνό και αν δεν έιναι ήδη καβλωμένος θα τον καβλώσεις).SOS Γενικότερα μη φοβηθείς να το βάλεις βαθιά. για την ακρίβεια πρέπει να το κάνεις πολύ συχνά. μικροενοχλήσεις φαντάζομαι θα υπάρχουν ειδικά για πρωτάρα. ( σόρρυ δεν μπορώ να βοηθήσω σε αυτό γιατί δεν ξέρω πως είναι). σε ένα άλλο μήνυμα εδώ στο φόρουμ διάβασα ότι τις πρώτες φορές υπάρχει πόνος ΙΣΩΣ στο λαιμό ( πολύ ΕΛΑΦΡΥΣ τύπου ενοχλήσουλα). επιπλέον μπορείς πριν αρχίσεις το οτιδήποτε ( πχ μπορείς να αρχίσεις με τους όρχεις) να ασχοληθείς ( για λίγο μερικές γλειψίες) με την ευρύτερη περιοχή δλδ να γλείψεις λίγο πάνω από το πέος γύρω από τους όρχεις κτπλ.SOS σημαντικό επίσης είναι να τον κοιτάς όσο μπορεί κατά την διαδικασία. είναι απο τα sos αυτό είναι σούπερ απογειωτικό να τον κοιτάς στα μάτια με πρόστυχο βλέμμα να δείχνεις ότι το γουστάρεις αυτό που κάνεις. σχετικά με το σπέρμα γνώμη μου είναι να καταπιείς και να του το δείξεις δλδ να τα καταπιείς προκλητικά( βέβαια αυτό είναι καθαρά δική σου απόφαση αλλά να ξέρει ότι θα ξενερώσεις λίγο αν τα πετάξεις). αυτά δεν ξέρω τι άλλο να πω ήδη ήμουν αναλυτικός. τέλος να περάσεις καλά να μην έχεις άγχος και ν ξέρεις ότι θα το καταευχαριστηθείς. πες του να ξυριστεί και να είναι πεντακάθαρος. και μην φρικάρεις αν σε βρίζει κατά την διάρκεια . εμάς τα αγόρια μας αρέσουν τα βρωμόλογα. αυτά. αποδεκτή αν σε κάλυψα.       Υ .τα sos αφορούν τα σημαντικότερα κατά την γνώμη μου ( το κάθε σος είναι για μία πρόταση)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #152768 από lida στις 15 Σεπτεμβρίου 2021, 10:19πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

@Στέλλα
Μην ακούς τα αγόρια που λένε στο στοματικό να φτάσει το πέος βαθιά στο λαιμό. Αυτό θα είναι πολύ επώδυνο για το κορίτσι που δεν είναι πολύ έμπειρο και θα προκαλέσει εμετό. Τα αγόρια το λένε γιατί το βλέπουν στις τσόντες. Όμως εκεί οι γυναίκες είναι επαγγελματίες και έχουν κάνει πολλή εξάσκηση. Το βάζεις στο στόμα όσο αισθάνεσαι ασφαλής και χρησιμοποιείς και γλώσσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152770 από Harry0000 στις 16 Σεπτεμβρίου 2021, 12:31μμ

Harry0000

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2021
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
@lida
Θέλω να σου δώσω ένα τεράστιο συγχαρητήρια. Παρακολουθώ όλα σου τα μηνύματα και εύχομαι να επιτύχεις και να γίνεις γιατρός όπως εσύ επιθυμείς. Ούτε σε ένα μήνυμα δεν διαφωνώ! Απλά μπράβο! Συνέχισε έτσι να βοηθάς είσαι το καλύτερο μέλος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login