Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Είμαι ένας αυτόματος τηλεφωνητής. Ο ιδιοκτήτης μου δεν είναι εδώ, αλλά είμαι ανοικτός σε κάθε πρόταση.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Προβλημα με το αγόρι μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152750 από Vasia2008 στις 09 Σεπτεμβρίου 2021, 5:44πμ

Vasia2008

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 13 και από τότε που έχω αρχίσει να τρίβομαι θέλω να κατουρίσω και βγάζω ένα λευκό προς διαφανές υγρό. Με το αγόρι μου 17, το έπαθα μια φορά όταν μου έβαζε δάχτυλο και δεν μου είπε τπτ αλλά τώρα θέλει να προχωρήσουμε και φοβάμαι μην το ξαναπάθω. Επίσης την προηγούμενη φορά που δοκιμάσαμε να μου τον βάλει δεν έμπαινε με τπτ, πονούσα παρά πολύ. Υπάρχει κάποιος τρόπος να σταματήσω να κατουριέμαι και επίσης να μπορέσουμε να προχωρήσουμε χωρίς να πονάω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152753 από nick580 στις 09 Σεπτεμβρίου 2021, 6:24πμ

nick580

μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
είσαι πολύ μικρή αυτό είναι το πρόβλημα σου. το σώμα σου δεν είναι ακόμα έτοιμο για σεξ. είσαι μόλις 13. πρέπει να περιμένεις τουλάχιστον 1-2 χρόνια ώστε να μπορεί το σώμα σου να ανταπεξέλθει. τώρα αν θες τη γνώμη μου από τα 15 ( που και πάλι μικρή είσαι) και ΚΥΡΙΩΣ μετά τα 15 το σεξ. τώρα είσαι πάρα πολύ μικρή. επίσης θεωρώ λίγο απίθανο να θες να το κάνεις από τέτοια ηλικία. στην περίπτωση που σε πιέζει ο φίλος να το κάνεις ξέκοψε το μαχαίρι. είναι θέμα υγείας και όχι μόνο. η πρώτη φορά πρέπει να είναι όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη. θες στα 16 οκ θες στα 18 θες στα 19 όποτε γουστάρεις εσύ. δεν ξέρω πάλι αν το έχουν κάνει οι φίλες σου και για αυτό νομίζεις ότι μπορείς και εσύ πάντως είναι φανερό ότι δεν είσαι έτοιμη τουλάχιστον σωματικά και μη του επιτρέψεις να σου ασκήσει πίεση. είναι μεγάλος και εκείνος είναι σε καλή ηλικία εσύ ΟΧΙ. έχετε διαφορετικές ανάγκες. αυτός θέλει σεξ ενώ εσύ είσαι σε φάση αγκαλίτσες και φιλάκια .θα δεις ότι θα επιμένει αλλά χώρισε τον αν δεν καταλαβαίνει και βρες κάποιον στην ηλικία που να ζητά φυσιολογικά πράγματα. οχι σεξ αλλα και το δάχτυλο και η πίπα είναι υπερβολή για ένα 13χρονο κορίτσι. συνοπτικά δεν μπορείς να κάνεις κάτι για λύσεις το πρόβλημα ( όπως θες εσύ) ούτε και μπορείς να συνεχίσεις μαζί του γιατί δε πιστεύω ότι θα σταματήσει να ζητά. βρες κάποιον στην ηλικία σου ή έστω κοντά ερωτεύσου πέρνα τέλεια και άσε τον 17αρη . έχει ανάγκες που εσύ δεν μπορείς να ικανοποιήσεις και είναι και παράλογο και να προσπαθείς . να το κάνεις όποτε νιώσεις ότι το θέλεις πραγματικά εφόσον βέβαια έχεις αναπτυχθεί και σωματικά . τώρα ΟΧΙ. και πάνω από όλα τα άλλα που είναι σημαντικά είναι πρωτίστως θέμα υγείας .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152754 από Vasia2008 στις 09 Σεπτεμβρίου 2021, 7:32πμ

Vasia2008

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Μα θέλω να προχωρήσουμε και εγώ απλά ντρέπομαι λίγο για αυτό που σας είπα. Τώρα που δυσκολευόμαστε νμζ επειδή θα είναι η πρώτη μου φορά μετά δεν θα Νοιώθω καλύτερα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152756 από nick580 στις 09 Σεπτεμβρίου 2021, 11:02πμ

nick580

μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
λοιπόν μικρή σου απάντησα τι συμβαίνει. ψάξε και στο ίντερνετ το ίδιο θα δεις. δεν έχεις αναπτυχθεί αρκετά σωματικά για να κάνεις σεξ. πρέπει να περιμένεις χρόνο και καλύτερα χρόνια. δεν πρόκειται να ανοίξει η τρυπούλα σου γιατί δεν είναι η ώρα της ακόμα της .Αλλά αν τα καταφέρεις ( που δεν) θα πονάς πάρα πολύ γιατί θα είσαι πολύ σφιχτή . δεν πρόκειται να απολαύσεις τπτ μόνο θα πονάς( ειδικά η πρώτη φορά πονάει πιο πολύ απο ότι συνήθως). το πρόβλημα σου δεν λύνεται κ δεν ξέρω και τι επιπτώσεις μπορεί ν έχει στην υγεία ν προσπαθείς να το κάνεις ενώ το σώμα σου σου στέλνει σήμα πως δεν πρέπει . αν είσαι όμως τόσο πορωμένη πρέπει αρχικά να σε δει γυναικολόγος για να σου πει τι επιπτώσεις μπορεί να έχει αυτό που πας να κάνεις μπας και καταλάβεις ότι δεν ήρθε ακόμα η ώρα. για τελευταία φορά ξεκόλλα ! όταν το ίδιο το σώμα λέει όχι είναι παράλογο εσύ να προσπαθείς γιατί μπορεί να πάθεις ζημιά ( πέρα των άλλων που θα υπάρχουν αλλά δεν είναι γιατρός για να ξέρω μπορώ να σου πω στα σίγουρα ότι η περιοχή σου σε αυτή την ηλικία είναι πολύ σφιχτή και πάρα πολύ ευαίσθητη πράγμα που σημαίνει ότι έχεις πολλές πιθανότητες να τραυματιστείς η και να μολυνθείς) . τι θες ρε γλυκούλα να πονάς και να σχηματίσεις κακή γνώμη για το σεξ και να έχεις και πρόβλημα ( αν και πιστεύω ότι δεν θα ανοίξει ο κόλπος σου για να φτάσεις στο σημείο του σεξ). δεν πρέπει να το κάνεις αρκέσου στα φιλιά και χάδια και μεγαλώνοντας θα μπει στο πρόγραμμα και το σεξ μη βιάζεσαι. ελπίζω να σε έπεισα ότι είναι εντελώς λάθος αυτό που πας να κάνεις και ότι να σου υπενθυμίσω ότι πρέπει να ακούς το σώμα σου και να μην περνάς τα όρια που σου θέτει αλλιώς θα υποστείς τις συνέπειες. αλλά για είσαι σίγουρη για τις συνέπειες ρώτα ένα γιατρό. γνωρίζω ότι υπάρχουν κάποιοι γιατροί που ενημερώνουν για το σεξ . δεν είμαι σίγουρος αν αφορά μόνο την πόλη μου αλλά να το ψάξεις. σε εμάς είχαν έρθει στο λύκειο για να ενημερώσουν για τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα και μας είχαν πει ότι μπορούμε να τους παίρνουμε τηλέφωνο όποτε θέλουμε για ερωτήσεις σχετικά με το σεξ. να το ψάξεις σίγουρα θα υπάρχει κάποιος που μπορείς να μιλήσεις και να σε ενημερώσει. εξήγησε του τα πάντα δες και κρίνε. ελπίζω να πάρεις την καλύτερη απόφαση για εσένα αν και ξέρεις την γνώμη μου. τα μηνύματα μου τελειώνουν και δεν ξέρω αν θ σου ξαναστείλω ελπίζω να σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152757 από Vasia2008 στις 09 Σεπτεμβρίου 2021, 2:12μμ

Vasia2008

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Επειδή έχω αποφασίσει να προχωρήσω αντί να μου λέτε ποσό λάθος είναι κατά την γνώμη σας μήπως μπορείτε κυρίως τα κορίτσια να μου δώσετε καμία συμβουλή ;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #152758 από lida στις 10 Σεπτεμβρίου 2021, 7:43πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

@Vasia2008
1) Αυτό το να θέλεις να κατουρήσεις όταν τρίβεσαι νομίζω είναι ψυχολογικό. Δοκίμασε αρκετές φορές να τρίβεσαι (είτε μόνη σου είτε να σε τρίβει το αγόρι σου) και πιστεύω θα σου περάσει. Το να αυνανίζεσαι είναι η τέλεια σεξουαλική γυμναστική.
2) Το λευκό διαφανές υγρό είναι το λιπαντικό του κόλπου που βγαίνει όταν ερεθίζεσαι σεξουαλικά.
3) Μην ντρέπεσαι το αγόρι σου. Να σου βάζει δαχτυλάκι και να του τα λες όλα. Έτσι θα νοιώθεις πολύ πιο άνετα. Και να δει τα υγρά σου τι πειράζει;
4) Πριν προχωρήσετε στην ολοκληρωμένη ερωτική πράξη να φέρετε ο ένας τον άλλο σε οργασμό με το χέρι και με το στόμα (αν δεν το έχετε ήδη κάνει). Η γλώσσα στην κλειτορίδα δίνει απίθανη αίσθηση.
5) Δεν συμφωνώ ότι είσαι μικρή για ολοκληρωμένη επαφή. Το σώμα των κοριτσιών είναι έτοιμο από νωρίς. Όταν έρχεται η περίοδος είναι έτοιμο. Στην αρχαία Ελλάδα (και σε κάποιες κοινωνίες σήμερα) τα 12 ήταν ηλικία γάμου. Εγώ έκανα ολοκληρωμένο σεξ λίγο πριν τα 13.
6) Για τον πόνο κατά την απόπειρα εισόδου, θα έλεγα ότι μάλλον φταίει το ότι ήσουνα σφιγμένη και δεν άφηνες τελείως ελεύθερο τον εαυτό σου ή και ότι το αγόρι σου είναι και αυτό άπειρο και δεν προσπάθησε σωστά. Δοκιμάστε ξανά με ηρεμία. (Πάντως, υπάρχει κάποια πολύ μικρή πιθανότητα ανατομικού προβλήματος, αλλά αυτό μόνο ο γυναικολόγος θα το πει).
7) Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152759 από Vasia2008 στις 10 Σεπτεμβρίου 2021, 12:28μμ

Vasia2008

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Και μόνη μου το παθαίνω αυτό και μετά σταματάω για να μου περάσει αυτή η αίσθηση και μετά ξανά συνεχίζω. Στοματικό του έχω κάνει εγώ πολλές φορές αυτός πιο λίγες γιατί πάλι Νοιώθω αυτή την αίσθηση και τον σταματάω, φοβαμαι να χαλαρώσω μην κατουρηθώ. Για το σεξ μπορώ να προετοιμαστώ και μόνη μου πιο πριν για να μην πονάω τόσο; Την άλλη εβδομάδα μπορεί να ξανά δοκιμάσουμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152762 από Alex565 στις 11 Σεπτεμβρίου 2021, 5:26πμ

Alex565

μέλος από: 19/5/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
For the black.peo eisai lida..pane stn arxaia.ellada na ksemouniasteis kai ase tin nea ellada gia ts normal..kameni
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152763 από lida στις 11 Σεπτεμβρίου 2021, 6:21πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Alex565@11 Σεπτεμβρίου 2021)
For the black.peo eisai lida..pane stn arxaia.ellada na ksemouniasteis kai ase tin nea ellada gia ts normal..kameni


Στη νέα Ελλάδα δεν ξέρουν να γράφουν Ελληνικά;

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login