Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ευτυχία δεν φέρνει χρήματα.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Ντρέπομαι

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #153792 από Paokskg στις 20 Σεπτεμβρίου 2021, 3:51πμ

Paokskg

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Να ξες αυτό παίζει να είναι squirt όπως έγραψε και ένας φίλος πιο πάνω αν και δεν ξέρω επειδή είσαι λίγο μικρή αν μπορείς να το κανείς. Στην ουσία είναι ο πιο Έντονος οργασμος που βιώνουν οι γυναίκες και προσκοπικά θα ήθελα να μπορούσα να το πετύχω με την κοπέλα μου. Το βρίσκω πολύ Καυλοτικο και απόδειξη ότι ο φίλος σου κάνει καλά την δουλειά του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153796 από lida στις 20 Σεπτεμβρίου 2021, 4:41πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω ότι είναι squirt. Το squirt δεν επιτυγχάνεται τόσο εύκολα. Για να είμαι ειλικρινής δεν μου έχει συμβεί παρά τις προσπάθειες συντρόφων μου. Ξέρω ότι το squirt δίνει πολύ έντονο οργασμό και η Βάσια δεν είπε κάτι τέτοιο. Επίσης το squirt γίνεται με το δάχτυλο σε συγκεκριμένο εσωτερικό σημείο και όχι με το πέος. Αυτά ξέρω προς το παρόν για το squirt.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153798 από Vasia2008 στις 20 Σεπτεμβρίου 2021, 5:24πμ

Vasia2008

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω να έχω έντονο οργασμο όταν το παθαίνω αυτό απλα φτάνω σε οργασμο κανονικό θα έλεγα, δλδ με τα δάχτυλα οντως μπορεί να έχω και πιο έντονο ας πούμε, και απλα δεν μπορώ να το ελέγξω και μου φεύγουν. Την διαφορά πως μπορώ να την καταλάβω ανάμεσα στα δυο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153834 από NebulaSpirit στις 28 Σεπτεμβρίου 2021, 11:03πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Lida είσαι λάθος σε αυτό. Το ότι πολλές δεν το κάνουν ή το ότι για πολλές είναι "δύσκολο" δεν σημαίνει τίποτα. Το ότι σε εσένα δεν έχει συμβεί δεν σημαίνει ότι είναι για όλες δύσκολο. Για άλλες είναι πολύ εύκολο και για άλλες ο κανόνας. Επίσης όχι, το squirt δεν γίνεται μόνο με δάχτυλο σε συγκεκριμένο σημείο εσωτερικά. Γίνεται και με το πέος, ακόμα και με γλυφομούνι.
Η κοπέλα μου σχεδόν πάντα κάνει όταν φτάνει σε οργασμό από την πράξη και όχι από δάχτυλο. Επίσης μου έχει συμβεί με δύο πρώην συντρόφους να κάνουν μέχρι από γλυφομούνι. Δεν υπάρχει λοιπόν κανόνας ούτε συγκεκριμένος τρόπος. Είναι καθαρά θέμα της κάθε κοπέλας. Τέλος το squirt δεν δίνει πολύ έντονο οργασμό, ο έντονος οργασμός είναι που οδηγεί σε squirt.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153841 από Vasia2008 στις 30 Σεπτεμβρίου 2021, 6:17πμ

Vasia2008

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2021
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Κλ να σας πω δεν με νοιάζει πια το έχουμε συνηθίσει δεν μπορώ πραγματικά να κρατηθώ όποτε τι να κάνω. Κλ δεν βγάζω ακριβώς ουρα τελικά είναι λίγο διαβανοι. Άμα ξέρετε κανένα τρόπο να σταματήσει γράψτε αλλά μέχρι στιγμής έχουμε συνηθίσει με αυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153844 από Joan στις 01 Οκτωβρίου 2021, 4:19πμ

Joan

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Η ουροδοχος κυστη ειναι ακριβως πανω απο τα γεννητικα οργανα οποτε οταν κατουριεσαι και κανεις σεξ το πεος πιεζει εκει πανω και γι αυτο νιωθεις οτι θελεις να κατουρησεις. Η λυση ειναι απλα να εχεις παει τουαλετα λιγο πριν ωστε να μην κατουριεσαι. Αν αισθανεσαι οτι θα κατουρηθεις απλα ζητα του ναι το κανει πιο απαλα. αποδεκτη αν βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login