Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Παπούτσι από τον τόπο σου κι ας είναι και παντόφλα!
Τρίτη, 16 Απριλίου

Μεγεθος κωλού

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #153836 από Rafy56 στις 28 Σεπτεμβρίου 2021, 11:54πμ

Rafy56

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπον δεν ξερω αν θα ακουστει λιγο καπως αυτο.Λοιπον πρωτα απο ολα ειμαι κοριτσι στο σχολειο μου ολα τα αγορια νοιαζονται μονο για τους κωλους.Εγω δεν ξερω αν εχω μεγαλο κωλο και θελω καπως να μαθω χωρις να ρωτησω καποιον γτ δεν μπορω να διακρινω στον εαυτο μου το μεγεθος του . Οποιος μπορει ας γραψει κατι που θα βοηθησει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153837 από lida στις 28 Σεπτεμβρίου 2021, 12:25μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
1) Έκανε η μύγα κώλο κι έχεσε τον κόσμο όλο.
2) Του κώλου τα εννιάμερα.
3) Πότε ο Γιάννης δεν μπορεί, πότε ο κώλος του πονεί.
4) Μιλάνε όλοι, μιλάνε και οι κώλοι.
5) Αν δεν βρέξεις κώλο, ψάρι δεν τρως.
6) Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν επιδέξιους κώλους.
7) Είναι κώλος και βρακί.
8) Όσο ψηλά ανεβαίνει η μαϊμού, φαίνεται ο κώλος της.
9) Ό,τι φάμε, ό,τι πιούμε κι ό,τι αρπάξει ο κώλος μας.
10) Από της μυλωνούς τον κώλο μη γυρεύεις καλλιγραφίες.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #153845 από Joan στις 01 Οκτωβρίου 2021, 4:32πμ

Joan

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για πες μ αν σου αν σου αρεσε οντως ενα αγορι θα καθοσουν να ασχολιεσαι μονο με το σωμα του, πως ειναι ο κωλος του κτλ? Οχι.
Πρεπει να συνειδητοποιησεις οτι εισαι πολλα παραπανω απο ενα σωμα ή ενας κωλος. Εισαι ενας ανθρωπος με προσωπικοτητα και δεν χρειαζεται να ανησυχεις για το αν θα θελουν τον κωλο σου τα αγορια. Σημασια ειναι να βρεις ενα αγορι που θα σου αρεσει γι αυτο που ειναι και θα σε θελει κι αυτος ακριβως γι αυτο που εισαι. Αν καποιος δεν σε θελει επειδη δεν του αρεσει ο κωλος σου τοτε αυτος απλα ενδιαφεροταν για σεξ. Οταν θελουμε σεξ η εμφανιση ειναι πολυ σημαντικη αλλα για σχεση η εμφανιση ειναι μονο ενας παραγοντας και δεν ειναι παντα τοσο σημαντικος. Με λιγα λογια μην ασχολησαι με το τι λενε τα αγορια διοτι δεν εισαι ενα κομματι κρεας για την ικανοποιηση τους αρα μην σε νοιαζει να αλλαξεις για να αρεσεις. Ο κωλος ειναι μυς που εχει απο πανω λιπος αρα αν γυμναζεσαι με καθισματα, τρεξιμο κτλ θα γινει σφικτος και πιο μεγαλος.
Αποδεκτη αν βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153849 από Rafy56 στις 01 Οκτωβρίου 2021, 12:14μμ

Rafy56

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πραγματικα ευχαριστω με βοηθησες να καταλαβω τι αξιζουμε και χρειαζομουν να ακουσω κατι τετοιο αυτην την στιγμη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login