Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #155047 από Annamixalakh2004 στις 05 Δεκεμβρίου 2021, 8:14πμ

Annamixalakh2004

μέλος από: 5/12/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι δεκαεννιά χρονών και είμαι καινούργια σε αυτή την σελίδα και θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση σε περίπτωση που γνωρίζετε και μπορείτε να με βοηθήσετε. Στης 6 Νοεμβρίου μου ήρθε κανονικά περίοδος και μου τελείωσε στης έντεκα, στης 24 έκανα ελεύθερη επαφή με το αγόρι μου και τελείωσε μέσα μετά έβγαλα κάποια υγρά στο εσώρουχο βέβαια δεν ήτανε δικά μου και από ότι είδα ήμουν δύο μέρες μετά της γόνιμες να σημειωθεί ότι δεν έχω σταθερό κύκλο μετά από τρεις μέρες δλδ στης 28 ξανά έγινε το ίδιο και δεν έβγαλα καθόλου υγρά στο εσώρουχο μου έχω κάτι πόνους στο στήθος και ήπιες κράμπες στην κοιλιά ώρες ώρες νιώθω πολύ κουρασμένη. Δεν ξέρω εάν μπορώ να κάνω ακόμα κάποιο τέστ γιατί είναι κοντά η μέρες.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #155048 από Katee75 στις 05 Δεκεμβρίου 2021, 8:39πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έτσι όπως τα περιγράφεις υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης.Εφοσον σήμερα έχουμε 5 περίμενε 1-2 βδομάδες να δεις αν θα σου έρθει περίοδος.Αν όχι,πάρε ένα τέστ εγκυμοσύνης και μετέπειτα πήγαινε σε γυναικολόγο για να είσαι σίγουρη.Επίσης,δεν θέλω να κρίνω,αλλά εφόσον εσύ και το αγόρι σου δεν επιθυμείτε ένα μωρό καλύτερα να χρησιμοποιείτε προφυλακτικό,γιατί αν γίνει καμία στραβή θα είναι κρίμα να χαθεί μια ψυχούλα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #155050 από blue.eyes στις 05 Δεκεμβρίου 2021, 9:40πμ

blue.eyes

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αν καταλαβα σωστα,εκανες χωρις προφυλακτικό σεξ στις 24 και στις 28 Νοεμβριου και τελειωσε μεσα κανονικα και τις 2 φορες?Εμ,δεν το ηξερες οτι ειναι ρίσκο να μεινεις εγκυος?Μονο η 1η μερα μετα την περιοδο ακριβως,ειναι ασφαλης για να τελειωνει μεσα και οι 2 μερες ακριβως πριν την περιοδο!Τις υπόλοιπες ειναι μεγάλο ρίσκο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #155051 από Πανος15000 στις 06 Δεκεμβρίου 2021, 4:18πμ

Πανος15000

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρώτα την γυναικολόγο σου,πιστευω σε τέτοια θέματα είναι εχεμύθη. Γιατί δεν προμηθευτηκες από φαρμακείο το χάπι της επόμενης ημέρας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login