Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ησύχασε. Είσαι στον πάτο. Πιο χαμηλά δεν έχει.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρόβλημα στη στύση.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156072 από Nikoletini στις 18 Δεκεμβρίου 2021, 3:37πμ

Nikoletini

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω πού αλλού να απευθυνθώ ... Το αγορι με το οποίο βγαίνω έχει λίγο θέμα στη στύση .δηλαδή δεν του σηκώνεται εύκολα... Μόνο μετά από αρκετή ώρα στοματικου και πάλι όχι φουλ.... Επίσης χάνεται σχετικά εύκολα. Τι να κάνω;; Δεν θέλω να τον χάσω.... Τι φταίει.... θέλω να το προχωρήσουμε...όμως αν δεν είναι φουλ σκληρό δεν γίνεται . δεν θέλω να το συζητήσω μαζί του ... Γιατί θα τον κομπλαρει παραπάνω ... Όμως όπως και να το κάνουμε το έχω άγχος ρε παιδιά. Δεν μου έχει ξανά τύχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #156076 από Katee75 στις 18 Δεκεμβρίου 2021, 10:17μμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό μπορεί να οφείλεται σε πολλά πράγματα.Για παράδειγμα αν είστε ακόμη στις αρχές μπορεί να έχει άγχος..ή μπορεί να έχει αυνανιστει πιο πριν και για αυτό να μην μπορεί..ή μπορεί να χρειάζεται εσύ να μάθεις καλύτερες τεχνικές και γενικά να τον μάθεις καλύτερα.Απο ότι βλέπεις μπορεί να είναι άπειρη παράγοντες.Ειναι το καλύτερο να το συζητήσεις με το αγόρι σου,αλλιώς δεν θα το ευχαριστηθειτε και οι δύο στο τέλος και θα ξενερωσετε, ούτως ή άλλως τα ζευγάρια πρέπει να έχουν και σε αυτό το κομμάτι επικοινωνία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156080 από HapHap στις 20 Δεκεμβρίου 2021, 11:13πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Νομιζω οτι η katee ειναι σωστη. Το πιο πιθανο ειναι να εχει πολυ αγχος (οχι απαραιτητα για το σεξ), αλλα κανεις απο εδω δεν μπορει να σου πει με σιγουρια. Το να το συζητησετε ειναι μαλλον η καλυτερη λυση. Υπαρχει περιπτωση οταν το κανετε, εσυ να εισαι καπως ''κουμπωμενη''? Γενικα στο σεξ μας καβλωνει πολυ αν η κοπελα ειναι ανετη και εκδηλωτικη (χωρις υπερβολες).
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login