Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ξέρεις τι είναι τα Σοσονάκια και τα Σαπουνάκια;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Xysia?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156087 από Cpt.vas στις 22 Δεκεμβρίου 2021, 7:49μμ

Cpt.vas

μέλος από: 23/9/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στην ομάδα... ... έχει κανείς εμπειρίες να μου πει.. Πως ειναι να τού τελειωνου στο στόμα...και αν σας άρεσε η όχι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156088 από Bourboulis στις 23 Δεκεμβρίου 2021, 4:37πμ

Bourboulis

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σου vas δεν καταλαβενω τι εννοεις να σου τελειωνουν στο στομα.Κοιτα το σπερμα αποτελειτε πρωτεινη και νερο.Δεν εχει και ωραια γευση απο οσο γνωριζω νομιζω ειναι πικρη γευση σαν ελληνικος ενα πραγμα.Αμα εχεις φασολακια για μεσημερι δεν θα εχει ωραια γευση.Αμα σε καλυψα αποδεκτη.Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #156090 από Katee75 στις 23 Δεκεμβρίου 2021, 7:05πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όταν τα καταπίνεις σου έρχεται πιο πολύ η πικρή γεύση.Επισης,είναι αρκετά παχύρρευστα..Εγώ δεν τα έχω φτύσει ποτέ γιατί μου αρέσει η αίσθηση και από ότι έχω καταλάβει αρέσει και στα αγόρια αρκετά.Ωστοσο η πίκρα που έρχεται όταν τα καταπίνεις μπορεί να είναι δυσάρεστη μερικές φορές αν είναι έντονη, αλλά δεν κρατάει για πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156091 από lida στις 23 Δεκεμβρίου 2021, 12:46μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
@Katee75
- Νομίζω ότι είναι πικρά αν το αγόρι καπνίζει.
- Γενικά η γεύση είναι διαφορετική σε κάθε αγόρι.
- Εξαρτάται η γεύση και η μυρωδιά από το τι έφαγε. Φαντάσου να έχει φάει παστουρμά.
- Μετά που τελειώνει στο στόμα σου, τον φιλάς να γευθεί και αυτός τους χυμούς του; Ή μήπως σιχαίνεται;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156093 από Katee75 στις 24 Δεκεμβρίου 2021, 6:34πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
@lida
Γενικά έχω κάνει κάτι με δύο αγόρια.Και στα δύο υπήρχε η πικρή γεύση αλλά δεν κάπνιζαν,αλλά σίγουρα μάλλον παίζει και αυτό τον ρόλο του.
Επίσης,το προηγούμενο αγόρι είχε ένα θέμα με το φιλί μετά από αυτό.Ηθελε μα καταπιω καλά πρώτα και μετά να τον φιλήσω.Ωστοσο το αγόρι που είμαι τώρα δεν έχει κανένα θέμα γιατί με φιλάει και αυτός όταν γίνεται η ανάλογη πράξη.Αν και εγώ μπορεί να το κάνω και επίτηδες αν ξέρω ότι τους ενοχλεί:D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156108 από HapHap στις 25 Δεκεμβρίου 2021, 2:26μμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Ρε κοριτσια σορρυ αλλα δεν ειναι ωραιο να φιλας τον αλλο ενω εχεις τα χυσια του στο στομα σου αν δεν του αρεσει να τα γευεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156109 από lida στις 26 Δεκεμβρίου 2021, 12:08πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HapHap@25 Δεκεμβρίου 2021)
Ρε κοριτσια σορρυ αλλα δεν ειναι ωραιο να φιλας τον αλλο ενω εχεις τα χυσια του στο στομα σου αν δεν του αρεσει να τα γευεται.

Μπα??!!! Δηλαδή κάποιοι έχουν την απαίτηση να τελειώνουν μέσα στο στόμα μας και να καταπίνουμε τους χυμούς τους αλλά δεν θέλουν το φιλί γιατί σιχαίνονται τα δικά τους υγρά; Δεν μιλάμε για πουτάνες, αλλά για την κοπέλα του, θα την έσπρωχνε αν πήγαινε να τον φιλήσει με γεμάτο στόμα; Να ξέρεις, το να αρνηθείς το φιλί εκείνη την ώρα είναι για την κοπέλα άκρως υποτιμητικό και προσβλητικό. Εμένα ποτέ δεν μου το έχουν αρνηθεί. Ίσως στην αρχή να μην το ήθελαν, αλλά μετά το συνήθισαν. Στο κάτω κάτω δικά τους είναι. Και μην παίρνετε παράδειγμα από τις τσόντες όπου σχεδόν ποτέ δεν υπάρχει φιλί μετά από στοματικό, εκεί είναι επαγγελματίες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156110 από HapHap στις 26 Δεκεμβρίου 2021, 3:01πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Οι τσοντες ειναι αλλο θεμα, απλα σε μερικους απο εμας(συμπεριλαμβανομαι και εγω) γενικα δεν αρεσει η επαφη με τα χυσια τους. Για καποιο λογο μας ενοχλει πολυ (εμενα φαντασου μετα την μαλακια με ενοχλει που μενουν λιγα χυσια στα χερια). Οσο για τις απαιτησεις, δεν νομιζω οτι στο σεξ ,εχει καποιος το δικαιωμα να ''απαιτει'' απο τον αλλον. Ο καθε ενας μπορει να αρνηθει το οτιδηποτε. Αν καποιος δεν θελει να γευτει το σπερμα του , τοτε αυτο πρεπει να ειναι σεβαστο (οπως ειναι δικαιωμα της κοπελας να αρνηθει στο αγορι να την χυσει στο στομα, αν αυτη δεν θελει).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156179 από Jeanmoust στις 08 Ιανουαρίου 2022, 5:17πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Παιδιά εμένα η κοπέλα μου τα δέχεται στο στόμα και δεν έχω πρόβλημα να τη φιλησω μετά. Έτσι κι αλλιώς είναι δικά μου. Η γεύση δεν είναι τόσο πικρή, αλλα μάλλον προς το αλμυρό. Έχω δοκιμάσει παλαιότερα τα δικά μου μετά από μαλακία. Διάβασα ότι η γεύση, η απόχρωση και η μυρωδιά τους εξαρτάται από τη διατροφή και διάφορες συνήθειες, όπως το κάπνισμα.
Πάτα αποδεκτή εάν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login