Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο πιο αποτελεσματικός τρόπος να μάθεις να βρίζεις είναι η οδήγηση.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μια ερώτηση σχετικά με το πότε πρέπει να

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156162 από Kostas4227 στις 04 Ιανουαρίου 2022, 9:01πμ

Kostas4227

μέλος από: 4/1/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Όταν αυνανίζομαι μου περνει περίπου 32 Δευτέρα για να χισω (είμαι 16) φαντάζομαι πως αν αργότερα γίνει κάτι με κάποια κοπέλα σε 32 Δευτέρα δεν θεωρείται sex και επίσης μετά το πρώτο χύσιμο καπάκι δεν μπορώ να ξανά αυνανιστο αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας μου πει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156163 από Katee75 στις 04 Ιανουαρίου 2022, 9:15πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Αν πιστεύεις ότι θα ενοχλήσει ή δεν θα ευχαριστήσει την κοπέλα η διάρκεια σου μπορείς να το κάνεις με διαλείμματα.Δηλαδη να ξεκινάς και μόλις νιώθεις ότι σου έρχεται να τελειώσεις να σταματάς και να ηρεμείς για λίγο.
Επίσης για να αποκτήσεις μεγαλύτερη διάρκεια θεωρώ ότι θα βοηθήσει το να μην ξεκινάς κατευθείαν τις γρήγορες κινήσεις.Μπορεις να ξεκινήσεις αργά και όσο περνάει η ώρα να επιβραδύνεις.Αυτο μπορεί να γίνει και στον αυνανισμό και στο σεξ.
Νομίζω ότι κάθε άνθρωπος θέλει λίγο χρόνο για να επανέλθει για να μπορεί μετά να ξανά αυνανιστει ή να κάνει σεξ.Τουλαχιστον σε εμένα και στο αγόρι μου αυτό συμβαίνει, οπότε μην αγχώνεσαι.
Και κάτι ακόμη.Θελω τα αγόρια να ξέρετε γενικά ότι τα περισσότερα κορίτσια (τουλάχιστον αυτό έχω δει εγώ από εμένα και από φίλες μου) είμαστε αρκετά συμπονετικες.Αμα τελειώσεις μια φορά πάρα πολύ γρήγορα ή δεν μπορείς να λειτουργήσεις ούτε θα σου πάρει η κοπέλα το κεφάλι,ούτε θα νευριάσει.Μπορουμε να κατανοήσουμε κάποια πράγματα γιατί και σε εμάς μπορεί να συμβεί το ίδιο,χωρίς να είναι εμφανές βέβαια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156165 από Nik006 στις 04 Ιανουαρίου 2022, 11:03πμ

Nik006

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Όπως είπε και η katee75 να κανεις μικρές παύσεις.
Βασικά είσαι πολύ μικρός ακόμη και γι αυτό δεν έχεις ακόμη διάρκεια αλλά όπως και να έχει μπορείς να το εξασκήσεις αυτό με τον χρόνο.
Θα βοηθούσε καθώς αυνανίζεσαι εκεί που νιώθεις πως πας να τελειώσεις να σταματήσεις να μην κανεις κατι να ηρεμεί λιγάκι και μετά ξανά μικρές κινήσεις.
Όσο για το άλλο λογικό είναι ότι δεν μπορείς ξανά να τελειώσεις άμεσα.
Χρειάζεται κάποιο χρόνο ο οργανισμός για να παράγει τα υγρά. Μην σε ανησυχεί τίποτα από όσα έγραψες. Είναι φυσιολογικά!
Απλά με την εξάσκηση και την πρακτική θα καταφέρεις και το μεγαλύτερο χρονικό αποτέλεσμα ! Να έχεις υπομονή και να μην σε αγχώνει !
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #156174 από Joan στις 06 Ιανουαρίου 2022, 5:22μμ

Joan

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πριν το σεξ χυσε μονος σου. Αν εχεις χυσει ηδη μια φορα, η επομενη θα καθυστερισει λιγο παραπανω! αν κανεις αυτο χρησιμοποιησε προφυλακτικο διοτι θα περισσεψει σπερμα στην ουρηθρα σου που θα μπει μεσα της ακομα και αν δεν τελειωσεις μεσα της, διοτι θα παρασυρθει απο τα προσπερματικα υγρα που βγαινουν πριν εχεις χυσει. Επισης με καποτα θα σου παρει περισσοτερη ωρα. Αν νιωθεις οτι θα χυσεις νωρις σταματα λιγο, αν θες φιλα την, η γλυψε της τον λαιμο, η ακομα βγες και αρχισε να την γλυφεις. Μετα απο λιγο μπορεις να συνεχισεις και θα κρατησεις παραπανω. Γενικα οσο πιο συχνα χυνεις τοσο περισσοτερη αντοχη θα εχεις. Τελος, ειναι νορμαλ να χυνεις γρηγορα αν εχεις να το κανεις καιρο. Το αγορι μ εχυσε σε 20 δευτερα τις προαλλες γτ ειχαμε να το κανουμε μια εβδομαδα. Δεν ειναι κατι περιεργο λοιπον.
πλιζ αποδεκτη αν σε βοηθησα <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156178 από Jeanmoust στις 08 Ιανουαρίου 2022, 5:10πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Όσο πιο συχνά χύνεις, τόσο περισσότερο χρόνο χρειάζεσαι για να τελειώσεις. Εάν έχεις μέρες, τότε χυνεις σύντομα. Προτείνω πριν να βρεθείς με τη φίλη σου να έχεις αυνανιστει, για να κερδίσεις περισσότερο χρόνο. Εγώ συνήθως την παίζω όταν κάνω μπάνιο, ώστε μετά να είμαι καθαρός και να μην την ενοχλεί αν θέλει να με πάρει στο στόμα. Πάτα αποδεκτή, εάν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login