Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Το κοινό λάθος που κάνουν όλοι όσοι θέλουν να κατασκευάσουν κάτι άτρωτο είναι ότι υποτιμούν την εφευρετικότητα των εντελώς ηλιθίων.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Σεξουαλικη ανασφάλεια ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156226 από Απεγνωσμένος στις 19 Ιανουαρίου 2022, 1:02πμ

Απεγνωσμένος

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλημέρα σε όποιον το διαβάσει και ευχές για καλή χρόνια

Είμαι 43 και γνώρισα μια γυναίκα στην ίδια ηλικία. Μετά από μια εβδομάδα σεξ και σχεδόν συγκατοίκηση σε μια κουβέντα που κάναμε για πρώην κάνω την ερώτηση… με ποιον ήταν το καλύτερο σεξ που έχεις κάνει φυσικά πριν απο εμένα ? Και ο διάλογος εξελίχτηκε ως έξεις…
- με τον προτελευταίο ήταν τέλειο το σεξ, μου λεει…
- τι το εκανε τέλειο το σεξ σας ρωτάω
- ταιριάζαμε απόλυτα σεξουαλικα και τον είχες 20 πόντους μου λεει τελείως αυθόρμητα … παύση
Μετά απο αυτό το σοκ που έφαγα γιατί μαζί κάναμε σεξ 1 εβδομάδα ήδη και έχοντας εγώ με το ζόρι 14 πόντους προίκα μου βγήκε μια ανασφάλεια να το πω? Σκέφτομαι ότι εκείνη έκανε σχέσεις πολλές πριν και σίγουρα έχει πάει και με κάποιον σαν εμένα σωματικά, και απο όλους διάλεξε αυτόν σαν τέλειο εραστή… εγώ τι κάνω ? Μπορώ να την κάνω να χαρεί το σεξ όταν μου δηλώνει ότι αυτός ήταν γυμνασμένος και προικισμένος ? Έχω αγχωθεί… έχει το τέλειο σεξ με έναν προικισμένο και γυμνασμένο και εγώ είμαι αγύμναστος και σχετικά προς το μικρός…
-
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156228 από lida στις 19 Ιανουαρίου 2022, 6:50πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Αχ εσείς οι άντρες με τη μανία σας να επιβεβαιώνεστε και πόσο εύκολα αγχώνεστε και απογοητεύεστε αν δεν σας πουν ότι είσαστε οι θεοί. Πολλές φορές μου κάνουν την ερώτηση και πάντα απαντώ "εσύ είσαι ο καλύτερος εραστής". Εκεί φουσκώνουν από υπερηφάνεια και γίνονται καλύτεροι. Εσύ κακώς ρώτησες (μάλλον περίμενες να σου πει ότι είσαι ο καλύτερος) και αυτή κακώς δεν κράτησε τις συγκρίσεις για τον εαυτό της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156229 από Katee75 στις 19 Ιανουαρίου 2022, 7:00πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Θεωρώ λάθος να αναφερθεί στον πρώην της αρχικά.
Αλλά πείτε ότι η γυναίκα το έκανε ασυναίσθητα,δεν χρειάζεται να μπαίνετε σε συγκρίσεις.
Η κάθε σχέση είναι διαφορετική και έχει τα δικά της καλά/κακά.Εξάλλου έχουν χωρίσει, οπότε κάτι πήγαινε λάθος.
Οι γυναίκες είμαστε νοητικά όντα,άμα πάει τέλεια η σχέση δεν θα κάτσουμε να κοιτάξουμε ούτε σώμα ούτε μήκος.
Μην αγχώνεστε μόνος σας,απλά απολαύστε την σχέση σας και είμαι σίγουρη ότι η γυναίκα ευχαριστιεται μια χαρά το σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #156231 από Nick1085 στις 19 Ιανουαρίου 2022, 6:44μμ

Nick1085

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2021
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αρχάριος είσαι αγόρι μου; Ρωτάνε τέτοιες βλακείες γυναίκα; Όταν ρωτάς τέτοια πράγματα θα πρέπει να είσαι προετοιμασμένος και για απαντήσεις που δεν περιμένεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156236 από lida στις 23 Ιανουαρίου 2022, 6:51πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Απεγνωσμένε
Τώρα που το σκέπτομαι υποθέτω ότι η γυναίκα είπε αυτό που είπε με μόνο σκοπό να σε θίξει για κάτι που της είπες και την πείραξε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156239 από kapapi04 στις 24 Ιανουαρίου 2022, 5:15πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Για νά είναι μαζί σου θα υπάρχει κάποιος λόγος
Να είσαι ο εαυτός σου.. αυτό μετράει
Πορνοστάρ έχει πει ... δεν έχει σημασία μικρό ή μεγάλο όλα κάνουν την δουλειά τους αρκεί να ξέρεις το πώς.... καί επειδή είμαστε σε χώρα με μέσο όρο τά 14 εκατοστά....μην ρωτήσω την καταγωγή του πρώην;;😂


Κάνε την αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login