Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε δύο κακά, κάνε αυτό που έχεις ξανακάνει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Έγκυος ή οχι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156241 από Marieva678 στις 24 Ιανουαρίου 2022, 9:53πμ

Marieva678

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σε όλους.
Μπαίνω κατευθείαν στο ψητό. Ήρθα σε επαφή με το αγόρι μου την 7η μέρα του κύκλου μου. Η επαφή έγινε με προφυλακτικο καθ όλη της διάρκεια. Ο κύκλος μου γενικά είναι στις 26 μέρες. Σήμερα, στην 28η μέρα που δεν μου έχει έρθει η περίοδος, ανησυχώ. Έχω κανονικά όλα τα συμπτώματα του προεμμηνορησιακου συνδρόμου που έχω πάντα. Σήμερα το πρωί επειδή ανησυχούσα πήρα από το φαρμακείο ένα τεστ εγκυμοσύνης και το έκανα. Έδειξε αρνητικό. Παρόλα αυτά ανησυχώ πάρα πολύ. Είναι δυνατόν να έμεινα έγκυος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156242 από Marieva678 στις 24 Ιανουαρίου 2022, 9:59πμ

Marieva678

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Να συμπληρώσω επειδή ίσως ρωτήσετε, ότι με προφυλακτικό τελείωσε μέσα . Δεν αντιλήφθηκε ούτε αντιλήφθηκα κάποιου είδους "σπάσιμο" στο προφυλακτικό. Όλα ήταν φυσιολογικά όπως κάθε φορά. Η καθυστέρηση είναι που μου χτυπάει καμπανάκι.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156243 από lida στις 24 Ιανουαρίου 2022, 10:01πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπα! 7η μέρα κύκλου, με προφυλακτικό, αρνητικό τεστ και μόνο 2 μέρες καθυστέρηση, είναι των απιθάνων απίθανο να είσαι έγκυος. Εκτός αν συνάντησες στο δρόμο έναν άγγελο και σου πρόσφερε έναν κρίνο. Έτσι την πάτησε κάποτε μια μικρή εβραιοπούλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login