Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Το κοινό λάθος που κάνουν όλοι όσοι θέλουν να κατασκευάσουν κάτι άτρωτο είναι ότι υποτιμούν την εφευρετικότητα των εντελώς ηλιθίων.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156295 από Alexander_4 στις 13 Φεβρουαρίου 2022, 4:50πμ

Alexander_4

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ειμαι 19 τον εχω 14 εκ περιπου δεν ξέρω αν είναι ανετο για τις κοπελες, πείτε την γνώμη σας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156296 από Filarakiaa στις 13 Φεβρουαρίου 2022, 5:03πμ

Filarakiaa

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Egw eimai 26 kai exw 18cm
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156298 από Alexander_4 στις 13 Φεβρουαρίου 2022, 6:14πμ

Alexander_4

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Το μουνι απεχει μονο 7 εκ εσείς πως κ ετσι απλα μπαίνεte 15 εκ ε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156334 από yummy στις 27 Φεβρουαρίου 2022, 12:18μμ

yummy

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Όπως όλοι οι άνθρωποι έτσι και όλα τα πέη διαφέρουν σε σχήμα και σε μέγεθος. Υπάρχουν πέη καμπυλωτά, ίσια, μακριά, χοντρά, μικρότερα. Και αφού είναι όλα τόσο διαφορετικά δεν μπορεί να πει κανείς ότι "αυτό το μέγεθος πέους είναι το ιδανικό". Είναι κοινό όμως να είναι γύρω στα 6 με 13 εκατοστά σε χαλάρωση και 7 με 17 σε στύση, με το μέσο όρο να είναι γύρω στα 12 εκατοστά.

Οπότε εσύ είσαι πάνω από το μέσο όρο.

Κάποιος με μακρύ πέος δεν σημαίνει ότι είναι και καλύτερος στο σεξ ή ότι είναι πιο επιθυμητός. Για να είσαι καλύτερος στο σεξ πρέπει να επικοινωνείς με τ@ σύντροφ@ σου, να μάθεις καλύτερα το σώμα τ@, τι τ@ αρέσει και δεν αρέσει, τι τ@ εξιτάρει κτλ. Μπορείς ακόμα να κάνεις πολύ καλό σεξ χωρίς καν να χρησιμοποιείς το πέος σου :) Η επικοινωνία είναι η λύση

Σημείωση moderator: Να γράφεις σε κανονική γλώσσα όπως γράφουν και καταλαβαίνουν όλοι. Δεν είναι οι αναγνώστες σου υποχρεωμένοι να τους τηγανίζεις το μυαλό μέχρι να καταλάβουν τι εννοείς με το @ και επίσης όσοι ψάχνουν σε μηχανές αναζήτησης και δε μιλάνε σε γλώσσα παπάκι δε θα μπορούν να βρουν τα μηνύματά σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login