Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πωλείται αλεξίπτωτο. Μεταχειρισμένο μόνο μια φορά, δεν άνοιξε καθόλου. Μικρός λεκές.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Θεια σεξυ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156297 από Alexander_4 στις 13 Φεβρουαρίου 2022, 6:11πμ

Alexander_4

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Είμαι 19 μενω σε βίλα σε ενα χωριο σπιτι μου έχει 2 όροφο, η θεια μου μενει στο ισόγειο ειναι 50 χρονων όμορφη έχουμε δεθει πολυ κοντά μας οταν με ρωτάει να κατέβω κατω για να την βοηθήσω να φτιάξουμε (κινητο, tablet, μετακίνηση πράγματα κλπ) συζητάμε ωραια πράγματα μερικές φορες καθομαστε στην κουζίνα παντα με καλοδέχτηκε. Οταν κατεβαίνω κατω μονοι μας ειδικά άνοιξη μέχρι καλοκαίρι φοράει χωρίς σουτιέν με γυναικεία φανελακια πολυ στενο την βλέπω τα βυζιά και που φοραει σορτς πολύ κοντό (σαν φουστα) δεν φοράει εσώρουχα την βλέπω κάπου καπου κωλο. Οταν πλενει πιατα εγω καθόμουν κουζίνα την έβλεπα πίσω ποσο ηθελα να την γαμήσω μόλις τελείωσε απο πλυμένα πιάτα γυρισε τα χερια της ειναι νερα τα σκούπισε προς τα κοιλια και βυζιά την έβλεπα καθαρα και στο πλύσιμο χαλι που την βοηθουσα το συμβαίνει ιδιο. Οταν τελειώνω μαζι της δουλειές που την βοήθησα, σηκωνω για να φυγω δεν με αφηνει έτσι με χαϊδεύεται στο ωμο μου και στήθος με πιάνει αγκαλιά με φιλαει στο μάγουλο μου λεει ευχαριστώ το κάνει πάντα. Οχι μονο αυτο και τις γιορτές στο τραπέζι κάθεται διπλα μου και με χαϊδεύεται στο γονατο το σηκωνα ο πούτσος μου ευτυχώς δεν ειδε κανείς. Μερικές φορες την βλέπω γυμνή απο κρυφα αλλα τι να κανω δεν μπορω να κρατήσω να της κανω σεξ ; Θέλω τις συμβουλές σας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156299 από lida στις 13 Φεβρουαρίου 2022, 8:28πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ta 9 στα 10 αγόρια ποθούν κάποια θεία τους. Όμως σπάνια το όνειρο πραγματοποιείται. Πάντως υπάρχει παροιμία: "Στην ξαδέρφη και στη θειά, μπαίνει πάντα πιο βαθειά". Καλή τύχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login