Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φυσικά και υπάρχει πολλή γνώση στα πανεπιστήμια. Οι πρωτοετείς φέρνουν λίγη, οι τελειόφοιτοι δεν παίρνουν πολλή κι έτσι η γνώση συσσωρεύεται.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Τι φοράτε στο σεξ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156307 από lida στις 19 Φεβρουαρίου 2022, 9:51πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Εγώ απολύτως τίποτα (ούτε καν κοσμήματα και ρολόι) και το ίδιο φροντίζω να κάνει και ο σύντροφός μου. Ρωτάω γιατί ακούω και βλέπω ζευγάρια να κάνουν σεξ έχοντας βγάλει μόνο τα απαραίτητα. Αγόρια με κατεβασμένο παντελόνι, κορίτσια με το σουτιέν, και οι δυο με μπλούζες ή κάλτσες ή γυαλιά. Επίσης απεχθάνομαι ζαρτιέρες και γόβες που πολλοί θεωρούν αφροδισιακά. Οι προγιαγιάδες και οι προπαπούδες μας έκαναν σεξ φορώντας ειδικά εσώρουχα με τρύπες στα κατάλληλα σημεία. Δε λέω αν είναι κάποιο ζευγάρι σε ειδικό μέρος (δασάκι, αυτοκίνητο) που δεν γίνεται να βγούν όλα, αλλά αν είναι σε σπίτι και κρεβάτι. Εσείς τι γνώμη έχετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #156309 από giorgos166 στις 19 Φεβρουαρίου 2022, 1:37μμ

giorgos166

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν κανω σεξ, αλλα αμα εκανα σιγουρα τελειως γυμνος. Γενικα μου αρεσει το γυμνο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156310 από Katee75 στις 19 Φεβρουαρίου 2022, 2:22μμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Είναι ανάλογα.
Αν είναι η πρώτη φορά μέσα στην μέρα τα βγάζω όλα το ίδιο και το αγόρι μου..αν πάλι είναι η 3η ας πούμε,έχει τύχει και να αφήσω από πάνω την μπλούζα αλλά και να μείνω γυμνή,ανάλογα με το πόσο όρεξη έχω και αν έχω κουραστεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156312 από HapHap στις 20 Φεβρουαρίου 2022, 3:12πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Εγω προτιμω να ειμαι τελειος γυμνος, το ιδιο και η κοπελα ,αρκει να το επιτρεπουν οι συνθηκες. Τωρα για τις ζαρτιερες και τις γοβες που λες , δεν μου αρεσουν καθολου, το εντελως γυμνο ειναι γενικα πιο καβλωτικο και επισης θελω να βλεπω τα πατουσακια της κοπελας και να μπορω να ασχοληθω μαζι τους.      
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login