Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το internet είναι ο διάολος και η Microsoft ο εξορκιστής του.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν μου σηκώνεται.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156354 από John42 στις 05 Μαρτίου 2022, 11:57πμ

John42

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Καλησπέρα
17 Αγόρι. Έχω περάσει γενικά από φάσεις που εκανα σεξ και δεν κρατούσα πολύ η δεν μου σηκωνόταν εύκολα με την κοπέλα μου πχ λόγω άγχους. Τώρα έχω χωρίσει και μου αρέσει μια κοπέλα (δεν τα έχουμε αλλά το ξέρει) αλλά όταν πχ πάω σπίτι της η σε κλαμπ μου και μου τρίβεται δεν μου σηκώνεται. Εχθές ήμουν σε ένα μπαρ και ήρθε μια καυλα φίλη της και έκατσε πάνω μου κι κουνιόταν αλλά τίποτα. Ενώ γουστάρω φουλ ο μικρός φίλος τίποτα. Είναι ανησυχητικό; Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156357 από chriskoko στις 05 Μαρτίου 2022, 11:31μμ

chriskoko

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Geia soy file mou egw eimai 14 kai otan mou sikonete einaj 14 cm einai ligo gia thn hlikja mou . kai dn exei sximatisth akoma to kefalaki
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156360 από Bourboulis στις 06 Μαρτίου 2022, 4:36πμ

Bourboulis

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Chris οταν λες να σχηματίστη τι εννοεις να σου φαίνεται ολο χωρις στηση δεν καταλαβα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156361 από kapapi04 στις 06 Μαρτίου 2022, 6:09πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπορεί νά είναι και άγχος
Υποσυνείδητα μπορεί να σκέφτεσαι ότι δεν θες να φανεί η Καβλα σου στο παντελόνι και η αντιμετώπιση να είναι σε εισαγωγικά φιλικά
Το άλλο θέμα είναι ότι άλλο νά την δεις και άλλο νά γίνει παιχνίδι ....στο παιχνίδι απάνω θα σου σηκωθεί γιατί παίζεις με τις αισθήσεις οπότε μην ανησυχείς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156441 από John42 στις 30 Μαρτίου 2022, 2:34μμ

John42

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Σίγουρα θα σηκωθεί στο παιχνίδι. Κάθισα και το σκέφτηκα και έχεις δίκιο. Πιθανόν να είναι άγχος υποσυνείδητα. Ευχαριστώ 💪
Έγραψε:(kapapi04@06 Μαρτίου 2022)
Μπορεί νά είναι και άγχος
Υποσυνείδητα μπορεί να σκέφτεσαι ότι δεν θες να φανεί η Καβλα σου στο παντελόνι και η αντιμετώπιση να είναι σε εισαγωγικά φιλικά
Το άλλο θέμα είναι ότι άλλο νά την δεις και άλλο νά γίνει παιχνίδι ....στο παιχνίδι απάνω θα σου σηκωθεί γιατί παίζεις με τις αισθήσεις οπότε μην ανησυχείς
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login