Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το φως ταξιδεύει πιο γρήγορα απ' τον ήχο. Γι' αυτό οι περισσότεροι φαίνονται φωτισμένοι, μέχρι να τους ακούσεις να μιλάνε.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν ξέρω πος να αυνανιστω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156375 από Apantiste στις 10 Μαρτίου 2022, 9:43πμ

Apantiste

μέλος από: 10/3/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν ας αρχίσουμε από τα βασικά είμαι 14 και θέλω να το τολμήσω αλλά φοβάμαι μην σπάσω τον παρθενικό υμένα και μη πονέσω αλλά έχω συνεχώς ανάγκη να βάλω κάτι εκεί μέσα έχω ακούσει από τις φίλες μου πος είναι ωραίο και έχω διαβάσει στο ίντερνετ πολλά για αυτό αλλά δεν ξέρω φοβάμαι πήρε Μ εσείς άμα ξέρετε κτ σχετικά με αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156376 από kapapi04 στις 10 Μαρτίου 2022, 1:59μμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Το κλασικό είναι το δάχτυλο
Άλλα κορίτσια παίζουν και με το στυλό
Ή με το μπράτσο από το ξυραφάκι
Το σίγουρο είναι ότι αν παίξεις με το μπράτσο από την βούρτσα θα σπάσει ο υμένας αν πάει βαθειά
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156378 από lida στις 10 Μαρτίου 2022, 2:40μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

΄'Οχι δα! Δεν χρειάζεται να βάλεις κάτι μέσα σου και ειδικά αντικείμενα που μπορούν να σε τραυματίσουν. Με τα δάχτυλά σου θα δουλεύεις μόνο στη φάση αυτή. Χαιδευεις και τρίβεις κυκλικά έξω και στην είσοδο. Βρίσκεις την κλειτορίδα και τη χαιδευεις απαλά. Παίζοντας θα βρεις τα κατάλληλα σημεία και πώς θα φτάνεις σε οργασμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156412 από maynay στις 20 Μαρτίου 2022, 12:04πμ

maynay

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
το σημειο που σου προσφερει ηδονη βαζοντας δαχτυλο ειναι αρκετα εξω οποτε οχι δεν θα χρειαστει καν να βαλεις δαχτυλο τοσο μεσα ωστε να σπασει ο υμενας, κατα τη γνωμη μου δε χειαζεται να δοκιμασεις αλλα αντικειμενα γιατι με το δαχτυλο σου μπορεις να καταλαβεις μεχρι που ακριβως θες να το βαλεις για να νιωθεις ομορφα, συν οτι με αλλα αντικειμενα δεν ειναι και τοσο υγιεινο και παντα υπαρχει ο κινδυνος τραυματισμου. επισης η κλειτοριδα ειναι μια πολυ καλη λυση στο προβλημα σου, αποδεκτη αμα σε βοηθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158706 από Lilaaa 55 47 23 στις 10 Ιουλίου 2022, 3:07πμ

Lilaaa 55 47 23

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2022
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έχω το ίδιο πρόβλημα, αλλά πιστεύω ότι δεν πρέπει να βάλεις κάτι μέσα, όχι μόνο για τον υμένα, αλλά και γιατί μπορεί να έχει μικρόβια και να πάθεις μόλυνση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login