Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τράπεζα είναι το ίδρυμα που σου δανείζει λεφτά αν μπορείς ν' αποδείξεις ότι δε σου χρειάζονται.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Θέμα μεγέθους και αυτοπεποίθησης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156400 από Skinny Pete στις 17 Μαρτίου 2022, 12:58μμ

Skinny Pete

Εικονίδιο
μέλος από: 17/3/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Είμαι 23 χρονών και δεν έχω κάνει ποτέ σεξ γενικότερα δεν πλησιάζω κοπέλες γιατί τον έχω 13 με 13, 5 σε στύση και αυτό έχει παίξει τεράστιο ρόλο στην αυτοπεποίθηση μου δεν ξέρω τι πήγε λάθος με την ανάπτυξη μου η αλήθεια είναι ότι δεν πέρασα ιδιαίτερα εφηβεία και ίσως αυτό να έπαιξε ρόλο γιατί θυμάμαι φίλους μου που πέρασαν έντονη εφηβεία και τον έχουν μεγαλύτερο από μένα.Εχω σκεφτεί πολλές φορές νά πάω σε οίκο ανοχής αλλά ντρέπομαι λίγο και προτιμώ να κάνω σεξ με μία κοπέλα πού το νιώθω , ήθελα να το βγάλω από μέσα μου γτ με έχει κουράσει η κατάσταση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156401 από Katee75 στις 17 Μαρτίου 2022, 1:12μμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Ποιος σας έχει πει ότι το 13-14 δεν είναι ένα μέγεθος που μπορεί να κάνει μια χαρά την δουλειά του δεν έχω καταλάβει ακόμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156402 από Skinny Pete στις 17 Μαρτίου 2022, 1:42μμ

Skinny Pete

Εικονίδιο
μέλος από: 17/3/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έχω ακούσει και έχω δεί και βίντεο που γυναίκες λένε πώς από 15 και πάνω είναι καλό και δεν χρειάζεται καν να έχεις ιδιαίτερη τεχνική.Στην ζωή του άντρα από την εφηβεία ακόμα και από πιο πρίν κάποιες φορές είναι ένα από τα κύρια θέματα οπότε είναι λογικό να υπάρχει άγχος και ιδιαίτερα όταν εμπλέκεται και το αντίθετο φύλο είναι ακόμα πιο δύσκολο να το αποδεχτείς
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #156407 από Katee75 στις 18 Μαρτίου 2022, 8:10πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Υπάρχει πολύ body shaming πάνω σε αυτό το κομμάτι.Θα πω κάτι που το έχω πει άπειρες φορές.

ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΟ.

Η δική μου άποψη και πολλών γυναικών ακόμη, είναι ότι εφόσον είναι ένα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΌ μέγεθος (ας μην ξεχνάμε ότι ο μέσος όρος στην Ελλάδα είναι γύρω στο 13-14 δεν θυμάμαι) μπορεί να κάνει την δουλειά του κανονικά.

Νομίζετε ότι μετράει το μέγεθος σε τοοοσο μεγάλο βαθμό που ξεχνάτε τεχνική,χημεία, παιχνίδι και αν θέλετε ρομαντισμό,που είναι τα πιο σημαντικά στην τελική.
Γιατί, συγνώμη κιόλας,αν μου έρθει ένας που τα προσόντα του είναι στα 18 αλλά δεν ξέρει ούτε πως να την κρατήσει σωστά για να μπει,θα φύγει από εκεί που ήρθε γιατί την δουλειά του δεν την κάνει.

Η δική μου άποψη είναι να αρχίσεις σιγά σιγά να πετάς ότι κόμπλεξ έχεις πάνω σε αυτό το θέμα και να αρχίσεις να ευχαριστιεσαι ελεύθερα και χωρίς πολλές σκεψεις<3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156417 από Skinny Pete στις 22 Μαρτίου 2022, 2:49πμ

Skinny Pete

Εικονίδιο
μέλος από: 17/3/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ θα προσπαθήσω<3
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login