Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δέκατο του δευτερολέπτου: Χρονικό διάστημα που μεσολαβεί μεταξύ του ανάμματος του πράσινου φαναριού και του κορναρίσματος του πίσω αυτοκινήτου.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Φιλί

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156455 από Zerozero στις 09 Απριλίου 2022, 9:15μμ

Zerozero

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κάθε φορά που πάω να φιληθω με κάποιον έχω πααααρα πολύ άγχος γιατί πιστεύω ότι θα γίνω ρεζίλι επειδή θα καταλάβει ότι δεν ξέρω να φιλάω (έχω φιληθεί μόνο μία φορά αλλά διερκεσε πολύ λίγο και έγινε όταν ήμουν 12...)
Όμως άμα αυτός που τα έχω μαζί του θέλει με γλώσσα?? Δε θάναι αηδία λίγο??Και πως θα γίνει?? Όλοι λένε ότι απλά πρέπει να το νιώσεις...αλλά πώς να το νιώσεις όταν ξέρεις ότι θα τα κάνεις θάλασσα???
Τέλος, πρέπει ξέρω γω να του πω ότι δεν έχω ξαναφιληθει?? (Γιατί η φορά που φιλήθηκαν στα 12 δε μέτρα καν γιατί ήταν σαν ναμασταν 5) και πως??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #156456 από Katee75 στις 09 Απριλίου 2022, 11:17μμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για όλα υπάρχουν πρώτη φορά,χαλάρωσε.
Σαν μικρά παιδιά τέτοια πράγματα τα κάναμε τεράστια και δύσκολα,όμως δεν είναι.

Θα δεις εκείνη την ώρα θα πάρεις τον ρυθμό και θα το βρεις.Ειδικα αν ο άλλος είναι πιο έμπειρος θα είναι ακόμη καλύτερα.

Επίσης άμα θεωρείς ότι θα νιώσεις πιο άνετα με το να πεις ότι δεν έχεις ξανά φιλήσει,πες το.Αν πάλι όχι,μην το πεις,δεν σε υποχρεώνει κανείς.

Μπορείς εκείνη την ώρα που βλέπεις ότι πλησιάζει να πεις δεν ξέρω να φιλάω,δεν είναι και τίποτα το περίεργο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156458 από Zerozero στις 09 Απριλίου 2022, 11:57μμ

Zerozero

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Katee75@09 Απριλίου 2022)
Για όλα υπάρχουν πρώτη φορά,χαλάρωσε.
Σαν μικρά παιδιά τέτοια πράγματα τα κάναμε τεράστια και δύσκολα,όμως δεν είναι.

Θα δεις εκείνη την ώρα θα πάρεις τον ρυθμό και θα το βρεις.Ειδικα αν ο άλλος είναι πιο έμπειρος θα είναι ακόμη καλύτερα.

Επίσης άμα θεωρείς ότι θα νιώσεις πιο άνετα με το να πεις ότι δεν έχεις ξανά φιλήσει,πες το.Αν πάλι όχι,μην το πεις,δεν σε υποχρεώνει κανείς.

Μπορείς εκείνη την ώρα που βλέπεις ότι πλησιάζει να πεις δεν ξέρω να φιλάω,δεν είναι και τίποτα το περίεργο.


Ναι πιστεύω θα βρω τον ρυθμό.
Μπορεί και να το πω , θα δω τότε.
Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156459 από lida στις 10 Απριλίου 2022, 6:14πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι. Άσε ελεύθερο τον εαυτό σου και δράσε αυθόρμητα. Δεν νομίζω το αγόρι σου να σου θυμώσει επειδή δεν φιλάς έμπειρα. Αν αυτός ξέρει πιο πολλά, ας σου κάνει φροντιστήριο.

Να θυμηθώ τα δικά μου; Από 10 χρονών με τον ξάδερφό μου κάναμε πειράματα στα φιλιά και παρακολουθούσαμε σεμινάρια στο youtube.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156470 από Zerozero στις 11 Απριλίου 2022, 10:54πμ

Zerozero

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@10 Απριλίου 2022)
Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι. Άσε ελεύθερο τον εαυτό σου και δράσε αυθόρμητα. Δεν νομίζω το αγόρι σου να σου θυμώσει επειδή δεν φιλάς έμπειρα. Αν αυτός ξέρει πιο πολλά, ας σου κάνει φροντιστήριο.

Να θυμηθώ τα δικά μου; Από 10 χρονών με τον ξάδερφό μου κάναμε πειράματα στα φιλιά και παρακολουθούσαμε σεμινάρια στο youtube.



Αχαχαχα εντάξει.
Ευχαριστώω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login