Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάντε οικονομία στο νερό. Πλυθείτε μαζί μ' ένα φίλο!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γκέι πρόβλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156479 από Bruno28 στις 12 Απριλίου 2022, 8:00πμ

Bruno28

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν για να ψιλό καταλάβετε το θέμα ποίο είναι. Έχω σχέση με έναν άντρα γύρω στα 44 εδώ και 14 μήνες αλλά την περασμένη εβδομάδα έγινε κάτι με έναν τύπο πάλι γύρω εκεί στα 40-45 το σεξ μαζί του ήταν απίθανο. Είχαμε και ποππερακι μαζί και όλη η φάση ήταν απλά καύλα. Ήξερε πως και τι να κάνει. Το θέμα μου είναι ότι με την σχέση μου είμαι καλά νιώθω καλά και περνάω καλά. Ο άλλος όμως τι γίνεται που θέλω να ξανά βρεθούμε αλλά και αυτός. ;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156483 από batoring στις 13 Απριλίου 2022, 2:18πμ

batoring

Εικονίδιο
μέλος από: 11/4/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έτσι οπως το περιγράφεις θες και το σκύλο χορτάτο και την πίτα ολόκληρη. Αποφάσισε τι θέλεις από τα 2 ομως. Προσπάθησε λίγο να αντιστρέψεις τη θέση σου και σκέψου αν εσένα θα σου άρεσε να το κάνει αυτό ο άλλος που έχετε σχέση. Αν δεν πιστεύεις στη μονογαμία ή δεν μπορείς να έχεις αποκλειστικές σεξουαλικές σχέσεις, μάλλον δεν είσαι άτομο που μπορεί να είναι μέσα σε σχέση ή τουλάχιστον πρέπει ο συντροφός σου να είναι στο ίδιο μήκος κύματος και να συμφωνεί στο ότι μπορείς να κάνεις σεξ με άλλους αλλά να διατηρείται και δεσμό ταυτόχρονα.

Εν ολίγης, πρέπει να το συζητήσεις με τον άλλον αν είναι κάτι το οποίο θες να συνεχίσεις να κάνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login